Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 2019

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 2019
19.07.2019

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 30

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin?

Eklem hastalıkları tedaviye uygun değildir veperiyodik olarak yenilenmesini talep eder. Bir alevlenmede, antienflamatuar enjeksiyon ve tabletlerden medikal bir kursun geçmesi ve bunların merhemlerle birleştirilmesi tavsiye edilir. Bazı durumlarda, ağrı aşırı fiziksel efor, hava koşullarında bir değişiklik veya vücudun hafif bir şekilde soğumasından kaynaklandığında, merhemleri eklemlerdeki ağrıdan uygulamak yeterlidir.

eklem ağrısı için merhem

Şartlı olarak bu preparatlar, anti-enflamatuar ve ısınmaya ayrılır.

İlk grup onların içinde bulunan merhemlerdir.steroidal olmayan anti-enflamatuar madde. Bunlar, deri yoluyla hızla emildikleri ve uzun bir süre hareket ettikleri gerçeğiyle karakterizedir. ısınma eksikliği göz önüne alındığında (yakma) etkisi hassas cilt ve alerjisi olan kişiler için uygundur.

Eklem ağrısı "Indomethacin", "Diclofenac", "Voltaren" için merhemler ucuz fiyat ve iyi terapötik etkisi bir arada var. Artrit için önerilir, gut.

"Bystrum", "Fastum", "Ketonal" anlamına gelirBir aktif bileşen ketoprofen'dir, ancak farklı üreticiler tarafından üretilir. Güçlü anti-inflamatuar ve analjezik etkileri vardır. Onları günde 2 defadan fazla uygulamanız önerilmez. Yaralanmalarda, bursitte, deforme osteoartrozda, radikülitte yüksek bir terapötik etkiye sahiptirler.

eklem ağrısı için merhem

"Dolgit" eklem ağrısı için merhem içerirİbuprofen. Anti-ödematöz harekete sahip, hareketlerin hacmini arttırmak, sabah sertliğini azaltmak, romatoid artrit, siyatik, gut için vazgeçilmezdir.

"Nyz" merhem yeni nesil nimesulidin non-steroidal bileşiği temelinde üretilir. Kullanım endikasyonları romatoid artrit, bursit, deforme osteoartrittir.

İkinci grup - merhem, nedeniyle davranıyorIsınma, rahatsız edici ve dikkat dağıtıcı eylem. Aktif maddeleri, damarları genişleterek cildin kızarmasına neden olur ve metabolizmayı harekete geçirir. Bu merhemler, döküntü, kaşıntı veya kovan formunda istenmeyen reaksiyonları önlemek için dikkatli kullanılmalıdır. Bunu yapmak için, önce, cilde bir mikro-burun uygulayın ve hafifçe ovalayın.

Eklem ağrısı "Finalgon" merhem derinin damarlarının genişlemesini sağlar. Çeşitli yaralanmaların yanı sıra spor yaralanmaları için eklem ve kas ağrıları için kullanılır.

"Ben-gay" ilacı kombine bir preparattır.analjezik ve lokal olarak tahriş edici bir etki. Eklemler, yaralanmalar, lumbago hastalıklarında iyi bir terapötik etki sağlar ve ayrıca sporcular tarafından bir ısınma masajı için kullanılır.

eklem ağrısı için merhemler

Eklem ağrısı için merhem Viprosalkükürt zehiri temelinde yapılır. Viprosal-V ilacı, viper zehirine dayanır. Her iki ilaç da 18-20 saate kadar süren güçlü bir analjezik etkiye sahiptir.

Merhem "Apizarthron" eylemi arı zehiri iyileştirici özelliklerine dayanmaktadır. Kullanım endikasyonları artralji, romatizma, dejeneratif-distrofik eklem hastalıklarıdır.

Bazı insanlar eklemlerde ağrı için merhem tercih ederler,evde yapılmış. Huş tomurcukları, amonyak, yumurta ve sirke, terapötik çamur, tıbbi kil ve arı ürünlerinin bir karışımına dayanan bilinen tarifler.

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 2019

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 2019

Related news

 • Duma: Suriyede kabul edilen ateşkes Rus diplomasisinin başarısı
 • Sütlü Bisküvili İrmik Tatlısı Tarifi
 • İlahi aşka adanmış bir ömür: Mevlana
 • Online Oyunlar
 • Badem Unu Kurabiyesi Videosu

 • Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 29

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin


  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 71

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 22

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 90

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 88

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 37

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 86

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 13

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 46

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 42

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 19

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 25