Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 2019

Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 2019
19.08.2019

Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 55

Dinleneceğiz ... Kırım'da bir pasaporta ihtiyacınız var mı?

Kırım yarımadasının bizimle hiç bir ilişkisi yoktur.yurtdışında. Ancak, onun yabancı bir gücün parçası olduğunu kabul etmeliyiz. Bu nedenle, köy St. Michael Rusya veya Beyaz Rusya ile Ukrayna sınırındaki tren veya feribot Kerç Boğazı ve başka denetim noktasına geçerek, biz onun milliyeti ülkeyi terk olduğunu hatırlamak ve başka egemen bir devlet girmelisiniz. Sonuç olarak, gardiyanlar kaçınılmaz yol gelecek. Bu durumda, ben Kırım için pasaporta ihtiyacım?

Kırım'da pasaporta ihtiyacım var mı?1992'de Ukrayna, 1997 yılında Belarus ve Rusya ile ikili anlaşma imzaladı. Bu üç ülkenin vatandaşları bu ülkeleri vize ve hatta yabancı bir pasaport olmadan ziyaret edip 90 gün orada yaşayabilirler. Bu nedenle, görünüşte Kırım'da bir pasaporta ihtiyaç duyan iyi dileklerin boştaki spekülasyonlarına inanmayın. Eğer sahip değilseniz, normal iç belgeyle güvenli bir şekilde güneşli yarımadaya gidebilirsiniz.

Ancak, hala farklı bir ülke ve sınır muhafızları(hem Rus hem de Ukraynalılar) çok seçici insanlardır. Bu evde zaman aşımına uğramış bir pasaportla yaşayabilirsiniz. "Yurttaşlığı kanıtlayan iç belgenin" son sayfasını dikkatlice okuyun. Rusya'da pasaportun sahibinin 20 ve 45 yaşları arasında değiştiğini söylüyor. Mor kapaklı bir kitabın zamanında değiştirilmesinden endişe duymuyorsanız, en azından bir ceza ile karşılaşırsınız ve maksimum olarak trenden çıkarılır. Dahili bir belge süresi doldu, ama görünüş sorusuna, varsa Yani "Ben Kırım'a pasaport gerekiyor mu?" Cevap: "Evet". Yani seçenekler var.

Kırım'da bir pasaport 2013 gerekSınır muhafızları pullarını nereye koyacak? Rus cordon muhafızları seni damgalamayacak. Ama Ukrayna tren iletken uçak hostes veya Sınır Muhafız PPC genç rütbesine girişinde size boş bir göç kartını verecektir. İki özdeş yarımdan oluşur. Dikkatlice doldurulmaları gerekiyor. Siparişle ilgili herhangi bir soru olmayacak, her şey çok standart: isim, yer ve doğum tarihi, vb. Formun yarısından biri, sınır muhafızı gözyaşları ve evlerinde bırakır, ikincisi size verir. Bu öngörülemeyen kağıt kâğıdı gözün elması olarak tutulmalıdır. Onun kaybı için oldukça büyük bir para cezasıyla karşı karşıyasın. o göç kartında (ülke içinde kalış zamanında) değiştirdiğinden, No: Bir pasaport Kırım'da gereklidir sorusuna cevap verebilir.

Kırım'da pasaporta ihtiyacın varŞimdi taşıma sorununu düşününRusya Federasyonu'nun reşit olmayan vatandaşları. Burada zorluklar var. İki yaşına ulaşmamış bir çocuk, ancak ebeveynlerinin desteğiyle ayrılabilir (eğer biri diğeri ise, noter tarafından onaylanmışsa). 3-14 yaş arası çocuk üçüncü taraflarla (büyükanne / büyükbaba, çocuk grubu lideri) ayrılabilir. Ukrayna'ya girerken olduğu gibi Rusya Federasyonu'ndan ayrılırken, doğum belgesinin aslını Rusya vatandaşlığını doğrulayan bir ek ile ibraz etmeniz gerekmektedir. Çocuk 14 yaşından itibaren bağımsız olarak seyahat etme hakkını kazanır (ebeveynlerin rızasına sahip olmak). Kırım'daki genç bir turiste pasaporta ihtiyacım var mı? Hayır değil. Sadece astarlı aynı doğum sertifikası.

Kremlin ve hükümet arasında bu yılUkrayna siyah bir kediden geçiyor gibiydi. O tatlılar "Akşam Kiev" zararlıydı, sonra yumurtalar, sonra da pastırma ... Ukrayna, Rusya'nın baş doktorunun bu saldırılarına yaptırımlarıyla karşılık verdi mi? Belki de mutlu bir zaman oldu ve Kırım'a bir pasaporta ihtiyacın var mı? Bununla birlikte, 2013, vizesiz seyahat ile ilgili mevcut anlaşmalarda herhangi bir düzeltme yapmamıştır.

Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 2019

Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 2019

Related news

 • Vaziyet ayarlaması VAZ 2107 kendi elleri
 • Kaldırılan el neden soluklaştı ve alçaltılmış kişi kızardı Rahatsız edici fenomen nedenleri
 • KENDİNİZE GÜVENİYOR MUSUNUZ (TEST)
 • Rusya Soruşturma Komitesi: Dağıstan’daki saldırıda terör ihtimalini de değerlendiriyoruz
 • Savaşçı yeni gelen oyuncular

 • Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 57

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı


  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 75

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 12

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 54

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 57

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 65

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 98

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 59

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 36

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 3

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 68

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 79

  Dinleneceğiz ... Kırımda bir pasaporta ihtiyacınız var mı 54