Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 2019

Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 2019
21.07.2019

Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 39

Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir

Burnunda sevilen birinin bir sonraki doğum günüadam ve ne vereceklerine ilişkin düşünceler, hiç değil. Bu durumda para iyi bir hediye olabilir. Ama nasıl görünür ki çok kolay görünmemek için sunulabilirler? Bir doğum günü için para bağışlamanın ne kadar havalı olduğuna dair herhangi bir ipucu var mı?

bir doğum günü için para bağışının ne kadar eğlenceli olduğunu

odun

Birçok kişi parasal olduğunu biliyorağaçlar. Yani eğer şirket karar verirse: "Bir doğum günü için para veriyoruz!", Onlara böyle bir bitki formu verebilirsiniz. Düz olabilir: Ağaç kağıt üzerine çizilir ve yapraklarda farklı faturalar olur (böyle bir ağaç çerçevelenebilir ve sakin bir şekilde bir arkadaşına sunulabilir). Ve bitki hacimli yapabilirsiniz: gövde ya faturalar vidalanacak olan dallar veya sıradan tel olacak. Bir rulo halinde bükülebilir, çiçek biçiminde yapılırlar vb. Daha orijinal olabilir ve yağlı verebilirsiniz - farklı mezhep fişleriyle süsleyebileceğiniz bir para ağacı. Dolayısıyla bir arkadaşınızın refahını sürekli olarak geliştirerek gelecek için de çalışacaktır.

çanta

Bir doğum günü için para bağışının ne kadar serin olduğunun bir başka seçeneği: onları yeni bir cüzdana koyun. Birinde iki hediye olacak: ve yeni bir cüzdan ve kendi arzuların için küçük bir miktar.

Doğum gününde bir hediye

top

Bir sonraki seçenek hediye soğutmaktır.Doğum günü için para: bir balon yardımı ile. Bunu yapmak için, gerekli sayıda faturayı küçük rulo haline getirmeniz ve şişirilmiş balona koymanız gerekir. Ve sonra doğum günü çocuğunun önünde onu patlatıp para yağmurunu ayarlayın. Ayrıca topları helyum ile pompalayabilir ve her birine bir iplikle bir mezara takabilirsiniz. Kutlamanın suçlusu kendi hediye almak için biraz çalışsın!

koruma

Bir başka deyişle, doğum gününe para bağışının ne kadar eğlenceli olduğunu: onları kavanoza çevirin. "Yağmurlu bir gün" için bir çeşit banka olacak. Dahası, sıradan para için oldukça orijinal bir ambalaj.

hazine

Bir arkadaşının doğum günü geçerseDoğa, bir arkadaşınıza bir hazine avı haritası verebilirsiniz. Tabuttaki hazineler (bir hediye olacak para) bir yere saklanır. Tüm ipuçlarını aşıp arkadaşı hediyesini bulacaktır. Bu arada, bu şekilde birçok kişi beğenir ve uzun süre hatırlanır.

tepe

Doğum gününüz için para ile bir hediye hazırlarsanız,aynı zamanda bir kutuda da tasarlanabilir. Bunu yapmak için, tasarı katlamak için bir tüp içine bükülmüş güzel bir kutu satın almanız gerekir. Bu durumda, her fatura küçük bir yayla bağlanır. Sıradışı ve güzel görünüyor.

bir doğum günü için para bağışı

Para sepeti

Şirket birlikte dökmek ve bağış yapmak istersepara, onları güzelce dekore etmeyi de deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için, tüm küçük boyutlu faturaları koymanız gereken küçük bir sepet satın alabilirsiniz. Kim sepetten parayı sevmez ki? Ayrıca iş parçacığı yardımıyla para pelerini yapabilir ve faturalarına eklenebilir ve bu da arkadaşınızın giysisidir.

hediye

Başka bir seçenek, alışılmadık şekilde para bağışlamaktır: Bir hediye şeklinde yayınlamak. Bir kutu almak ve orada birkaç fatura koymak gerekir. Ve sonra bir düzine katman kağıt ile sarın. Ve her katın altında, birkaç fatura da koymalısın. Ancak sadece bir arkadaşımızın şu anı çok dikkatli bir şekilde çözmenin gerekli olacağı konusunda uyarması gerekecek.

Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 2019

Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 2019

Related news

 • Tavuklu Kebap
 • Kelebek Pasta Nasıl Yapılır Videosu
 • Örgü Çocuk Yelek Modelleri
 • Techport.ru: mağazanın incelemeleri
 • Çok İzlenen Videolar

 • Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 20

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir


  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 46

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 90

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 46

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 50

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 25

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 96

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 18

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 44

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 15

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 21

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 66

  Doğum gününe para bağışının ne kadar serin olduğunu gösteren birkaç fikir 21