Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 49 07.02.2019, 16:20

"Doma-2" Diana Ignatyuk'un eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam

Diana Ignatyuk - keskin bir figür ile sarışın,uzun saçlı ve mavi gözlü. Onun etrafında birçok söylentiler var. Kıskanç insanlar, kızın tekrar tekrar plastik cerrahlara döndüğünü söylüyor. Bu böyle mi? Eğer öyleyse, Diana Ignatyuk plastik ameliyattan önce neye benziyordu? Beraber her şeyle ilgilenelim.Diana Ignatyuk

biyografi

Kahramanımız 22 Haziran 1992'de Belarus'un Brest şehrinde doğdu. Diana itaatkar ve meraklı bir kız olarak büyüdü. Ebeveynler her zaman onu şımartmışlardı: güzel kıyafetler ve ilginç oyuncaklar aldılar.

Liseden mezun olduktan sonra Diana gittiMoskova. Kız televizyon ve radyo yayıncılığı Enstitüsüne kolayca girdi. Boş zamanlarında sarışın bir restoranda garsonluk ve manken olarak çalışıyordu. Kahramanımız, televizyonu "yakıp söndürmeyi" başardı. Sitcom "Univer" (TNT) 'da epizodik bir rol oynamıştır.

görünüm

Diana Ignatyuk- Kukla yüzü olan bir kız. Temiz bir burnu, etkileyici bir görünümü ve kar beyazı bir gülümsemesi var. "House-2" nin pek çok hayranı, bunun doğal bir güzellik olduğundan şüphe ediyor. Ve boşuna değil.

Kızın parmak izlerinden biriyle röportajdaPlastik cerrahlarla temas gerçeği tanıdı. Ne tür bir ameliyat geçirdi? İlk olarak, Diana burnunun şeklini değiştirdi. Rinoplasti başarılı oldu. Ignatyuk sonuçtan memnun kaldı. İkinci prosedür kozmetik olarak çok fazla plastik değildi. Diana dudaklarını Botoks ile arttırdı. Bu Belarus güzellikte durmadı. Göğüslerinin küçük boyutu nedeniyle her zaman karmaşıktı. Gerekli parayı biriktiren kız, plastik cerrahına gitti. Operasyon birkaç saat sürdü. Sonuç olarak, sarışın üçüncü boyutta bir memenin sahibi oldu.Diana Ignatyuk öncesi ve sonrası

Yukarıda gördüğünüz bir fotoğrafı görebilirsiniz.Diana Ignatyuk plastikten önce ve sonra. Ne diyebilirim Kahramanımız, tatlı ve çekici bir kızdı ve cerrahi müdahale yoktu. Onun doğal güzelliği, birçok kıskançlık olurdu. Ancak kız, modaya boyun eğmeye, dudaklarını ve göğsünü arttırmaya karar verdi. Ayrıca saçlarını, tırnaklarını ve kirpiklerini arttırdı.

"House-2": Diana Ignatyuk ve ilişkileri

Ünlü TV projesinde, güzel sarışın16 Temmuz 2013 tarihinde çıktı. Aynı anda ücretsiz çocuklar Brest'teki kıza dikkat ettiler. Artur Ripenko ve Sergei Sichkar Diana'nın dikkatini çekmeye çalıştı. Ancak, çabaları boşuna idi. Kahramanımız, projeye "devrimci yaşlı bir adam" olarak geri dönen Nikita Kuznetsov'u sevdi.Diana Ignatyuk'un Parişi

İlk gün kız ona itiraf ettisempati. Sasha Skorodumova - o adamı rahatsız etmedi sarışın, diğer tarafla ilişkisi içindedir. Nikita kendisi defalarca Diana o "aşk üçgenleri" ihtiyacı olmadığını, söyledi. Ancak Ignatyuk, kendine ve güçlerine güveniyordu. Ve bir gün istediğini elde etti. Nikita ve Sasha ayrıldılar. Ve Kuznetsov onunla görüşmeye başladı. Çift, VIP odasına yerleşti. İlk başta, sevgi ve karşılıklı anlayış, ilişkilerinde hüküm sürdü. Ama yakında Diana ve Nikita birbirlerine iddia etmeye başladılar. Adamlar yüksek sesle yemin ettiler, sonra kuvvetlice uzlaştılar.

