Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 2019

Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 2019
19.10.2019

Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 95

Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır.

Ekaterina Shulman, çalışmaları doğru olan bir siyaset bilimci.Ülkenin en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Keskin pozisyonu tekrar tekrar kendi yönde olumsuz bir reaksiyona neden oldu. Bununla birlikte, bu popülerliğinden sadece büyüdü, daha fazla hayranı topladı.

Ve yine de, bu adam hakkında ne biliyoruz? Ekaterina Shulman kimdir? Politik görüşleri neler? Ve diğer insanlar neden onu dinliyor?

Ekaterina Shulman

Ekaterina Shulman: Biyografi

Catherine 1978 yılında görkemli Tula şehrinde doğduyıl. Aynı şehirde okulu bitirdi ve daha sonra Rusya Federasyonu Başkanlığı altında Rus Kamu Yönetimi Akademisi'ne girdi. Aslında burada, geleceğini belirleyen bir siyaset bilimcinin mesleğinin temellerine hakim oldu.

Bir süre için Ekaterina Shulman Kanada'da geçirdi. Burada tamamen İngilizcenin yanı sıra Batı kültürünün özelliklerini inceliyordu.

İlk iş yeri DevlettiTula şehrinde genel politika departmanı. Burada 1996'dan 1999'a kadar üç yıl geçirdi. Bundan sonra, hizip aparatının bir çalışanı olduğu için şanslıydı. Böylece, 1999 yılında Rusya Federasyonu Devlet Duması altında Analitik Bölümü uzmanı pozisyonunu aldı.

2007 yılında Ekaterina Shulman devlet kurumunu özel bir organizasyona dönüştürdü. PBN Şirketi'nde araştırma direktörü oldu.

2013'ten itibaren makaleleri aktif olarak başlıyorçeşitli basılı yayınlarda yer almaktadır. Özellikle, çalışmaları Vedomosti gazetesinde ve internet portalları Colta ve Grani'nin sayfalarında görülebilir.

Son zamanlarda, çeşitli televizyon şovlarında sıklıkla sahne alıyor. 2016 yılında, Catherine, "Echo of Moscow" adlı radyo istasyonunda yayınlanan "Special Opinion" programında özel bir konuk oldu.

екатерина шульман politik bilim adamı

Neden onun fikrine güvenmelisin?

Ekaterina Shulman ile başlamak içinkendi işini bilen nitelikli bir uzmandır. 2013 yılında, adayın “Modern Rusya topraklarında yasama sürecinin dönüşümü için politik faktörler ve koşullar” konusundaki çalışmalarını başarıyla savunmasıyla, mesleki değerliliğini kanıtladı.

Aynı zamanda bölüm yardımcı doçentidir.Rusya Federasyonu Başkanı Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Devlet İdaresi. Ayrıca, bilimsel çalışmaları Rusya'nın en iyi akılları tarafından onaylandı.

Dünyanın siyasi görüşleri

Ekaterina Shulman onun düşüncesini cesurca ifade ediyorÜlkede ve ötesinde neler olduğuyla ilgili. Özellikle, bugün Rusya’da hibrit bir güç sisteminin kurulmasından sürekli olarak bahsediyor. Yani, otoriterlik ve demokrasinin her ikisini de içerir.

Ayrıca Shulman, çoğunluğa güveniyorRuslar yanlış Batı toplumunun nasıl inşa edildiğini konuşuyorlar. Özellikle yabancı güç sistemine bağlı konularla ilgilidir. Seçtikleri özgürlüğün, düşünürken, basit bir kurgu değil, etkili bir mekanizma olduğundan emindir.

Ekaterina Shulman biyografisi

Catherine Shulman'ın kocası

Şaşırtıcı bir şekilde, Catherine'in kocası Mikhail siyasi savaşlardan uzak. Eğitim ile Nabokov'un çalışmasında uzman bir filolog. Ama gerçek hayatta, sıradan vatandaşların hakları için bir savaşçı.

Son yıllarda, Mikhail Shulman bastırıyorçeşitli raider ofisleri tarafından taşınmazın yasadışı olarak ele geçirilmesi. Ve her şey, vicdansız bir vatandaşın makul bir sebep olmaksızın evlerinin mülkiyetinde bulunan bir tavanı özelleştirmiş olması gerçeğiyle başladı.

O andan itibaren, konut hakkı savaşıBir dakikalığına durur. Aynı zamanda Ekaterina Shulman ailesi rakiplerinden sürekli baskı altında. Hatta Mikhail'in sokakta dövüldüğü noktaya geldi, daha sonra yerel bir hastanede bilinci uzun bir süre sonra tekrar ele geçirdi.

Ancak, Catherine kocasının arzusunu destekler. Dahası, bu amaç için bilgisinin tam derinliğini kullanarak, her türlü yolda ona yardım etmeye çalışır.

Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 2019

Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 2019

Related news

 • Rahim Mantarı ve Tedavisi
 • MHPli Muhalifler: TBMMde Evet, Referandumda Hayır Demek Halkın Aklıyla Alay Etmektir
 • Şıllık tatlısı nasıl yapılır
 • Kızkalesi efsanesi
 • Baklava Dilimli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

 • Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 20

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır


  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 81

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 21

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 30

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 37

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 69

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 28

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 21

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 98

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 23

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 96

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 91

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 85

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 92

  Ekaterina Shulman, gerçeği cesurca konuşan politik bir bilim adamıdır 92