Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 68 03.02.2019, 23:17

"Duspatalin" uyuşturucu: kullanım talimatları

İlaç "Duspatalin", miyotropik antispazmodiklerin farmasötik grubunu ifade eder. Aktif madde mebeverindir.

İlaç "Duspatalin" bileşimi ve formuduspatalin talimatları

Kullanım talimatı hakkında bilgi içerirİlacın uzun süreli etki gösteren kapsül şeklinde üretilmesi. Bir kapsül 0.2 gram aktif madde içerir ve ayrıca yardımcı bileşenler de vardır: gliserol triasetat, metakrilik asit kopolimer, hipromelloz, talk, magnezyum stearat. Bir jelatin kabuk ile kaplanmış kapsüllerin içerikleri beyaz granüller ile temsil edilir.

İlaç "Duspatalin" ın farmakolojik etkisi

Talimat ajanın sahip olduğunu gösterirMidenin pürüzsüz kas sistemi üzerinde antispazmodik etkisi, ayrıca kalın bağırsaklara karşı etkilidir. İlacın antikolinerjik etkisi yoktur ve normal bağırsak hareketliliğini etkilemez.

Ilacın iç uygulamadan sonraÇeşitli kimyasal bileşikler üzerinde su ile etkileşerek ayrışarak hidroliz edilir. Metabolizma karaciğerde görülür ve ilaç böbrekler ve safra yoluyla atılır.kullanım için duspatalin endikasyonlarıKapsüller uzun süreli salınım kapasitesine sahiptir. Ve ilacın yardımıyla uzun süreli tedaviden sonra bile, insan vücudunda birikmez.

İlaç "Duspatalin": kullanım endikasyonları

Kapsüller, karın ağrılar için reçete edilirspastik karakter (organik hastalıklar dahil). Böbrek ve hepatik kolik, safra kanalları ve bağırsak diskinezi için kullanılır. Ilacın kullanımı pankreatit, kronik spastik kolit, irritabl bağırsak sendromu ve kadınlarda menstrüel ağrı tedavisi sırasında etkilidir. 12 yaşın üzerindeki çocuklarda, karın ağrısı ile birlikte gastrointestinal sistemin fonksiyonel bozuklukları için ilaç reçete edilir.

İlaç "Duspatalin" kontrendikasyonları

Talimat aşağıdaki yasakları göstermektedir. Ürünü kapsüllerin bileşenlerine daha fazla duyarlılık ile almayın. Araştırma eksikliği nedeniyle, 12 yaşın altındaki çocuklara ilacın reçete edilmesi tavsiye edilmez.duspatalin fiyatı

Tıbbi ürünün içeri girmesine izin verilirKullanımından kaynaklanan potansiyel faydaların fetusun olası riskinden daha yüksek olduğu durumlarda hamilelik zamanı. Önerilen terapötik dozlarda ilaç kullanıldığında, aktif madde anne sütünün içine girmez, bu da sindirim sistemini tedavi etmek için emzirme sırasında kullanılmasını mümkün kılar.

İlaç "Duspatalin": talimatlar ve yan etkiler

Kullanıldığı zaman akılda tutulmalıdır.ilaçlar, bir kural olarak, baş dönmesi, tezahür olası yan etkileri vardır. Aşırı durumlarda, alerjik reaksiyonlar, ekzantem, ödem, ürtiker vardır.

İlaç "Duspatalin": fiyat

İlaç paketinin yaklaşık maliyeti 450 ruble.

İlacın alınmasından 20 dakika önce, günde iki kez bir kapsül alınmalıdır.

Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatlarıFotograf Goruntuler resim fotograflar

Related news

 • El ile çanta yapma: kolay ve hızlı
 • Kremalı Ispanaklı Kek
 • KEÇE NOEL BABA CÜCELER
 • Tavuklu Pırasa Dolması

 • Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 58

  Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları


  Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 99

  Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 40

  Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 40

  Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 93

  Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 19

  Duspatalin uyuşturucu: kullanım talimatları 32