Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 2019

Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 2019

Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 11 24.02.2019, 22:09

Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf

TNT'deki "Bach (4 sezon)" programının en parlak katılımcılarından biri Ekaterina Kovalenko oldu. Son zamanlarda kız, Moskova'daki güzellik yarışmasında da vazgeçilmez bir görev aldı.

Ekaterina Kovalenko

aile

Catherine, Starodub'un küçük kasabasında doğdu.hangi Bryansk bölgesinde bulunur. Kız tam bir ailede büyüdü. Ekaterina'nın annesi şehir yönetiminde bir görevde bulundu ve şehir konut departmanında çalıştı. Peder Vladimir yedek bir askeri subaydır. Ordudan kovulduktan sonra genel güvenlik kolonisinde güvenlik görevlisinin yerini aldı. Katya'nın bir kız kardeşi var. Olga 3 yıldır ondan daha genç.

Çalışma ve çalışma etkinliği

Ekaterina Kovalenko aktif bir çocuktu. Çeşitli çevreleri ve bölümleri ziyaret etti. Kızın çocukluk vakti yoktu. Katia bir diş hekimi olmak istedi, ancak Moskova Devlet Üniversitesi'nden Toprak Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra gelişen kaderi. Orada 5 yıl okuduktan sonra, felsefe bölümünde lisansüstü okula girdi.

Ekaterina Kovalenko çalışmalarını tamamlayarak başladımodel olarak çalışmak. Kız daima kendini şekillendirmiş, sonunda ünlü Dr.'da iyi bir fitness eğitmeni haline gelmişti. Loder. Katia spor yapmaktan hoşlanıyor, bu nedenle eğitmenlik mesleği mesleklerinden biri.

Geçtiğimiz yıllarda Katya, art arda güzellik yarışmalarına ve yetenek gösterilerine katıldı. 2015 yılında kız "Miss Moscow" yarışmasında üçüncü sırayı eline almıştı.

Projeye katılım

Geçen sezon lisansını bir şarkıcı, müzisyen yaptı.Alexey Vorobiev. Kalbi 25 katılımcıyı fethediyor. Bunların arasında Ekaterina Kovalenko vardı. Gazetecilere kız, yarıştığı sırada büyük zevk aldığını itiraf etti. Romantik ilişki gelince, burada Katya yeni bir kişi, bu yüzden TNT üzerindeki sansasyonel projesinde gücünü test etmeye karar verdiler.

Kathy'nin ideali, mizah duygusu yüksek, uzun boylu, kendi kendine yeten bir insandır. Hayatını bağlamak istediği kişi böyle.

Alexei ile ilk görüşmede Catherinederhal kendisine onun idealini aradığını itiraf etti, bu nedenle tüm umutlarını ülkenin başbelli bekletti. Katya Vorobyov'a felsefi bir kitap sundu. Böylece, kız adamın çıkarlarını ve hayat ilkelerini gösterebildi.

Katya bekçisi Katya ona ve hediyesine isabet etti mi?izleyiciler bilinmiyor. Ekaterina, Vorobyev'e kendisiyle çok ilgilendiğini söyledi ve projeye devam etmek istiyor. Bununla birlikte, kızın hala 15 tane rakibi gibi bir gül var.

Hangi kızlar Alexei'nin kalbini kazanacak ki şovu şaşkınlıkla izleyen herkese gizlilik kazanıyor ve sabırsızlıkla finallere bekliyorlar.

Ekaterina Kovalenko: Instagram'dan Fotoğraf

Ekaterina Kovalenko fotoğrafı

Kız onunla paylaşmaktan mutluluk duyar.düzenli olarak "Instragram" a yüklediği fanlar hayranları. Fotoğraftan da görebileceğiniz gibi, Katya seviyor, moda trendlerini izliyor ve çeşitli sosyal etkinliklere katılıyor.

Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 2019

Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 2019

Related news

 • Suyla Saç Gürleştirme Nasıl yapılır
 • Adama özür dilerim: Nasıl doğru yaparım
 • Çocuk elbise modelleri
 • SİMLİ KIRMIZI BEBEK YELEK YAPIMI
 • En büyük konuşmacılar: tarihin sesleri
 • İğne Oyası Yaparak Evden Para Kazanıyorlar

 • Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 35

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf


  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 20

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 97

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 100

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 26

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 61

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 24

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 38

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 29

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 35

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 89

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 62

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 93

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 100

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 67

  Ekaterina Kovalenko: biyografi, fotoğraf 3