25.06.2019

Ekşi krema ile salata ve onsuz 99

Ekşi krema ile salata ve onsuz

Bazen kendimi lezzetli bir şeyle memnun etmek isterimegzotik ürünlerden yemek tarifleri yapmak için çaba göstermemek. Bu durumda, ekşi krema, şaşırtıcı tat nitelikleri ile herhangi bir tabak verebilen şefin yardımına gelebilir.

Bu ürün aslında Rusulusal ürün. Yurt dışında sadece ekşi krema ile salata yapmak için kullanılır. Ekşi krema başarıyla böyle bir geleneksel "Olivier" ve tıkınma mayonez, salata yerine "kat altında." Tamamen eşit en zorlu gurmeler mükemmel iştah neden krema sosu ve taze sebze ve deniz ürünleri ile birleştirdi. Ekşi krema ile birçok salata, örneğin, pancar gibi en basit gıdalardan yapılabilir. Bunun hazırlanmasında, her zamanki sebzenin kendi inceliklerine sahip olduğu görülecektir.

Bu salatalar için kullanmamanın daha iyi olduğu ortaya çıkıyorpancar pişmiş ve folyoda pişmiş. Uzun bir süre pişirin - en az iki saat. Daha sonra soğutulmalı ve dilimler halinde kesilmelidir. Pancar, rendelenmiş sarımsak tuzu, rendelenmiş ve soğan rendesi, tuz, şeker ve ekşi kremadan hazırlanan özel bir sosla doldurulmalıdır. İyice karıştırın ve birkaç damla sirke ekleyin.

Genellikle ekşi krema ile doldurulmuş salatalar ona verilirson sırada, ama bu salata önceden doldurulmalı ve buzdolabında bir saat bekletilmelidir. İlkbahar ve düşük kalorili salatalar için, bir not için birkaç lezzetli tarifler.

Ekşi krema ile birçok salata için hazırlanabilirBirkaç dakika, örneğin, bir salata "Bahar". 50 gram - 500 gram domatesi - - 500 gram, biber - 500 gram, ekşi krema - 500 gram, dereotu, maydanoz salatalık: dört parçaya aşağıdaki gıdalar almak gerekir. Tuz için tadı gereklidir. İlk mayın ve kesilmiş sebzeler, ekşi krema ile mevsim, tuz, yeşillik ekleyerek, karıştırın ve serinleyin.

Ekşi krema ile birçok salata güzel birAdı, örneğin, "Caesar in Fas". Bu salatayı hazırlama zamanı yaklaşık bir saat sürecek. Dört porsiyon için dört parça, 800 gram yeşil salata, zeytinyağı, iki büyük kaşık, 200 gram beyaz ekmek, bir limon, 100 gram ekşi krema, 30 gram bal kullanın.

Tavuk göğsü akan su ile iyice durulayın vetüm uzunluk boyunca küçük kesimler yapar. Göğüsleri marine ederek yuvarlayın ve 20 dakika boyunca ızgarada pişirin. Turşu için biber, sarımsak (önceden öğütülmüş), bal, karabiber, tuz ve zeytinyağı karıştırmak gerekir. Kraker hazırlamak için, buğday ekmeğini sarımsakla ovmanız, küpler halinde kesmeniz ve fırında kurutmanız gerekir. Sos hazırlamak için ekşi krema ve limon suyu ile zeytinyağı karıştırın. Daha sonra doğranmış limon kabuğu rendesi, tadı tuzu, öğütülmüş karabiber ekleyiniz. Tabağı marul yaprakları ile kaplayın. Kıyılmış küçük tavuk parçaları, kırıntıları ve sos dökün.

Salatalar elbette çok büyük.miktar ve hepsi birbirinden farklı bir şeydir. Örneğin, mayonez ve ekşi krema olmadan salatalar vardır. Örneğin, pancar ve lahana salatası, sebze yağı ile giyinmiş. 200 gram lahana için bir pancar, biraz şeker ve tuz, bitkisel yağ almanız gerekir. Pancar pişmiş veya haşlanmış ve doğranmış. Lahana parçaladı, tuz ve pancar ile karıştırın. Limon suyunu yükseltir, şekere dökülür, sebzeye eklenir ve bir kaşık bitkisel yağ doldurulur.

Salatalar kolay ve uygun yiyecek kategorisine girer. Ama mayonez katmayan düşük kalorili salata içinde tat ve kullanışlılığı en iyi kombinasyonu elde etmek.

Bu salata en basit ve en sıradan bir yem görünüyor.Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Kürt seçmen
 • Çokomel Tarifi
 • Peynirli Su Böreği
 • Nehir sistemi nedir Ana nehir ve kollar

 • Ekşi krema ile salata ve onsuz 40

  Ekşi krema ile salata ve onsuz


  Ekşi krema ile salata ve onsuz 23

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 74

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 12

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 55

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 63

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 14

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 57

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 54

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 86

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 79

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 93

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 83

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 76

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 70

  Ekşi krema ile salata ve onsuz 77