Deep Purple: grubun diskografisiDeep Purple: grubun diskografisi

23.05.2019

Deep Purple: grubun diskografisi 77

Deep Purple: grubun diskografisi

Gerçek bir rock uzmanı tamamlanmış olma eğilimindedir.favori grupların toplanan çalışmaları. Deep Purple grubunun ilk albümü Temmuz 1968'de piyasaya çıktı. Artık nadir görülen ve neredeyse dijital ortamda satılmayan bir ürün olarak görülüyor. Ama internette Deep Purple'un tam bir diskografisini bulabilirsiniz.

Grubun kompozisyonu hakkında

derin mor diskografi

Davulcu Jan Pace tek üyeKurulduğu günden bu yana bırakmayan grup, diğer müzisyenler sürekli değişti. Altın kompozisyon, grubun varlığının ilk yıllarında gerçekleştirdiği bileşimdir. Daha sonra, 1994 yılında Steve Morse tarafından değiştirilen Richie Blackmore tarafından çalındı. 1975'te, Deep Purple'da gitarist Tommy Bolin'in yerini aldı.

Grubun tam diskografisi 19 stüdyodan oluşmaktadır.albüm, 34 konser performansları ve birkaç single. Albümlere 1975 yılına kadar özellikle dikkat edilmelidir. 1976'dan bu yana, takım ikiye ayrıldı, ardından liderliğini geri alamadı.

1970-1974 yıllarında en büyük ödülü aldı.ABD ve İngiltere Deep Purple. Grubun diskografisi, albümlerin yüksek satışının kanıtı olan en fazla "Platinum disk" sayısına sahip yeni müzikal bestelerle dolduruldu. Bu süre zarfında kolektif 5 albüm çıkardı. Bunlardan ikisi İngiltere’deki grafiklerin başındaydı.

Toplamda, grubun ömrü boyunca 8 kompozisyon değiştirildi. Grup ikiye ayrıldı ve tekrar birleşti. Halen, kolektif aktif olarak kabul edilir.

Derin mor: diskografi

derin mor diskografi flac

1968'den beri, toplu 19 kayıtalbüm. Bunlardan dokuzu ABD, Kanada ve İngiltere’de yüksek ödüller aldı. İlginçtir ki, Kanada'daki tanıma sadece Deep Purple grubu tarafından seksenlerde kazanılmıştır.

Diskografi 34 canlı albüm içerir. Bunların en iyisi 1972'de Japonya'da turda kaydedildi. Bu kayıt ABD'de grafiklerin altıncı sıradaydı ve "Altın" ve "Platin" olarak işaretlendi.

Diskografide en iyi hitlerin yirmi resmi koleksiyonu yayınlandı. Bunlar arasında en popüler olanı Deepest Purple: 1980 yılında İngiltere'nin en iyisi olan Deep Purple'un En İyisi.

Grupta, sudaki Duman'ın özellikle dikkate değer olduğu birkaç single var. Bu şarkı tüm rock müzik hayranları tarafından bilinir ve genellikle filmlerde ve TV programlarında kullanılır.

Hangi formatta dinlemek en iyisidir

tam diskografi derin mor

Rusya'da, MP3 formatı daha popülerTabii ki kalitesine yansıyan ses kaydını oldukça güçlü bir şekilde sıkıştırır. Eğer müzik dinlemek iyi ekipman varsa, kolektif Deep Purple diskografinizi içeren flac formatı kompozisyonlar, yüklemek için en iyisidir. Flac kalite kaybı olmadan müzik dinlemek ve ses kayıtlarının koleksiyonunuzu seçerseniz en iyisi olabilir.

Flac uzantılı dosyaları dinleyebilirsinizserbest oyuncuların çoğu bunun için uygundur. Şimdi bu format çok yaygın ve modern ses cihazlarında: müzik merkezleri, oyuncular, tabletler, teypler ve telefonlar.

Bir başka avantaj ise albümlerinflac şeklinde kaydedilmiş, herhangi bir kişisel bilgisayar üzerinde uzmanlaşmış programların yardımıyla düzenlenebilir. Onlar özgürce kullanılabilir, herkes istediği zaman dosyayı kendi tercihleri ​​ile değiştirebilir.

Deep Purple: grubun diskografisiDeep Purple: grubun diskografisi

Related news

 • 2019 FIFA Dünya Kupası kentlerine uçak biletleri ucuzladı
 • Adını Sen Koy 183.Bölüm 27 Eylül 2019-2020-2020 izle
 • Bebeklere su çiçeği aşısı ne zaman yapılmalıdır
 • Çok İzlenen Videolar
 • Ozan Güven Tarafından Keşfedilen Yasak Elma Dizisinin Sevilen Oyuncusu Sevda Ergincinin Geçmişten Günümüze Şaşırtan Değişimi

 • Deep Purple: grubun diskografisi 24

  Deep Purple: grubun diskografisi


  Deep Purple: grubun diskografisi 76

  Deep Purple: grubun diskografisi 79

  Deep Purple: grubun diskografisi 64

  Deep Purple: grubun diskografisi 36

  Deep Purple: grubun diskografisi 81

  Deep Purple: grubun diskografisi 12

  Deep Purple: grubun diskografisi 37

  Deep Purple: grubun diskografisi 91

  Deep Purple: grubun diskografisi 43

  Deep Purple: grubun diskografisi 36