Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 2019

Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 2019

Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 5 11.03.2019, 09:17

Dmitry Khomich - "Amkar" futbol takımının kalecisi

Sporcunun futbol ömrü oldukça kısadır. Oyuncuların çoğu, yaraları takip edilmemek şartıyla otuz yıldan hemen sonra tırnak üzerine botlarını asarlar. Kaleci ile durum biraz daha iyi. Çoğu kırk yıla kadar, hatta diğerleri - hatta kırktan sonra bile oynamaktadır. Böyle uzun bir futbol hayatına bir örnek, futbol kulübü "Amkar" Dmitry Khomich'in kalecisinin spor kariyeridir.

Dmitry Khomich

Futbolcunun çocukları ve genç yılları

Dmitri Khomich güneyde doğdu, o zaman hala Sovyet1984 sonbaharında Ordzhonikidze şehrinde birlik. Bu futbol uzmanlığı, bir kaleci gibi oldukça geç oluyor. Bununla birlikte, O zaman Dima Khomich, çocuklarının futbol kariyerine Mozdok çocukların gençlik spor okulunda başlamıştır. Yavaş yavaş büyümek ve tecrübe kazanmak için Vladikavkaz'a taşındı ve ilk önce "Gençlik" ve sonra "Spartaküs" için oynamaya başladı. Genç futbolda, Dmitry Khomich on beş yaşındayken erken ayrılır. Yıllar geçtikçe, gerçek bir sporcu haline gelmiş ve böylece en yüksek futbol seviyesinde performans göstermeye devam etmiştir. Futbolcu Dmitry, Rusya'nın Kafkas bölgesinde büyüdüğünden, doğal olarak futbolcu olarak mesleki kariyerinin başlangıcı da Kafkasya'da yaşandı. Nasıl olduğunu öğrenelim.

homich dmitry nikolaevich

Profesyonel futbolcu

Profesyonel futbolcu Khomich Dmitry olarakNikolaevich kariyerine 2000 yılında ikinci lig "Mozdok" ekibinde kaleci olarak başladı. Bu sezon boyunca o kendini yeterince iyi kaleci kanıtladı ve şimdi olarak düzenlenmiştir Premier Lig, "Alania Vladikavkaz" nin "yetiştiriciler" ekibi görüldü "Spartacus". Bu takımda ilk başarıları başlıyor. Sporcu "Alania-2" kulübünde ve ana takımın ikili oyuncularında oldukça başarılı bir şekilde oynuyor. Ancak Premier League takımları arasındaki ilk profesyonel maçı olan Dmitry Khomich, on sekiz yaşındayken sadece üç yıl kaldı. Önümüzdeki iki yıl içinde, sporcu başarılı bir performans sergilerken, maçın neredeyse yarısını ana kadroya harcadı.

Gelecekte genç kaleci görüldü."Spartacus" Moskova'nın "yetiştiricileri", burada önümüzdeki sezon harcıyor. Önümüzdeki üç yıl boyunca, iki deneyimli ve daha az yetenekli uzmana sahip olan Moskova takımının yedek kalecisi. Oyun uygulamasını kaybetmemek için Dmitry Khomich "Spartak Nalchik" de kiraya bir yıl gönderilir. Bir yıl sonra Moskova kulübüne geri dönecek ve böylece ayrılıp tekrar Nalçik'e gidecekti.

"Alanya" ya dön

Kiralamak için kira sözleşmesi, Dmitry Khimich dönerFutbol kariyerine başladığı kulüpte. Ve "Alania" da, 2019'dan bu yana, yerli oyuncu için yaklaşık yüz maçta oynadığı ana oyuncuyu birkaç mevsim geçiriyor. Üç yıl sonra, Dmitry yaralanmaya başlar. Fırçanın başlangıcında kırık. "Alania" FNL'yi terk ettiğinde, kaleci Kazak vatandaşlığını çizdiği "Kairat" a taşınır. Ama yaralar onu tutmaya devam ediyor, bir yıl sonra Rus futboluna geri döndü ve futbol kulübü "Amkar" ile bir sözleşme imzaladı.

dmitry hamich istatistikleri

Kaleci kariyerinin sonucu

Şu anda, Dmitry sadece deneyimli değil,ama yaşlı kaleci. Hayranlar, muhtemelen Dmitry Khomich'in elde ettiği başarıların ne olduğunu bilmek istiyor. İstatistikler, profesyonel futbolda geçirdiği süre boyunca, Rus gençlik takımı için oynadığı birkaç kez, yaklaşık iki yüz maç geçirdiğini gösteriyor. Bu süre zarfında atlet şimdi futbol kulübü "Amkar" daha genç kaleci gönderir paha biçilmez bir deneyim, kazanmıştır. Fakat eğer gerekliyse, şimdi çerçevede durmaya ve takımına sadece kelimeyle değil, aynı zamanda da tapuya yardım etmeye hazırdır.

Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 2019

Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 2019

Related news

 • Kedidilli Tiramisu Tarifi, Kedidilli Tiramisu Nasıl Yapılır
 • Serviks Rahim Ağzı Kanseri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
 • İç kapılar için güvenilir kilitler seçiyoruz
 • Vermek için çadır seçmek için nasıl çadır
 • ÖRGÜ PAPATYALI KIŞLIK EV TERLİĞİ YAPILIŞI

 • Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 22

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi


  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 50

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 44

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 25

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 86

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 94

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 24

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 15

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 93

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 66

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 10

  Dmitry Khomich - Amkar futbol takımının kalecisi 28