Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

Birçok insan dünyanın geleceğini bilmek ister. Bilginin en önemli ve maliyetli kaynak olduğu günümüz dünyasında, paha biçilemez olan bir bilgi var - bu, tüm insanlığın ya da onun bireysel parçalarının geleceği hakkında bilgidir. Tabii ki, peygamberlerden elde edilen bilgilerin güvenilir olduğuna dair bir garanti yoktur, fakat diğer tarafa sahip değiliz ve bu verinin güvenilirliğini doğrulamanın tek yolu, bu kişinin önceki başarılı tahminleridir. Neyse ki, bu kadar çok insan var, bu yüzden onların sözleriyle, dünyanın en yakın geleceğini kabaca tahmin edebiliriz.

Jean Dixon (Pythia)

barışın geleceği

Hayatı boyunca Jin DixonKendisini güvenilir bir kestirici olarak tekrar tekrar gösterdi, bunun sonucu olarak sözleri Amerika Birleşik Devletleri'nin ve dünyanın diğer ülkelerinin üst sıralarında güveniyordu. O, 21. yüzyılın başlarında, çeşitli küresel felaketlerle sonuçlanan çok sayıda doğal felaketin meydana geleceğini, ancak en azından bunların Rusya'dan ve özellikle de Sibirya'da yaşayacağını öngörmüştür. Böylece ülke, son derece güçlü ve hızlı bir gelişme için bir fırsata sahip olacak. Barışın umudu ve yeniden dirilişi Rusya'dan gelecek ve bu ve komünizm arasında bir bağlantı olmayacak. Rusya'da, dünya çapında en özgür ve özgür kaynak özgürlüğü ortaya çıkacaktır.

Zerdüşt

 dünyanın küresel geleceği

Zarathustra çoğu için bilinirçağımızdan önce yaşayan bir peygamber. Rus İmparatorluğu Evil üzerinde tam zafere sona erecek İyi bölünmemiş saltanatı, bir döneme girdi, bundan sonra iyi ve kötünün dönemi iç içe tamamen 2003 yılında bitmiş böylece O dünyanın ve Rusya'nın geleceğini öngördü. Bu nedenle, kötülük Rusya ve dünyanın gelişiminde gerekli olsa da, ama yine de geçici bir aşamadır, ancak belirli bir zaman Evil sonra tamamen imha edilecek.

Paracelsus

Dünya halkının geleceği dünyanın algısını değiştirecek

Paracelsus, dünyanın geleceği şöyle görünüyordu: Büyük Herodotos'un hiperborlular olarak adlandırdığı bir insan var, ama bugün geleneksel olarak Muscovy olarak adlandırılıyor. Birkaç yüzyıl boyunca devam etse bile, bu insanların korkunç düşüşüne hiçbir şekilde güvenmeyin, çünkü o zaman onlar büyük bir çiçeklenme bileceklerdir. Gerçekten büyük bir şeyin olabileceği bir ülke olarak algılanmayan bu ülkede, Büyük Haç reddedilen ve aşağılanmış insanlar üzerinde görünecektir.

Alice Bailey

dünyamızın geleceği

Alice Bailey hayatı boyunca yeterlidirRusya'nın yanı sıra dünyanın küresel geleceğinin nasıl akacağı hakkında çok şey yazdı. Özellikle, o tamamen tüm terimler tüm gücü ve ihtişamıyla belirlenecektir yerine zaman Rusya'nın temel görevi dünyasına fayda getiren kökenli ve sürekli olarak iktidarda olduğu bakılmaksızın rejimin ne tür ilerici idealist beslenen ve söyledi . onun temel amacı, Doğu ile Batı arasında yakın bir bağlantı oluşturmak için, çünkü bu milletin manevi sloganı, "iki yoldan birliği" dir.

Küresel ölçekte, Rusya birYeni bir bilinci ve yaşamın eşsiz bir iç anlayışını anlayan bir tür öğrenci. iç eğitimdir sona ermesinden sonra, bu ülkenin geri kalanı aşacak büyüklükte bir sipariş empoze etmeye çalışıyor, hem de Rusya'da şiddetin kullanımı olmadan, ezoterik yeni tekniklerle diğer milletleri ulaşan geçerek vardır.

Ancak şimdilik, Rusya bunun için olgunlaşmış değil.Ona emanet edilen büyük görevi yerine getirmek için manevi bir bakış açısından çok genç. Eski ve yetişkin ulusların yeni yüzyılların yaşamında kendilerini göstermeleri için çok az imkânı vardır, çünkü onlar eski dünyaya çok bağlılar ve normal olarak yeni olanı algılamazlar.

