Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 2019

Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 2019

Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 25 16.02.2019, 21:46

Eagle's Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü

Bu makale en iyi kartal kafelerine genel bir bakış sağlar. Bu nitelikteki kurumların çeşitliliği arasında yüzlerce yoruma dayalı en iyilerden birkaçını seçtik.

Kahve Evi "Baykuş" (Kartal)

Gençler arasında çok popüler bir yer,onun sloganıyla ünlü: "Kahve mi içelim? Bir baykuşla al" dedi. Aromatik, taze demlenmiş kahveye, kendi hazırlığınızın harika Viyana gofretlerine hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. İsteğe bağlı olarak, çilek, vanilya ya da çikolatalı dondurma ve tepesi, meyve, krem ​​şanti ve fındık ezmesi ile waffle tamamlayabilir.

kafe baykuş kartalı

Kartal'ın kafeleri arasında "Baykuş" en sık olarak adlandırılıröğrenci kafeleri, öğrencileri için bile uygun olan çok güzel fiyatları sayesinde. Örneğin, bu kahvede bir fincan cappuccino yalnızca 80 ruble'ye mal oluyor. Menü sadece klasik değil, yazarın içkisi ve lezzetli tatlılarıyla da zengin. Milk serisi, smoothies, peynirli kek - bu ve daha fazlası Orel Kahvehanesinde denenebilir - "Baykuş". Ul'de bir kafe var. Naugorskoe shosse, 40. Kurumlar, hafta içi saat 9'dan akşam 5'e, cumartesi günleri saat 3'e kadar ziyaretçilere kapılarını açıyor. Pazar günü, "Baykuş" işe yaramaz.

Kahvehane "Kahve değirmeni" (Orel)

"Kahve değirmeni", içinde birkaç işyerinden biridir.kaliteli kahveyi nasıl yapacaklarını gerçekten bilenler. Her Kartal'ın kahvehanesinden çok lezzetli ve aromatik bir içki deneyebilirsiniz. Sadece kahve değil, aynı zamanda her türlü smoothies, kokteyl, ekmek ve hamur işlerini içeren çok çeşitli bir menü sayesinde gün boyunca iyi bir kahvaltı veya atıştırma yapabilirsiniz.

kahve evi kahve değirmeni kartal

Çok uygun bir çocuk köşesinin varlığı, içindebir fincan kahve içmek için sohbet ederken çocuklarınız kendileri için eğlenceyi kolayca bulabilir. Kurumun ortalama kontrolü, kişi başı 300 ila 900 ruble arasında değişmektedir. Bir fincan cappuccino 120-150 ruble'ye mal olacak. 2015'te cafe, bölgenin tasarımı ve genişlemesi konusunda neredeyse iki kat hoş bir yenileme gerçekleştirdi. Kahve dükkanı, banka kartı yardımı ile peşin olarak sipariş bedelini ödeyebilir. Kahvehanenin adresi: st. Karachaevskaya, 12/3. Kafenin çalışma şekli: her gün sabah 8.00 - 23.00 arasında, günler kapalı.

Kahve Evi Traveller's coffee (Eagle)

Orel'deki dünya çapındaki kahveler zinciri kendi restoranını açtıçok uzun zaman önce değil, daha önce mükemmel kahve, tatlılar ve öğle yemekleriyle ziyaretçilerini kazanmayı başardı. Unutulmaz kahve kahvesi, en iyi plantasyonlarla ve profesyonel bir barista'nın mükemmel işiyle işbirliği yoluyla elde edilebilir.

Kahve, tatlılar, makarna, düzenli promosyonlar ve mevsimselmenü, hem de mükemmel servis - ki kafeler dünyanın dört bir yanındaki binlerce insandan hoşlanıyor. Bu kuruluş aynı zamanda bir iş toplantısı için hoş bir şirkette dost toplantılar için sadece son derece uygundur. Kartal Gezgin "ın kahve özel bir yere sahiptir kafeler arasında nedenle. Kahvehane hep kesinlikle sabit ihtiyacı olanlar için uygundur Wi-Fi, çalışıyor İnternet'e erişim.

kahve dükkanları

Sadece o değil, kahve çekirdekleri de satın alabilirsinherhangi bir restoranda öğütmek veya kahve dükkânının online mağazasından sipariş etmek. Önemli avantajlardan biri, nakit ile birlikte banka kartıyla ödeme imkanıdır. Kahve dükkanı bulunur: ul. Lenin 32/34. Çalışma saatleri: Her gün sabah 00.00'dan 00.00'a.

Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 2019

Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 2019

Related news

 • Bahamalar otelleri - harika tatil
 • TRT 35. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Bu Yıl İzmir’de
 • Köfteli Mardin Çorbası Tarifi
 • Evde çayın hazırlanması veya meringlerin nasıl hazırlanması
 • Neden altın küpeler ya da hayatınızı nasıl yöneteceksiniz
 • GAZelle üzerinde Spoilers: seçim, yükleme, fiyatlar

 • Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 94

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü


  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 90

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 29

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 42

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 96

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 97

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 13

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 87

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 7

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 74

  Eagles Coffeehouses - en iyi restoranların genel görünümü 100