Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri 2019

Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri 2019 Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

Bugün seninle ne biliyoruz film nediroje. Ve genel olarak, ihtiyaç duyulan şey için. Ayrıca, tüm sırları ve onu kullanmanın yollarını anlamaya çalışın. Sonuçta, sadece bu kadın ve kozmetikçi bu araç ile ilgileniyor. Tahmin edilmesi zor olmadığından, depilasyon olacak. Bu konudaki balmumu çok sık kullanılır. Uygun, pratik ve mükemmel bir sonuç verir. Ama film balmumu nedir? Nasıl kullanılır? Bunu yapmak buna değer mi? Ya da eski ve kanıtlanmış yöntemlere tercih vermek daha mı iyi?film balmumu

Depilasyon

Bununla başlamak için, hangi süreçte genel olarak bir işimiz olacağını anlamak gerekir. Belki balmumu film balmumu ile tanışmak gerekli değildir! Daha önce de belirtildiği gibi, depilasyon temasına değinilecek.

Bu nedir? Bu terim, saçların insan vücudundan çeşitli yerlerde çıkarılma sürecini anlatır. İstenmeyen tüylerden bahsediyoruz. Genellikle depilasyon, aksilla, bacak, yüz, el ve hatta bikini bölgesinin "temizlenmesi" anlamına gelir. Bu prosedür, tüyleri kökünden çekerek eşlik eder. Epilasyon gibi bir şey.

Depilasyon, tüm kızları endişelendiren bir sorudur. Prosedürü uygulamak için çok farklı yollar vardır. Her birinin kendine özgü özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır. Film balmumu için büyük bir talep (sadece granüllerde değil). Ve genel olarak, bir bütün olarak balmumu depilasyonu. Ama bu nedir? Nasıl doğru bir şekilde yürütülür? Sürecin artıları ve eksileri nelerdir? Bir şekilde böyle bir prosedür için cildi hazırlamalı mıyım?

Balmumu depilasyon

Film balmumu hakkında konuşmadan önce, prensip olarak balmumu depilasyonu düşünülmelidir. Sonuçta, bu sürecin nasıl devam ettiğini anlıyorsanız, "film" seçeneği ile başa çıkmak çok daha kolay olacaktır.

Mum depilasyonunun temeli nedir? İstenmeyen yerlerde mum çekmecelerin kıllar. Ve sıcak. deriye uygulandığında, ortalama, balmumu, üzerinde, 60 derece Celsius için ısıtılmalıdır. hızlı, özel bir kağıt şeridi empoze bir süre beklemek üstünde sahada an "smear" onu, (mum, yaklaşık 30 saniye biraz sertleştirilmiş), ve daha sonra keskin bir hareket, "bitki" büyümesine karşı deri yoluyla uygulanan yırtıp.Depilasyon için balmumu filmi

Evet, nahoş ve ağrılı ama bu seçenekuzun bir süre için onları istemediğiniz yerlerde saçlardan kurtaracak. Dikkatli olunca bikini bölgesinde, ancak yüzünde, kollarında, koltuk altlarında ve bacaklarda bu yöntemi uygulayın - sorunsuz. Ama film balmumu nedir? Her zamankilerden farklı olan nedir? Nasıl kullanılır?

zarsı

Şey, balmumu depilasyonunu sıraladık. Ama sıradan balmumuyla ilgiliydi. Filmden nasıl farklıdır? Ve hiç fark var mı? Aslında evet.

Sıcak film balmumu için en iyi araçtırbalmumu depilasyonu. Süreç bazı durumlarda daha az ağrılı ve daha hızlı olacaktır. Bütün bunlarla birlikte, bu yaklaşımın, kaliteli epilasyon sağladığına inanılmaktadır.

Prensip olarak, epilasyon için bir film balmumuGerektiğinde vücut kıllarının çıkarılmasında yeni bir kelime. Birçok insan böyle bir aracın sadece “bitki örtüsünü” niteliksel olarak kaldırdığını değil, aynı zamanda evrensel olduğunu da söylüyor. Yani, bikini bölgesi için, ayaklar için, yüz için ve eller için uygundur. Bu elbette memnun olur.sıcak film balmumu

Ne olur

İlginç bir gerçeke dikkat edin -Bugünkü balmumunun serbest kalma şekli. Sorun şu ki balmumunun kendisi tek bir formda üretiliyor ve tedarik ediliyor - katı, soğuk. Ya bir kitle olarak onu bulmak Eğer ek saç çekmek için özel kağıt tutkal istiyorum, ya da zaten ürünü kullanmak için tamamen hazır olduğu için - balmumu şeritler.