Rusya farklı bir dizi nedeniyleşoklar sürekli olarak yeni bir millet haline gelir, bu da yaşam tarzını, gelenekleri, dünya görüşünü ve diğer milletlerle olan ilişkilerini ortaya çıkarır. Rus halkı hızla büyüyor ve pekişiyor ve yakında dünyanın diğer ülkelerine neler sağlayabileceğini gösterecek.

Rusya'ya herşeyi sağlayacak olan vahiydünyanın geri kalanı - bu bir kardeşliktir, çünkü bu büyük millet Batı ve Doğu'nun bir sentezi olacaktır. Fakat her insanın özgür iradesini bastırmak dışında insanları zulmeden kontrol etmeyi öğrenmelidir.

Kudüs'ün John'u

Kudüs'ün John, dünyanın geleceğini tahmin etti: insanlar dünyanın algısını değiştirecek, yeni bin yılda gözlerini açacaklar. Artık kendi başlarına ve şehirlerine zincirlenmeyecekler, herhangi bir mesafeden görme fırsatına sahip olacaklar ve birbirlerini özgürce anlayacaklar.

Belli bir şey varsa anlayacaklarBirisi acı çekiyor, sonra başkalarını incitecek. İnsanlar büyük bir yaratığa dönüşecekler ve her biri küçük parçacığı olacak. Birlikte, herkes tarafından kullanılan tek bir dili kullanarak belirli bir varlığın kalbini temsil edecekler. Bu, şanlı bir insanlığın nasıl ortaya çıkacağıdır.

Bunu takip eden bin yıllık bir dönem olacakaydınlatma - Kudüs'ün Yahudisi, dünyamızın geleceğini nasıl tahmin ediyor? İnsanlar birbirlerini hep sevecekler, birbirleriyle paylaşacaklar ve eğer biri hayal ederse, o zaman hayalleri gerçekleşecek. Böylece, bir kişi kendi yeniden doğuşuna sahip olacak. Her şeyden önce, halk kitlesi manevi başlangıcı temel alacak, insanları yeni bir inanç gücü dönemini temsil eden bir kardeşliğe dönüştürecektir. Cehalet günlerinde, dedikodu günleri takip edecek ve insan yine doğru yolu bulabilecektir.

Gökyüzünün bir ucunu birleştiren yollar olacak veDiğeriyle birlikte, ormanlar yine kalın ağaçlarla doldurulacak ve çöller temiz suyla sulanacak. Yeryüzü, bir insanın her canlıyla ilgileneceği devasa bir bahçeye dönüşecek ve uzun süre kirlenmiş olan her şeyi saflaştırabilecektir. Herkes, Dünya'nın kendi evi olduğunu anlamaya başlayacak ve yarın için her zaman mantıklı bir akla sahip olacaklar.

Rusya ve dünya geleceğinin tahminleri benziyorBöylece kişi Dünya'daki her şeyi kesinlikle bilecek ve her şeyden önce onun organizmasını anlayacaktır. Hastalıklar tezahürlerinden önce tamamen iyileşecek ve herkes sadece kendileri değil, aynı zamanda başka insanları da iyileştirmeye çalışacaktır. Açgözlülük ve gizliliğin uzun günlerinden sonra, bir kişi kendi kalbini tamamen açacak ve yoksullar için yeni bir çağ başlatacak.

Bir kişi paylaşmayı öğrendikten sonrakendilerinden vazgeçmek, yalnızlığın acı günler ortadan kalkacaktır, çünkü herkes manevi prensibe inanabilir. Ancak, bunu başarmak için insanlığın çok sayıda yangın ve savaş geçirmesi gerekecek. Babil kuleleri yandıktan sonra yeni bir dönem hüküm sürecektir.

Matrona Moskovskaya

dünyanın finansal geleceği

Matrona Moskovskaya kör bir kadındırbir aziz olarak kabul edildi ve bir zamanlar Rusya'da meydana gelen birçok olayın doğru bir şekilde tahmin edildi. Diğer peygamberlerin dünyanın ve Rusya'nın geleceği hakkında konuşmasına rağmen, en doğru olanıydı.