2013 yılının Eylül ayında kız, projeden ayrıldığını açıkladı. Ön cephede Diana IgnatyukNikita'da hayal kırıklığına uğradığını ve aynı çevrede onunla birlikte olmak istediğini bildirdi. Liderler onu bu adımdan vazgeçirmedi.

Diana Ignatyuk'un İkinci Parisi

Aralık 2013'te tekrar "House-2" hayranlarıBeyaz Rusya güzelliğini televizyonlarının ekranlarında gördüler. Diana adamla güzel ve güçlü bir ilişki kurmak için projeye döndü. Birkaç gün sonra, sarışın Alexander Zadoynov'a sempati duyduğunu açıkladı. Ama adam özgür değildi. Elina Kamiren ile tanıştı. Bu gerçek Diana'yı utandırmadı. Kız Alexander'a dikkat çekiyordu. Bu sadece birkaç "küçük Di" yi yok etmek için başarısız oldu.

Birkaç ay boyunca sarışınProjede yalnızlığın durumu vardı. Sadece Şubat 2014'te kişisel hayatı ayarlandı. Daha sonra mizaç olan Odessite Valery Blumenkrantz projeye geldi.Plastik önce Diana Ignatyuk

İlk önce adam kızıl saçlı bir ilişki kuruyordu.güzel Tanya Kirilyuk. Bir hafta sonra çift ayrıldı. Ve Valera, Diana'ya dikkat çekti. Adam ve kızın birbiri için yerli olmak için 2-3 gün vardı. Ayrı bir odaya yerleştiler. Blumenkrantz sevgili çiçekleri verdi, iltifatlar yağdırdı ve romantik tarihleri ​​için düzenledi. Ve "küçük Di" onu histerik ve kaprislerle taciz etti. Çift birkaç kez ayrıldı ve sonra bir araya geldi.

Temmuz 2014'te Diana ve Valery kendi özgür iradelerinin projesini terk etti. Ancak, "çevre" ardındaki ortak yaşamları kısa ömürlü oldu. Çocuklar skandalıyla ayrıldılar.Ev 2 Diana Ignatyuk

"Ve tekrar merhaba!"

Ocak 2015'te tekrar Diana Ignatyuk"House-2" eşiğini geçti. Kalbinin özgür olduğunu söyledi. Ama kız çok az inandı. Sonuçta, proje eski bir adamdı Diana - Valery Blumenkratts.

"Ev-2", çocuklarla ilişkileri yeniden kurmaya yardım etti. Valera ve Diana Seyşeller'de bulunan TV projesinin yeni sitesine gönderildi. Ev sahipleri ve diğer katılımcılar sıcak deniz, beyaz kum ve yumuşak güneşin çiftin ilişkilerini güçlendirmesine yardımcı olacağından emindi. Ama sonunda her şey tam tersi oldu. Bir gün adada korkunç bir kavga çıktı. Valery sevgilisini yüzündeki yumruğuyla vurdu. Bu hoş olmayan hareketin cezası olarak, Blumenkranz projeden atıldı. "House-2" Diana Ignatyuk, Şubat 2015'te kaldı. Onunla birlikte, Tanya Okhulkova'nın arkadaşı da gitti.Related news

 • Sevimli Kardan Adam Lif Modeli Yapılışı
 • Esat Usta Balla Marine Edilmiş Dana Madalyon
 • Hünnap meyvesininyararları nelerdir
 • İncili Fıstıklı Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu
 • Çin Tatili

 • Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 17

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam


  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 69

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 16

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 62

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 77

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 90

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 18

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 6

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 63

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 49

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 7

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 43

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 6

  Doma-2 Diana Ignatyukun eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 12