Dikey peyzaj 2019

Dikey peyzaj 2019 Dikey peyzaj

Dikey peyzaj

Eski zamanlardan beri insanlar yaratmaya çalışıyorlar.rahat yaşam koşulları. Bu sadece ev için değil, aynı zamanda çevredeki bölge için de geçerlidir. Sonuçta, güzellik, konfor ve estetik her zaman her şeyden memnun kalmıştı. Bu nedenle, peyzaj ve peyzaj gibi dış tasarımı modern ve yapıcı bir unsurun günümüzde çok popüler hale gelmesinin nedeni budur.

Doğal olarak bir sanat şeklidir.Doğrudan özel parsellerde tarif edilemez güzelliklerin yaratılması. Bugün daha az popüler olmayan peyzaj tasarımı. Dekorasyon işlevi yanında, tüm bu dikim ve bitki süslemeleri, belirli bir bölgeyi tanımlayan çit rolünü de yerine getirir.

Bu, aşağıdakileri içeriyor:Bölgesel gelişim - bahçe işleri, kütük köklendirme, ağaçların sıhhi kesimi, çiçek kompozisyonlarının düzenlenmesi, çok çeşitli çimenler, kayalık ve dağ slaytları vb. Küçük çiçekli yıllık bitkilerden başlayan ve büyük orman ve ağaçlarla biten çeşitli plantasyonlar kullanılmaktadır.

Sonrasında zaman giderek popülerdikey bahçecilik gibi sitede bu tür bir iyileştirmeyi kullanmaya başlar. Çok yönlü bahçe "dekoratörü", çünkü çok sayıda dikim yapıldığında, özellikle çarpıcı efektler elde etmenize izin verir.

Bu yöntemin adı ağırlıklı olarakçünkü dekorasyon için esas itibariyle kullanışlı bir bahçe alanı kullanmayan bitkilere tırmanma ve tırmanma yapılır. Buna ek olarak, muhteşem bir basamakta asılı olan ampel bitkileri çok iyi bir çözümdür.

Başlangıçta konteynerler üzerine iner vezamanın sona ermesi gerekli yükseklikte yapılır. Direkt olarak yere dikilmiş lianalar, bazı bölgelere (yeni veya yaşlı) muhteşem bir dönüşüm verir, yemyeşil bitki örtüsüyle süslüyor.

Bölgede coziness ve güzellik yaratmanın yanı sıra,dikey peyzaj tamamen gizlemek, gizlemek, çeşitli çiftlik binaları zadekorirovat: bir garaj, çirkin bir çit, bir ahır, bir kompost yığını, yapıların eklem yerleri.

Bu muhteşem yeşil ekran, cephe dekorasyonev ya da sağır bir duvar. Bu bir "çıkmaz" izlenimini kaldırır. Bazı tür sızma ve güvenlik siteye çeşitli lianalar verir - yaprak döken veya çiçeklidir. Benzer şekilde, pürüzsüz, yumuşak geçişler, bahçenin ve evin bağlantısı da sahada çözülüyor.

Ve peyzaj yapısının kendisi çok şey oluyordaha ilginç, çünkü dikey görsel algıyı yükselten boyuttur. Sonuç olarak, alan genişler ve ayrı hareket eder. Diğer şeylerin yanı sıra, dikey bahçe hala ekoloji açısından çok şey verir.

Böylece, büyük yeşil bir kitle tarafından düzenlenirNem rejimi, bir gölge yaratılır ve rüzgar koruması sağlanır. Binaların yakınındaki bu tür tarlalar, onları yağmur ve donlardan kaynaklanan zararlı etkilerden korur ve yaz aylarında güçlü ısınmaları konusunda uyarırlar.

Lianas, toz ve fazlalık sayesindeTabandaki ve duvarlardaki nem. Ve ayrıca mükemmel ses yalıtımı özelliklerine sahiptir. Zamanla, elbette, bazıları, duvarların yüzeyini biraz tahrip edebilir. Bunu önlemek için cepheye böyle bir plantasyona ek bir destek eklemek yeterlidir.

Dikey peyzaj çok iyiBirçok bitki kullanılan peyzaj. En iddiasız, minimum bakım gerektiren, dona dayanıklı bitkiler tercih etmek daha iyidir. İdeal seçenek - özel bir barınağa ihtiyaç duymayanlar.

Çok güzel görünümlü paralelBirbirine kutuplar, duvarlar veya sütunlar şeklinde, çerçevenin belli bir etkisini yaratan iki dikey. Farklı bölgeleri ve bahçe geçişlerini işaretlemek için en iyi çözüm budur.

Çok ilginç bir seçenek, kolonenin etkisini yaratan bir başka tasarım türüdür. Dikey kolonlar eşit mesafede monte edilir.

Bununla birlikte, çok sayıda bitki kullanarak, bahçede, bahçede, evin duvarlarında, kendi eşsiz, zarif, güzel, eşsiz çekici ve renkli tasarımını yaratabilirsiniz.

Dikey peyzaj 2019

Dikey peyzaj 2019

Related news

 • Doğal gözyaşı - gözleri nemlendiren damlalar
 • Selanik Gevreği Videosu
 • Yüz temizliği - tazelik ve cildin gençliği sağlanır
 • Kendim bir diploma yazmaya değer mi
 • Tortilla Pizza

 • Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj


  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj

  Dikey peyzaj