Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 2019

Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 2019

Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 55 25.02.2019, 09:30

Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi

Kimsenin çıkamayacağı şeyler varkayıtsız. Bunun canlı bir örneği, samimi bir yerde erotik dövmeler olarak adlandırılabilir. Bazı kızlar neden böyle bir "süs eşyaları" uğruna çok şey hazırlar, diğerleri ise bir isimde iğrenç bir şekilde kaşlarını çattılar mı?
Samimi bir yerde dövmeler

önyargı

Bu davadaki en eski dernekşudur: Bir kadın böyle bir dövme yapmak isterse o zaman bir fahişedir. Ancak bu, görüşlerinizi ve hayata karşı tutumunuzu ifade etmenin harika bir yoludur. Bir kadın ve bir erkek arasındaki ilişki, bir zamandan beri bir oyuna benziyordu ve bu oyunda, önemli bir kısmı, baştan çıkarma sanatı tarafından işgal edildi. Antik çağdaki kadınların çoğu, erkeklerin dikkatini kendine çekmek için kıyafetlerini ve boyalı yüzlerini her türlü renkle dekore etti.

Neden böyle dövmelere ihtiyacımız var, ve nerede bulunuyorlar?

Samimi bir yerde dövmeler çok neden oluranlaşmazlıklar. İstatistiklere göre, kadınlar bunları yapmayı tercih ediyor. Dövmeler kalça, göğüs, alt sırt ve alt karın üzerinde yer alabilir. Vücudunuzda böyle bir resim yapmanın nedenleri o kadar az değil: sevgilinizi şaşırtma arzusu ve yeni olan, şu ana kadar tecrübe edilmeyen, kozmetik sorunlarına (cilt ülserleri, küçük yara izleri ve diğer kusurlar) duyma arzusundan. Ayrıca, rüşvet ve dövme maliyeti, bu kadar yüksek değil.
Dövme maliyeti

Prosedürün dezavantajları

Ama samimi bir yerde dövmeler de var.sadece yardım edemeyiz ama söyleyemeyiz. Bu işteki en korkunç şey enfeksiyonlardır: Müşteri, her zaman takımların doğru işlenmesinden emin olamaz. Kötü şekilde dezenfekte edilmiş araçlar size büyük sorunlar (örneğin HIV) sağlayabilir.

Kullanılmış boya

Sorular da kullanılan boyadan kaynaklanır. Gerçek şu ki, bileşimi her zaman doğru olarak bilinmemektedir, bunun sonucu olarak bir insanda alerjik bir reaksiyon meydana gelebilir. Ayrıca vücudunuzun en yakın bölgesinin çok hassas olduğunu ve bu sayede cildi uzun süre tedavi edemeyeceğinizi ve dayanılmaz acı yaşayacağınızı unutmayın.

Şeklin ne anlama geldiğini anlayın

Birçoğu samimi dövmelerin hayatlarını değiştirdiğini biliyorsahiplerini tam anlamıyla. Bazı insanlar farklı çizimlerde gizli anlam arıyorlar. Örneğin, ağın bir uyuşturucu bağımlısının bir sembolü olduğuna ve bir kelebeğin fuhuşun bir işareti olduğuna inanılmaktadır. Bu nedenle, özel bir yerde dövmeler yapmadan önce, en sevdiğin kişinin bunun hakkında ne düşündüğünü sorun. Bir sürpriz yapmak isterseniz, önce geçici bir dövme yaptırmanızı öneririz.
Dövme yap

Bir fotoğraf seçilmesi

Bizim zamanımızda dövme kavramı içeriryakın yerlerde bulunan çeşitli erotik çizimler ve nötr çizimler. Kuşkusuz, tüm stilleri değil, tüm çizimleri bu tür dövme için uygun değildir.

Stilleri ve desenler

Örneğin, kolay bir ruh hali yaratmak istiyorsanız, kabile stili oyma veya Kelt desenleri tamamen uygun olmayabilir. Fakat böyle bir dövme bir arzu ve bir mücadele duygusu uyandırır.

popüler

En büyük tercih yumuşak ve yumuşaktır."Yeni Okul" tarzında ortaya çıkan arsalar. Karın altındaki resimler çoğunlukla erotiktir ve kadınların cinsellik ve çekiciliğini arttırmak için tasarlanmıştır.

Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 2019

Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 2019

Related news

 • Tarhana Çorbası Tarifi – Çorba Tarifleri
 • İşletmedeki personel listesi
 • Apartmanda hamamböceği nerede: görünümün ana nedenleri, mücadele yöntemleri ve öneriler
 • Makarnalı Çoban Salata Tarifi – Salata Tarifleri
 • Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı: Hindistan Cevizi Yağının Saça Faydası

 • Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 5

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi


  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 48

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 51

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 11

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 31

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 94

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 32

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 58

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 51

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 53

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 35

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 49

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 82

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 27

  Dövmelerin samimi bir yerdeki popülaritesi 22