Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisinEklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin

26.05.2019

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 4

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin?

Eklem hastalıkları tedaviye uygun değildir veperiyodik olarak yenilenmesini talep eder. Bir alevlenmede, antienflamatuar enjeksiyon ve tabletlerden medikal bir kursun geçmesi ve bunların merhemlerle birleştirilmesi tavsiye edilir. Bazı durumlarda, ağrı aşırı fiziksel efor, hava koşullarında bir değişiklik veya vücudun hafif bir şekilde soğumasından kaynaklandığında, merhemleri eklemlerdeki ağrıdan uygulamak yeterlidir.

eklem ağrısı için merhem

Şartlı olarak bu preparatlar, anti-enflamatuar ve ısınmaya ayrılır.

İlk grup onların içinde bulunan merhemlerdir.steroidal olmayan anti-enflamatuar madde. Bunlar, deri yoluyla hızla emildikleri ve uzun bir süre hareket ettikleri gerçeğiyle karakterizedir. ısınma eksikliği göz önüne alındığında (yakma) etkisi hassas cilt ve alerjisi olan kişiler için uygundur.

Eklem ağrısı "Indomethacin", "Diclofenac", "Voltaren" için merhemler ucuz fiyat ve iyi terapötik etkisi bir arada var. Artrit için önerilir, gut.

"Bystrum", "Fastum", "Ketonal" anlamına gelirBir aktif bileşen ketoprofen'dir, ancak farklı üreticiler tarafından üretilir. Güçlü anti-inflamatuar ve analjezik etkileri vardır. Onları günde 2 defadan fazla uygulamanız önerilmez. Yaralanmalarda, bursitte, deforme osteoartrozda, radikülitte yüksek bir terapötik etkiye sahiptirler.

eklem ağrısı için merhem

"Dolgit" eklem ağrısı için merhem içerirİbuprofen. Anti-ödematöz harekete sahip, hareketlerin hacmini arttırmak, sabah sertliğini azaltmak, romatoid artrit, siyatik, gut için vazgeçilmezdir.

"Nyz" merhem yeni nesil nimesulidin non-steroidal bileşiği temelinde üretilir. Kullanım endikasyonları romatoid artrit, bursit, deforme osteoartrittir.

İkinci grup - merhem, nedeniyle davranıyorIsınma, rahatsız edici ve dikkat dağıtıcı eylem. Aktif maddeleri, damarları genişleterek cildin kızarmasına neden olur ve metabolizmayı harekete geçirir. Bu merhemler, döküntü, kaşıntı veya kovan formunda istenmeyen reaksiyonları önlemek için dikkatli kullanılmalıdır. Bunu yapmak için, önce, cilde bir mikro-burun uygulayın ve hafifçe ovalayın.

Eklem ağrısı "Finalgon" merhem derinin damarlarının genişlemesini sağlar. Çeşitli yaralanmaların yanı sıra spor yaralanmaları için eklem ve kas ağrıları için kullanılır.

"Ben-gay" ilacı kombine bir preparattır.analjezik ve lokal olarak tahriş edici bir etki. Eklemler, yaralanmalar, lumbago hastalıklarında iyi bir terapötik etki sağlar ve ayrıca sporcular tarafından bir ısınma masajı için kullanılır.

eklem ağrısı için merhemler

Eklem ağrısı için merhem Viprosalkükürt zehiri temelinde yapılır. Viprosal-V ilacı, viper zehirine dayanır. Her iki ilaç da 18-20 saate kadar süren güçlü bir analjezik etkiye sahiptir.

Merhem "Apizarthron" eylemi arı zehiri iyileştirici özelliklerine dayanmaktadır. Kullanım endikasyonları artralji, romatizma, dejeneratif-distrofik eklem hastalıklarıdır.

Bazı insanlar eklemlerde ağrı için merhem tercih ederler,evde yapılmış. Huş tomurcukları, amonyak, yumurta ve sirke, terapötik çamur, tıbbi kil ve arı ürünlerinin bir karışımına dayanan bilinen tarifler.

Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisinEklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin

Related news

 • Bayramda diş sağlığına dikkat
 • MUHALLEBİLİ KADAYIF
 • Kitapların Sararması Nasıl Önlenir
 • En Sağlıklı Kış Sebzeleri
 • Ön kolların ön susturucuları nasıl düzenlenir

 • Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 17

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin


  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 37

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 75

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 89

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 44

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 6

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 16

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 83

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 53

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 80

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 93

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 69

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 87

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 54

  Eklemlerdeki ağrıdan merhem. Onu seçerken nelere dikkat etmelisin 91