E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 81 05.02.2019, 07:04

E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek

E-Gameshow Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı 20-24 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek.

20-24 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşen fuarda yeni teknolojiler,  mobil ve sosyal bilgisayarlar, video oyun konsolları, taşınabilir sistemler sergilenecektir.

E-Gameshow

Fuar Konuları

 • Yetişkinlerce Oynanan Oyunlar
 • Çocuklarca Oynanan Oyunlar
 • Oyun Donanımları
 • Oyun Yazılımları
 • Oyun Aksesuarları
 • Oyun ve Oyun Araçları Tanıtımları

Oyun ve/veya oyun araçları geliştirilen ve/veya dağıtılan firmalar, bitmiş ve/veya  tasarımı devam  eden ürünlerinin tanıtımını  yapabileceklerdir. Bu sunumlarda ürünler, teknik ve/veya sanatsal açıdan değerlendirilebilecektir.

Ülkemizde bu alanda yapılan çalışmalara destek vermek amacıyla düzenlenen bu etkinlik sayesinde, geliştirilmekte olan oyunlara,  finansal, pazarlama ve dağıtım gibi konularda ortak arayış olanakları sağlanacaktır.

Eğitim Yazılımı Tanıtımları

Elektronik ve etkileşimli ortamların, eğitim sektöründe kullanılmasının yaygınlaştırılmasıyla ülkemizde de bu alanda faaliyet gösteren kuruluşların sayısında bir artma gözlenmiştir. Umut verici olmakla beraber, gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında ülkemizde bu alandaki yatırımlar yeterli düzeye ulaşmamıştır. Bu çalışmaları desteklemek amacıyla eğitim yazılımları konusunda çalışmalarını sürdüren kuruluşlar, kendilerini ve  ürünlerini  tanıtabilecekler, yeni  ortaklıklara girebilecekleri ortam bulabileceklerdir.

Benzetim (Simülasyon) Sistemleri Tanıtımları

Tüm dünyada rağbet gören benzetim sistemleri, düşük maliyetli çözümler önermekte, yarattığı sanal gerçeklik ortamıyla,  eğlence ve eğitim sektöründe de kendisine kolayca yer bulabilmektedir.   Benzetim sitemiyle ilgili çalışmalar yürüten firmalar bu etkinlik kapsamında kendilerini ve ürünlerini tanıtabilecekler, aynı alanda faaliyet gösteren diğer kuruluşlarla etkileşime geçme olanağını yakalayabileceklerdir.

Online Eğlence ve WAP teknolojisi Tanıtımları

İnternet ve internet teknolojilerinin yaygınlaştırılmasıyla birlikte oyun ve eğlence sektörü bu alanda  da  kendini göstermeye  başlamıştır. Bilgisayarlardan ve cep telefonlarından interaktif televizyonlara kadar mobil uygulamalar konusunda faaliyet gösteren firmalar bu etkinlikte yer alıp kendilerini ve ürünlerini tanıtabileceklerdir.

E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecekfotograflar resim Goruntuler

Related news

 • Kapalı bayan kombinleri 2019
 • Kış Geldi Hobilerle Buluşma Vakti
 • Katar uçağının iadesi için kanun teklifi

 • E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 20

  E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek


  E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 13

  E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 31

  E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 62

  E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 33

  E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 58

  E-Gameshow 20-24 Mayıs’ta Ankara’da Gerçekleşecek 70