Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 2019

Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 2019
17.09.2019

Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 59

Dalgalı papağan. Fidget'i kısa bir süre için nasıl uydururuz?

Bir evcil hayvan satın almak, içinde bir adanan görmek istiyoruzve her zaman orada olacak gerçek bir arkadaş. Ama bütün canlı varlıkların kendi mesafeyi korumak için çalışıyoruz, yeni sahibi ile temkinli olduklarını unutulmamalıdır. yavrusu veya kedi yavrusu varsa, o hızla insan toplumunda alışmış gibi bir sorun değildir, ancak vahşi kuşlarla böyle muhabbet, örneğin, daha sert düşüyor. Bu fidget'lerin ellerine nasıl hitap edeceği, birçok tüylü sahiplerle ilgileniyor. Aslında, bu zor değil, sadece biraz sabır ve biraz diğer dikkat göstermek gerekir.

dalgalı papağan eline nasıl evcilleştirmek içinYeni bir eve taşındıktan sonra papağanStres, onun için yeni bir duruma girdiği için tanıdık olmayan insanlar ve seslerle çevrilidir. Bu nedenle, hücreleri incelemek için bir haftaya ihtiyacı var. Satıcının evcil hayvanın ne yediğini sorması gerekir, çünkü aşina oldukları yiyecek kuşu yeni sahibine koyar. Elinde oturup dalgalı bir papağanı öğretmeden önce, sadece kafesinin yanında olmak ve yumuşak bir sesle konuşmak için biraz zamana ihtiyacın var. Kuşkusuz, kuş çok hızlı bir şekilde kişinin ruh halini yakalar.

Sonra elini kafese sokabilirsin, papağan,büyük olasılıkla, korkmuş, duvarlara karşı savaşmaya başlıyor, kalkıyor, ama yakında sakinleşiyor ve böylesi bir şekilde bu tür bir nüfuz alanına nüfuz etmeyecek. Günlük evcil hayvanın çeşitli lezzetlerle, örneğin kulaklarda darı ile şımartılması gerekir. Bir kişi yumuşak bir şekilde konuştuğunda ve aynı zamanda lezzetli bir şey verdiğinde, daha rahat ve çekici olan dalgalı papağan olur. Tüylü ellerin evcilleştirilmesi birçok ustanın ilgisini çeker, çünkü uzun bir süre boyunca kuşlar vahşi kalır ve insanların evlerine gelmelerine izin vermez.

dalgalı papağan nasıl öğretilirGeceleri, papağandan yiyecek alabilirsiniz, o bunun içinzaman aç ve sabahları, elinize birkaç tane tahıl dökün ve ona verin. Çoğu durumda açlık kazanır ve bir yandan da yemliklere ulaşmak için bir yandan sahibi oturur. Dalgalı papağanlar ayrıca oyunlara iyi tepki verir ve karnı gıdıklıyor. Ellere nasıl hitap edilir - çok acil bir soru. Bunu yapmak için, levrek kaldırmak ve iki eli açık avuç içi kafese kadar koymak gerekir. Kuş uçacak, ama kapalı alanda hızla yorulacak ve kol üzerinde oturmak zorunda kalacak. Günlük eğitim ile birkaç gün içinde, evcil hayvan artık korkmayacak.

Parrot dalgalı evde sık sıküzgün, çünkü doğada sürekli olarak bir şeyle meşgul olan birkaç kuşun gruplarında yaşıyor. Bu nedenle, ona bir çift satın almanız veya bağımsız olarak çok fazla dikkat etmeniz önerilir. Kafes bir ayna, merdiven, oyuncak, salıncaklar ile donatılmış olmalı, böylece kuş bir iş bulur. Sadece tam olarak güvenmeye başladıklarında, omuz dalgalı papağanlarına sakince oturup başlayacaklar. Bir evcil hayvanı nasıl evcilleştirmek için? Her şeyden önce sabırlı olmalısın.

papağan dalgalı evdeHer neyse, kendin için düzenlemekkuş, hassasiyet ve dikkat göstermek için gereklidir. İyi eğitimli papağanlar bir an için ustalarından ayrılmazlar, omzunun üstünde oturuyorlar, ona her yerde eşlik ediyorlar. Sadece sabırlı olmalısın ve her şey yoluna girecek.

Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 2019

Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 2019

Related news

 • Yaşam hakkı Gizlilik hakkı
 • Katalodon: kullanım, fiyat ve yorumlara talimatlar. Analog Katadolon
 • Jöleli Kremalı Pasta Tarifi Videosu
 • Gazprom, Türk Akımının Avrupaya uzanacak kolu için teknik ve ekonomik analiz hazırlatıyor
 • Tavuk Sarması

 • Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 92

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz


  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 3

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 47

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 82

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 35

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 14

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 5

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 18

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 94

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 25

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 69

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 77

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 58

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 92

  Dalgalı papağan. Fidgeti kısa bir süre için nasıl uydururuz 54