Ellerinizle Penblockların Evi 2019

Ellerinizle Penblockların Evi 2019

Ellerinizle Penblockların Evi 94 22.02.2019, 17:08

Ellerinizle Penblockların Evi

Penoblock yakın zamanda yaygın olarak ilan edildi,70 yıl önce icat edilmiş olmasına rağmen olağanüstü özelliklere sahip bir süpernova yapı malzemesi olarak. Kolaylık sağlamak için birlikte çalışmak daha iyi olsa da, tek bir kişi bile onunla çalışabildiği için kendi ellerinizle köpük bloklar inşa etmek kolaydır.

Bugün bu malzeme düşük katlı kullanılırinşaat ve onun popülerliği artıyor, çünkü bu malzeme ile çalışmak için yetenekli işgücü gerektirmez. Bugün birçok kişi bir garajlı köpük bloklardan ev yapmaya başladı. Köpük blok, çeşitli tuğlaların büyüklüğünü değiştirir, bu yüzden inşaat süresini önemli ölçüde azaltır. Ama duvarlar yüzmüyor, günde en fazla üç sıra eklenmeli.

Pozitif özellikler düşük içerirDiğer inşaat malzemeleri ile karşılaştırıldığında maliyet fiyatı, örneğin bir ağaç veya bir tuğla. Köpük blokların yapısı, bir kişiyi olumsuz etkileyen herhangi bir kimyasal maddeyi içermez, yani çocuk kurumlarının inşasında bile kullanılan çevre dostu bir malzemedir.

Penoblok iyi bir sıcağa veses yalıtımı yanı sıra hafif ve artan yangın güvenliği. Köpük bloğun gözenekli yapısı, havanın geçmesine izin verir, ki bu çok değerli bir kalitedir. Köpük beton, sıradan bir demir testeresi ile kolayca kesilip, çeşitli kaplamalara maruz kalmaktadır. Ancak kendi ellerinizle bir köpük bloklar evi inşa etmek için, o zaman sorun yoktur, sadece bu malzemenin olumlu özelliklerini değil, aynı zamanda zayıf yönlerini de bilmeniz gerekir.

Gerçekten, birçok kişiye sahip olan köpük bloğupozitif nitelikler, ciddi dezavantajlara sahiptir - malzemenin düşük mukavemeti ve yüksek higroskopisitesidir. Ve köpük bloğun ses geçirmezlik özelliklerini korumak için, dikişlerin kalınlığı, neredeyse imkansız olan, iki ila üç milimetre olmalıdır.
Yani, köpük bloklardan bir ev inşa etmek böylece nasılçöktü? Reklamın koşulsuz olarak kabul edilmesine gerek yoktur, tüm mutlak olarak ideal malzemenin bulunamamasından sonra, bir kez daha dikkatlice düşünmek ve tüm artıları ve eksileri tartmak gerekir.
Penoblocklar bina için idealdiriç bölmeler, bu durumda malzemenin yeterli mukavemet ve yalıtım özellikleri olacaktır. Ancak, yük taşıyıcı duvarların montajı için köpük bloğu en iyi tuğla ile birleştirilir, örneğin evin dış kısmı tuğladan yapılır ve iç kısım köpük bloklarından yapılır. Böylelikle, tuğlaların tüketimi büyük ölçüde azalır ve köpük blokları atmosferik çökeltilerden korunur.

Bir köpük blok onbeş tuğlaların yerini alabilir, bu nedenle köpük blokların evi kendi elleriyle kurulmakla kalmaz, aynı zamanda hızlı bir şekilde de yapılabilir.

Herhangi bir evin inşaatı ile başlarVakıf, bu yüzden köpük bloklar bir ev inşa etmeden önce, siteyi temizlemek ve bir temel çukuru kazmak gerekir. Daha sonra kalıp inşa edilir ve temel dökülür. Temel hazırlandıktan sonra iki kat halinde bir ruberoid ve bir harç tabakası serilir. İlk önce köşeleri yerleştirin. Yeni bir çözüm katmanı yaparken, bir öncekinin iyice nemlendirilmesi.

Köpük blokların döşenmesi üzerine çalışmaların yapılmasıBu duvarcılık gibi bir yetkin işgücü gerektirir, ancak kapı ve pencere açıklıkları üzerinde köprülerin takviye ve betonlama hala belli beceri ve yeteneklerini gerektirir. Birinci ve ikinci katlar arasında beton takviye üretimi de vazgeçilmez bir yapı unsuru.

Kendi elleriyle köpük blokların evi inşa ediliyoraşağıdaki gibi: yukarıda tarif edilen yöntemle hazırlanan, çözelti üzerinde su yalıtımı veya özel bir yapıştırıcı ile hazırlanan köpük bloklar yerleştirilir, bunların her biri bir kordon ve bir şakül ile dikkatlice düzeltilir.

Böylece duvarların döşenmesi, pencere açıklıklarını ve kapılarını unutmaya gerek yokken, armatürün çubuklarından gelen çerçevelere kaynak yapmak için gereken jumperlar için. Bu ana şey.

Sonra - çatı ve bitiş, ama bu tamamen farklı bir hikaye.

Ellerinizle Penblockların Evi 2019

Ellerinizle Penblockların Evi 2019

Related news

 • Miniklerinizin Beslenme Çantaları Mutluluk Dağıtacak Okula Başlayan Miniklere Özel 9 Tarif
 • Yılmaz Erdoğan Madem Ki
 • Ece 26. Bölüm Final izle

 • Ellerinizle Penblockların Evi 15

  Ellerinizle Penblockların Evi


  Ellerinizle Penblockların Evi 72

  Ellerinizle Penblockların Evi 48

  Ellerinizle Penblockların Evi 58

  Ellerinizle Penblockların Evi 78

  Ellerinizle Penblockların Evi 17

  Ellerinizle Penblockların Evi 88

  Ellerinizle Penblockların Evi 65