Ama bu anlamda film balmumu varbiraz sıradışı bir görünüm. Granüllerde veya fayanslarda mevcuttur. İkinci seçenek bir çikolata barı gibidir. Bu yüzden serbest bırakma formlarını hatırlamak çok zor değil. Bütün bunlarla birlikte, bir "film versiyonu" olan balmumu şeritleri bulunmayacaktır. Sonuçta, depilasyon süreci biraz farklıdır. Bu yöntemin avantajları ve dezavantajları nelerdir? Nasıl hayata geçirilir?

şekerleme

Evde film balmumu kullanılırŞimdiye kadar, istediğimiz sıklıkta değil. Bütün bunlar, kadınlar arasında dağıtım yapmaya yeni başlamış olması gerçeğidir. Ve şimdiden halihazırda bir bedendeki bitki örtüsünün kaldırılmasıyla ilgili sorunların bu türden bir varyasyonu, kalpleri ve güzellik uzmanlarını ve kızları kazanıyor.

Bu yöntemin avantajları nelerdir? Birçoğu var. Sürekli vurgulanan ilk şey, depilasyon yaparken daha az acı verici bir duygudur. Evet, shugaring ile karşılaştıramazsınız, ama hepsi de, eğer normal balmumu ile epilasyon yapılırsa, o zaman duyulardan ne farkı fark edersiniz.granül içinde film balmumu

Dahası, evrenseldir. Film mumu, vücuttaki tüm alanlar için tüm cilt tipleri için uygundur. Hem normal hem de hassas. Birçok kişi, bu araçla bikini bölgesini, acı verici ve nahoş olacağına inanmaya cesaret edemez. Hiç de değil. Bu plandaki film balmumu incelemeleri sadece olumlu sonuçlar alıyor. Bir tür rahatsızlık olacak, ama acı öyle ki "gözlerim alnımda" - hayır.

Bu aracın bir başka avantajıdüşük erime noktası. Herhangi bir balmumu kullanmadan önce eritilmeli, sonra cilde uygulanmalıdır. Normal bir arı 60 derece gerektirir, ancak bir film boncuğu 40-45'dir. Bazı durumlarda, hatta 37 derece ile mümkün. Bu nedenle süreç sizden özel çaba gerektirmez.

Ayrıca, film balmumu kullanımı kolaydır. Ayrıca pek çok kez vurgulanan küçük bir avantaj. Bu seçeneği evde veya kabin içerisinde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Bu konuda zor bir şey yok.

eksiklikler

Ama her şey ilk başta göründüğü kadar iyi değilbak. Sonuçta, herhangi bir depilasyon artıları ve eksileri vardır. Şu andaki balmumunun sahip olduğu avantajlardan bahsetmiştik. Peki ya onun eksiklikleri? Ya da önümüzde, her anlamda ideal olan bir mucize ilaç var mı?

Hiç de değil. Çok fazla olmasa da film balmumu dezavantajları da mevcuttur. Mesela, çoğu kez beceriksiz ellerde bu araç parçalanacak ve parçalanacaktır. Ve cilde uygulandıktan hemen sonra. Depilasyonun çok dikkatli yapılması gerekecek.Balmumu filmi yorumlar

Ayrıca, bazı durumlarda,Ürünün kalitesi. Herkes sıradan balmumuna alışmış oldu, birçokları için ilginç hale geldi. Bu nedenle, bunun bedeli insani olarak belirlenmiştir. Ama film balmumu şu anda da bir yenilik olan profesyonel bir araçtır. Toplam maliyete bakarsanız, çok büyük görünmüyor. Bazen paket 150-160 ruble eder. Ancak, sadece 1-2 uygulama için adil bir şekilde itiraf etmek için yeterlidir. Evet, ürünün maliyeti geleneksel balmumuna göre çok daha düşüktür, ancak alıcılar küçük bir paket için 200 rublelik bir fiyat etiketi gördüklerinde, bir önseziler mutsuz kalır. Ancak tecrübe ile, fiyat etiketi bile tamamen uygun olmaya başlar.

