Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 67 19.01.2019, 05:34

Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu

Damir'in isminin kökeni ile ilgili birkaç versiyon var.

Damir isminin kökeniYani, Arapça'dan şu şekilde tercüme edilir:"Vicdani, dürüst" ve "sebat". Damir'in Tatar'ın önemi “akıl” ve “vicdan” dır. Ayrıca Damir isminin “Demir” anlamına gelen Timer (Dimer, Timur) isminin varyasyonundan geldiğini öne süren Akademisyen MZ Zakiev'in de görüşü vardır.

Damir isminin Slav anlamı

Bu versiyona göre Damir kısaltılmış bir formdur.Dalimir (Dalimil, Dalemir), iki kelimeden oluşan bir eğitimdir: "verdi" ve "barış". Damir isminin anlamı "vermek" ve "ünlü, büyük" anlamına gelir. İnsanlarda, ismin ikinci kısmı "barış", yani "dinginlik" veya "evren" olarak algılandı. Sonuç olarak, Slavlar bu ismi “barış”, “barış getirme” ve “evrenin kurucusu” olarak tercüme etmişlerdir. Ayrıca Slav halkına göre bu isim antik Viking'lerden peri masallarından, sagalardan ve mitolojiden geçtiği bir versiyon var. İskandinav-İskandinav mitolojisinde, Imir denen bir varlığın anlatısı vardır. O, dünyanın yaratıldığı ilk canlı yaratık, şiddetli deviydi. Damir isminin Imir isminden gelmesi olasıdır.

Üçüncü versiyon şöyledir: Damir'in isminin anlamı Sovyet, devrimci köken. Bu versiyona göre, "Dünyada çok yaşa!" Veya "Dünya devrimine ver!"

Damir isminin sahibinin özellikleriDamir isminin anlamı

İsminin anlamı tamamen karakterle çakışır.çocuk. Erken çocukluktan itibaren, bu adı taşıyan erkekler çok meraklıdır, bilgi edinirler ve bunları pratikte kullanabilirler. Damir hayvanları sever: onlar hakkında pek çok kitap okur, onları nasıl eğiteceğini ve onları nasıl besleyeceğini bilir.

Her şeye başvurmadan, her şeyi yapmaya çalışır.kimin yardımı Neredeyse her şeyi biliyor ve her şeyi çok ciddiye alıyor. Bu nitelikler, o yönetir, ama yönetmez onun akranları çekiyor. Arkadaşları onun destekçileri ve ortakları. Ama Damir onları asla kendi amaçları için kullanmayacak, onların güvenlerini kötüye kullanmayacaktır. Çocukluğundan yönetsel yeteneklere sahip ve tek bir fikre ilgi ve çekebiliyor. Bu yetenek yaşla birlikte ortadan kalkmayacak, büyüdüğünde bile mükemmel bir lider olmaya devam edecektir.

Damir, kararlı, güçlü iradeli bir adamdır.birçok farklı bilgi. Başarılı bir girişimci, becerikli bir lider ve mükemmel bir patron. Başarısının çalışmasında, kariyer basamaklarına kolaylıkla tırmanır ve isteyerek ve başkalarına yardım etmeye yardımcı olur.

Damir denemeyen itaatkâr bir oğulyaslı ebeveynler. Onların tavsiyelerini dinler, ama her zaman kendi tarzında hareket eder. O, arkadaşlarını asla unutmayan, yaşamlarıyla ilgilenen ve onlara mümkün olan her şekilde yardım etmeye çalışan iyi bir dosttur.

ismin damir değeri

Bu adamın aile hayatı mutlu veBaşarılı. Karısı neşeli ve enerjik bir kızdır. Hayatta asistanı olur. İçinde bağımsızlık ve bağımsızlığa değer verir, ona destek olur ve destek olur. Damir bir aile erkeğidir ve aile hayatını takdir eder. Çocukları sever, ama iyi bir eğitim ve manevi gelişim almasını sağlasa da, yetiştirilmeleriyle ilgilenmez.

Damir doğada aktif dinlence yapmak için boş zamanlardan hoşlanır: kayak yürüyüşleri, balık avı, avcılık vb.Related news

 • Annem ve Ben Projesi Üç Bin Anne ve Çocuğa Ulaştı
 • Fırında Soslu Makarna Tarifi – Hamur İşleri
 • Netanyahu Yüzyılın anlaşması için Ürdünü ziyaret etti

 • Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 23

  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu


  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 72

  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 45

  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 8

  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 31

  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 84

  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 85

  Damir isminin anlamı ve sahibinin karakterizasyonu 87