Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 2019

Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 2019
18.09.2019

Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 85

Duvar kağıtları "Marburg" boyama - ana farklılıklar ve özellikleri

Gitti günlerde raflardaÖzel yapım mağazalar, sadece resimli kağıt duvar kağıdı bırakır. Günümüzün son ürün yelpazesi önemli ölçüde genişlemiştir. Orijinal görünüm ve pratikliği birleştiren benzersiz özelliklere sahip malzemeler vardı, örneğin duvar resmi "Marburg". Kuşkusuz, sıradan kağıtlar ucuz ve çevre açısından güvenlidir. Ancak kırılganlığı ve kısa ömrü, birçok tüketiciyi daha modern vinil veya dokunmamış kaplamalar seçmeye yönlendiriyor.

masaüstü duvar kağıtları boyama için ücretsiz marburgFinisaj malzemeleri üreten firmalar,Çok fazla ve hepsi ürünüyle ilgili. Bu nedenle, bazen alıcıya duvarlar için duvar kağıdını tasarlayan ve üreten temel bir fark olmadığı anlaşılmaktadır. "Marburg", arkasındaki sağlam geçmişi olan en eski Alman kuruluşudur. Şirkette çalışan uzmanlar, eviniz için standart olmayan çözümler arayışındadır. Ve şirketin ünlü sanatçı Ulf Moritz ile işbirliği, ürünlere rafine ve yüksek teknoloji ürünü tasarım sağlıyor. Metal, vinil kırıntı, cam: malzemelerin inanılmaz kombinasyonları kullanarak, renkli cesur deneyler.

Duvar Marburg duvar kağıdıYaratıcı doğa duvar kağıdı tavsiye edebilirResim için "Marburg". Birkaç kat boyaya dayanabilir, böylece duvarların gölgesini bir defadan fazla değiştirebilirsiniz. Üzerine köpüklü vinilden yapılmış bir kabartma bezemeli dokunmamış kumaş, renklendirme bileşimini iyi emer. Bu tür bir malzeme kombinasyonu bir çeşit palettir. Onun yardımı ile bile akıllı bir fresk taklitini bile oluşturabilirsiniz. Üretici ayrıca geniş bir yelpazedeki bordürlerin ve toplumsal duvar kağıtlarının kataloglarındaki kullanılabilirliği de ele aldı. Kendileriyle süsleneceklerini göz önünde bulundurarak halihazırda boyalı veya temiz olarak üretilmektedir.

Duvar kağıdını seçen müşteriler başka neler kazanır?"Marburg"? Boyama altında, duvarlar genellikle dikkatlice düzleştirilir. Kanvasın dokusal modeli, yüzeydeki küçük kusurları gizleyebildiğinden, sıyırma döngülerinin sayısı en aza indirilebilir. Dokunmamış kumaşın takviye edici özellikleri, yeni bir evin büzülmesi sırasında oluşan mikro çatlakların duvarlarındaki görünüşü engeller.

marburg boyama altında duvar kağıdıDokunmamış kumaşlarla çalışmak, konvansiyonellerden daha kolaydır.son kat kaplamalar. Yapıştırıcı doğrudan duvara uygulanır. Keten tutkal kompozisyonu ile emprenye edildiğinde beklemeye gerek yoktur. Islatılamayan mineral lifler, nemin boyama için duvar kağıdı üzerinde deforme edici bir etkiye sahip olmamasını sağlar. "Marburg", malzemelerinin kalitesiyle ünlüdür, ancak özellikle seçici alıcılar için, evcil hayvanların pençeleri bile korkmayan özel bir "anti-vandal" serisi başlatılmıştır.

Özel özellikleri sayesinde, duvar kağıdı "Marburg"Boyama altında banyo ve mutfaklarda kullanılabilir. Su bazlı kompozisyonun sadece bitirmek için yeterli derecede seçilmesi önemlidir. Yüksek nem direncine ve aşınmaya karşı dayanıklı olmalıdır.

Buna ek olarak, Alman üreticinin ürünleri insanlar için kesinlikle güvenlidir. Dokunmamış kumaş yanıcı olmayan materyallere karşılık gelir. Uygun sertifikalarla kanıtlandığı gibi çevre dostu.

Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 2019

Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 2019

Related news

 • Sarımsak ve Zeytinyağı ile Saç Bakımı
 • Tehlikeli sporlar
 • 2019 Yılının Bot Modası
 • Demet Akalın sakatlandı
 • Özel hayat

 • Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 59

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri


  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 78

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 62

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 9

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 66

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 82

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 51

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 100

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 21

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 21

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 11

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 63

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 63

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 100

  Duvar kağıtları Marburg boyama - ana farklılıklar ve özellikleri 87