Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlikDondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik

25.05.2019

Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 31

Dondurma "Bounty": Göksel zevk ve serinlik

Sıcak bir yaz gününde birçoğundan zevk almaya aldırmayındondurma. Sonuçta, bu incelik mükemmel bir şekilde soğutuyor, canlandırıyor ve canlandırıyor. Dondurma antik zamanlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir. Meyve suları, çilek, süt veya krema ile yapıldı. Fransa'da ilk dondurma salonu ortaya çıktı. XIX yüzyılda Amerika'da bu ürünün seri üretimi. Bugün, alıcılar birçok çeşidinden istedikleri kadarını seçebilirler.

Dondurma: zevk ve çeşitleri

Bu türe ait üretim yapan şirketlertatlılar, tüketicilere geniş seçenek yelpazesi sunuyor. Şimdi dondurma departmanındaki herhangi bir dükkanda, bu incelikteki her uzman, beğendiği şeyi alabilir. Yani, bu tatlıda şöyle bir çeşit var:

 1. Sundae.
 2. Kremalı dondurma.
 3. Süt.
 4. Meyve ve çilek
 5. Yoğurt esaslı.dondurma lütuf

Bu ürün çeşitli formlarda ve ambalajlarda üretilebilir:

 1. Bir bardak.
 2. Briket.
 3. Popsicle.
 4. Bir boru.
 5. Kova.

Dondurmanın farklı aromaları var:

 1. Çikolata.
 2. Vanilya.
 3. Çatlak.
 4. Çilek.
 5. Kremalı brulee.
 6. Karamel.

Ayrıca dükkanlarda bunun çeşitleri satılıyorLezzet, çilek veya meyve suyundan sır, beyaz, süt veya koyu çikolata ile badem, fıstık, bisküvi kırıntısı veya gofret serpilir.

Bugün popüler çikolata çeşitleri gibi lezzetli bir dondurma var. Bazen ve formda bir şeker çubuğu veya şeker gibi görünüyor.dondurma aromaları Bu gibi davranıştır çeşitleri dondurma "Bounty" içerir. Daha ayrıntılı olarak tartışılacaktır.

Konu, fiyat ve kompozisyon şekli

Bu ürünün üreticisi Mars ticari markası ve üreten ülke Fransa'dır. Dondurma 40 gram ağırlığında bir kutu ve bir kutuda (240 gram) mevcuttur.dondurma kelle bileşimi Ayrıca mağazalarda bir kova satın alabilirsiniz500 ml hacmi. Ürünün Rusya'daki fiyatına gelince, salım formuna ve tabii ki paketteki tatlılık miktarına bağlı olarak 80 ila 300 ruble arasında değişiyor. Böyle çekici bir tatlı hazırlamak için hangi maddeler kullanılıyor? Bu muhtemelen bu incelikteki birçok alıcıyı ilgilendiren bir sorudur. Yani, dondurma "Bounty", kompozisyon:

 1. Süt yağı
 2. Az yağlı süt.
 3. Bir glikoz şurubu.
 4. Yoğun süt.
 5. Hindistan cevizi sütü, tereyağı ve posa.
 6. Tatlar.
 7. Çikolata sırlı.
 8. Vanilya.
 9. Şeker.
 10. Yağ ve kakao tozu.
 11. Hurma yağı.
 12. Laktoz.

Ürünün 100 gramında - 279 kcal. Dondurma "Bounty" süt ürünüdür. Sadece% 5 yağ içerir.

Ürünün yararlı ve zararlı özellikleri

Birçok kişi izin verilebilir hakkında tartışıyorbenzer dondurma düzenli tüketim. Aslında, herhangi bir gıda gibi, bu tatlılık birtakım faydalı özelliklere sahiptir. Örneğin, kalsiyum içerir. İçerdiği madde dişleri ve kemikleri güçlendirir. Ayrıca incelik, baskıyı ve uykuyu normalleştirir, böbrek fonksiyonunu ve ruh halini iyileştirir.

Dondurma "Bounty", hamur ve hindistancevizi suyu içerir. Bu bileşenler bakır, çinko, kalsiyum ve demir gibi mikro elementler açısından zengindir. Vücudun işleyişi üzerinde yararlı bir etkiye sahip olan bu maddelerdir.

Ancak, bu inceliği kötüye kullanmamalısınız. Dondurmada, şekle zararlı büyük miktarda şeker bulunur. Bu nedenle, kendi ağırlığı, diğer, meyve ve meyve çeşitlerini sulu meyve suyuyla takip edenler tavsiye edilir. Ayrıca, "Bounty" nin bir parçası olan palmiye yağı, kalbi ve kan damarlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Ayrıca, tedavi laktoz içerir ve bu maddeye tolerans göstermeyen insanlar bunu kullanmamalıdır.

Ürün İncelemeleri

Doğal olarak, aynı şeyi bile seven insanlartatlı, farklı çeşitlerini tercih ederim. Narin bir hindistancevizi posasıyla yapılan kepekli sütlü dondurma, aroma ve hassas tadıyla alıcıları kendine çekiyor. Bu inceliklerin uzmanlarına göre, ağızda erir ve tekrar tekrar yemek ister.

Ancak, herkes bu sıra dışı tatlıyı sevmez. Bazıları, diğer dondurma lezzetlerini tercih ettiklerini söylüyor. Bu onlara çok bağlı görünüyor. Diğerleri, paketteki ürünün küçük hacmine uymayan yüksek fiyatla karıştırılmaktadır. Birisi, dondurmayı oluşturan maddelerin faydaları ve kalitesi konusunda çok emin değildir ve benzer bir isimle çikolataların daha lezzetli olduğuna inanmaktadır.

ihale hindistan cevizi hamuru ile dondurma lütuf mandıraGenel olarak, bir şey sevenler için bu inceliksıradışı. Bazı alıcılar, tatlı diş olarak "Bounty" dondurmalarını sadece ilgi için denediklerini itiraf etti. Ancak, tekrar satın almak istemiyorlar.

Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlikDondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik

Related news

 • Mayıs Ayında Hangi Balık Çeşitleri Yenir
 • Kos Adası: Hipokrat Havaalanı misafirler için bekliyor
 • Rusyanın geleneksel çanağı: Ülkemizde pişirmek ne kadar alışageldir
 • Arap Cumhuriyeti Mısır: konumlar, açıklama. Turistler için rehber
 • Daiquiri: popüler bir kokteyl için reçete

 • Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 2

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik


  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 28

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 27

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 93

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 22

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 20

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 33

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 85

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 22

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 68

  Dondurma Bounty: Göksel zevk ve serinlik 96