Prensip olarak, genellikleSadece ihtiyatlı davranmak değil, aynı zamanda sürecin tüm kurallarına uymakla da hareket etmek gerekir. Bir şey yanlış yapılırsa, sıcak sıcak balmumu filmi ile epilasyon maksimum etkiyi veremez. Arı varyantı bu alanda daha az "kaprisli" dir.

Nasıl kullanılır

Yani tam olarak ne ile öğrendikbaşa çıkmak için. Ama film balmumu nasıl kullanılır? Normal - anlaşılabilir, ama bu? Sonuçta, bugünün balmumu türünü satın alırsanız, görebilirsiniz - içinde yırtılması gereken özel bir kağıt şeridi yok. Ve o zaman nasıl ılık bir çözüm ile çalışmak?

Her şey çok kolay ve basit. Başlamak için, cildin tedavi edilen bölgesini kir ve tozdan iyice temizlemeli, ardından kurulayınız. Islak zeminde balmumu uygulamayın - istenilen sonucu vermeyecektir.film balmumu nasıl kullanılır

Cildini soyttun mu? Şimdi üzerine özel talk uygulayın. Genellikle film balmumu ile tamamlanır. Granüllerden bahsediyorsak, kural olarak, bu bileşen yağ ile değiştirilir. Balmumu önceden ısıtın, tedavi edilen bölgeye saç büyümesine karşı uygulayın. Ajanı eşit bir şekilde bir spatula ile dağıtın, cilde bastırılması oldukça zor.

Bu önemlidir: bir tarafta küçük bir "emzik" ile bırakın. Parmaklarınızı tutabileceğiniz köşe. Balmumu cilde uygulanır? Sonra yaklaşık 10 saniye beklemek kalır. Daha uzun, yaklaşık 15-20. Hazır mısın Balmumu cildin sol kenarı için keskin bir hareketle yırtabilirsiniz. Ve her şey, sizden daha fazla hiçbir şey gerekmeyecek. Bu arada, eğer granüler bir versiyon ise, talk veya yağ (dahil edilmediyse) gerekli değildir.

Sorun yaşıyorum

Bazen kızlar bazı problemlerden şikayet ederler.Tesisin uygulanması sırasında ortaya çıkan. Evde film balmumu, bozulmadan epilasyon için kullanılabilir, ancak beceriye ve uygulamaya ihtiyacınız vardır.

Çözümün kötü olduğunu fark edersenizuzanır ve ayrıca tüyleri çıkarmaz, cildi yırtmak için acele etmeyin. Bu, 10 saniye daha beklemeniz gerektiğine dair açık bir işarettir ve sonra deriden çare bulmaya çalışın.

Sitede hiç tüy var mı? Bu, spatulaya uygulandığında cildinize kötü bir şekilde basmadığınızı gösterir, çare sadece yüzeysel olarak dağılmıştır. Prosedürü tekrarlamanız tavsiye edilir.film balmumu evde

Balmumu vücut üzerinde kaldığında, bu direkt talimatdüzensiz bir uygulama. Tedavi edilen alanın kenarlarına fazla kütleyi "iterek" durumu düzeltmek gerekir. Ürün donmazsa, bunu çok fazla uyguladınız. Mevcut balmumu gerekli veya yeniden dağıtın veya hiç silin.

bulgular

Bugünümüzün özetlenmesi zamanı geldi.konuşma. Gördüğünüz gibi, film balmumu depilasyonda yeni bir kelimedir. Bu seçenek evde kullanım için ve salonlar için çok uygundur.

Genel olarak, hemen önce dikkat etmelidir - önceÖzellikle hassas alanlarda pratik yapmak için kendinizi bir araç kullanın. Dolaşımdaki film balmumu basittir, ancak aynı zamanda biraz yeteneğiniz olmalıdır. Prensip olarak, ne seçeceğinizi bilmiyorsanız - olağan arı veya "film", her iki yaklaşımı da test etmeniz önerilir. Her halükarda, belirli becerilere sahip ikinci seçenek depilasyonu yalnızca daha az ağrılı hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda daha kolay yürütür.

Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri 2019

Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri 2019

Related news

 • Saçlar neden beyazlar saç beyazlaması nedenleri
 • En Seksi 5 Gecelik Modelleri
 • Hareketli Duvar Kağıtları Akvaryum Telefon indir
 • Igor Nikolayev kaç yaşında Birlikte öğreniyoruz
 • Çiçeklerin Sineklenmesi Nasıl Önlenir

 • Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri


  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri

  Depilasyon için balmumu balmumu: açıklama, uygulama özellikleri