Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 2019

Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 2019
19.08.2019

Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 23

Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim?

Son zamanlarda mekanik zemin terazilerineredeyse her ev. Yaşamın hızlı ilerlemesi, yetersiz beslenme vücut ağırlığında bir artışa neden olur. Bu herkes tarafından bilinir ve bu nedenle zamanında bir alarm sesi almak, diyetinizi değiştirmek veya spor yapmak için vücudunuzun ağırlığını düzenli olarak izlemeniz gerekir. Ve onsuz gelecek annelere yapamam.

Zemin terazileri nedir?

 1. Mekanik. Onların ana ölçme aracı, yükün altına uzanan ve skalanın işaretçisini döndüren bir yay veya ölçeğin kendisi (tasarıma bağlı olarak) nesnenin ağırlığı ile doğru orantılıdır. Alt kısımda bulunan özel bir tekerleği "sıfırlar". Mekanik ev dışı teraziler genelde 1 kg'lık bir bölünme fiyatına sahiptir, buna rağmen 0,5 kg'dır.mekanik zemin terazileri
 2. Elektronik. Çalışması ilkesine göre, ilk elektronik teraziler mekanik olanlardan farklı değildi, aynı baharda sadece sonuç dijital ekranda gösterildi.

Modern elektronik terazilerin tasarımındaiki metal disk vardır ve bunun sonucunda bir elektrik kondansatörü oluşur. Yükün etkisi altında plakalar arasındaki mesafe değişir, elektrik yükü değiştirilir ve buna bağlı olarak dengenin göstergesi. Daha modern modellerde, bir elektrik akımı benzer ince bir metal tel temsil eden bir voltaj sensörü kullanılır. Ağırlığı denge üzerine koyarsanız, sensörün gerginliği değişir ve sonuç olarak skorbordda görüntülenen elektrik sinyalinin değeri geçer. Böyle bir tasarım tamamen mekanik parçaları içermez ve tüm ölçümler elektronik olarak yapılır.mekanik veya elektronik zemin terazileri

Her tür tartı kendi güçlü ve zayıftaraf. Mekanik taban terazileri daha az hassas ve tasarım açısından çok daha basittir. onlar kişisel bilgisayarlar için kendi işlevsellik hangi giderek daha yakın, çok daha ucuz elektronik çünkü. ağırlığındaki her zaman ek olarak, elektronik terazi, sıvı, kas ve yağ kütlesi miktarının oranını belirlemek ağırlık göstergelerinin değişim dinamiklerini hatırlamak ve hatta her bir kişi için en uygun ağırlık hesaplayabilir.

Terazileri seçme ve kullanma konusunda ipuçları ve öneriler

 • Elektronik veya mekanik bir denge seçilmesizemin, kullanılan ölçüm sistemine dikkat etmek gerekir. örneğin İngiltere veya Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde, yapılan Ölçekler, genellikle yerine kiloluk lira ağırlık olarak ölçülür ve bu nedenle onlar bizim için olağan üzerinde ölçüm sistemini değiştirmek edebiliyoruz sağlamak için gereken edilir.
 • Terazileri yüksek neme (banyo veya sauna) sahip bir odaya yerleştirmeyi planlıyorsanız, neme dayanıklı bir muhafaza içinde terazileri seçmek daha iyidir.
 • Kaba veya oluklu bir yüzey ile terazi satın alınması tavsiye edilir.
 • Denge stabil olmalı. Bazı modellerin düz olmayan bir yüzeye hizalanmasına izin veren bir mekanizması vardır. Aksi takdirde, bunları ölçmede hata yüzde ona ulaşabilir.
 • Metal kasadaki elektronik veya mekanik zemin terazileri, plastik tartılardan daha güvenilir ve dayanıklıdır.
 • Ölçekleri almadan önce, ölçümlerinin doğruluğunu kontrol etmeniz gerekir. Tam kilonuzu önceden biliyorsanız, ya da paketlenmiş ürünleri tartabilirseniz bunu yapmak en iyisidir.
 • Mekanik terazi tabanını kontrol ederken, hızlıca kısaca basmanız ve daha sonra hızlı bir şekilde serbest bırakmanız gerekir. Bu durumda, dengenin oku hızlı ve doğru bir şekilde sıfıra ayarlanmalıdır.zemin ölçekleri, mekanik, yurtiçi

Modern pazarda, ölçek seçimi çok büyük veÇünkü her durumda, mekanik veya elektronik olarak zemin ölçeklerini satın almanın daha iyi olduğuna siz karar verirsiniz. Her şey koşullara, ihtiyaçlara ve elbette finansal fırsatlara bağlıdır.

Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 2019

Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 2019

Related news

 • En güzel babalar günü mesajı facebookta paylaş
 • Kır Çiçeği Örnekli 1 Yaş Bebek Yeleği Yapılışı Türkçe Videolu
 • Sosyal Medyada En Çok Konuşulan 5 Erkek Oyuncu
 • Eğitimde Dönüşüm İçin Manifesto 15
 • Ms hastalığı ölümcülmüdür ile Etiketlenen Konular

 • Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 16

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim


  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 12

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 4

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 22

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 52

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 85

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 94

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 77

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 8

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 42

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 39

  Elektronik ve mekanik tartılar zemini. Hangisini seçmeliyim 95