Büyük bir yıl önce kelimenin tam anlamıylaVatanseverlik Savaşı, başlangıcını ve Rus halkının zaferinin bedeli olacak çok sayıda insanın ölümünü öngördü. Rusya'nın mutlak inançsızlık döneminden geçmesi gerektiğini biliyordu, ancak Rab bu insanları terk etmeyeceğini ve daha sonra en iyi zamanların geleceğini söyledi. Matrona, çok az sayıda inananın olacağını ve halkın korkunç güç hipnozu altında olacağını söyledi. Daha önce, insanlar sürekli olarak kiliseleri ziyaret ettiler ve haç giydiler, evlerini lambalar ve resimlerle koruyorlardı, ama zamanla hayat daha da kötüleşecek. Belirli bir süre sonra ekmek ve haç arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız.

Eğer insanlar gelecekte tövbe etmezlerseDava ölüyor ve tamamen yeryüzünden siliniyor, ancak Rusya her zaman var oldu ve gelecekte var olmaya devam edecek. Asıl mesele dua etmek, sormak ve tövbe etmek, ve sonra Rab, kutsal toprakları kurtarmış olmaktan vazgeçmeyecek.

Sarov'un Serafim'i

Rusya ve dünya geleceği tahminleri

Sarov'dan Seraphim ne olacağı hakkında konuştutüm kraliyet ailesinin, devrimin ve milyonlarca insanın katılacağı ağır savaşların vurulan, ama büyük ihtişam Rusya'yı bekliyor. Aynı şekilde, büyük peygamberler Rusya'nın geleceğini ve dünyanın geleceğini tahmin ettiler.

1903'te mezara açılmasına karar verildi.yaşlı adam, bunun sonucunda kanonize oldu. Onun kehanetine uygun olarak, "kalıntılarının keşfinin" gerçekleşmesinden tam olarak yüz yıl sonra, Rusya'nın yeniden canlanması başlayacak. Zamanımızda bu dönem 2003 yılında başladı.

Rab, Rusya'yı büyük acı çekerek yönetecekzafer, ama bu sadece bütün insanlar tövbe ettikten sonra gerçekleşebilir. Bu peygamberin mektubunda Tanrı'nın Slavları sevdiği söylenir, çünkü onlar her zaman kendi gerçek inançlarını kendilerine saklarlar, böylece her şeye gücü yeten bir dil ve yeryüzündeki en güçlü krallık yaratarak Tanrı'nın büyük nimetini alabilirler. Başka bir deyişle, zamanla Rusya hızla dünya lideri olacak.

Chernigov Lavrenty

dünyanın geleceği hakkında peygamberler

Rusya'nın geleceği ve dünyanın geleceğiÇernigovski'nin öngördüğü gibi: Rusya, tüm Slav halkları ve toprakları güçlü bir krallık olacak, Rusya'da ise tüm bulannlar ve şemalar tamamen yok olacak. Lord, Kutsal Rusya'ya merhamet etmeden önce, Marş öncesi öncesi dönemde korkunç olan her şeyin onun içinde gerçekleşmesi için rahmet duyacaktır. Lord Tanrı'ya yalvaracak olan şehitlerin ve itirafçıların büyük alayı parlayacak ve Rusya'nın, Cennet Kraliçesinin çok önemsendiğini ve şefkatli bir şekilde şefkatli olduğunu bilmesi gerekmektedir.

ardıçkuşu

Ünlü İtalyan falcı MavisRusya'nın geleceğini de tahmin etti. Barışın ve Rusya'nın geleceği yakından iç içe olacak, ama ilginç bir gelecekle son derece ilginç bir ülkeyi temsil eden Rusya. Bugün Ruslar en köklü kişilerdir, sadece kökeni değil, aynı zamanda amaç için de, tüm insanlığın yeniden doğuşuna başlayacaklar, yeni akımlar ve öğretiler yaratacaklar.

Dünyanın dejenerasyonu prosedürü yakınındaneredeyse görünmez ve sadece birkaç yüzyıl içinde gerçekten gerçekleştiğini anlamak mümkün olacak. Şu anda, yaşamın yanı sıra insanların kendilerine karşı tutumu yavaş yavaş değişecek ve her şeyden önce Ruslar değişecektir. C Farklı bir zihniyet geliştirmeye ve sonunda temelde hatta hane dahil olmak üzere birden değişimlere neden olur zamanla insanların, insanların ruhunu değiştirecek.

Finansal geleceğe dikkat edilmelidirDünya Rusya'nın biraz ilerisinde olacak, ama uzun sürmeyecek. İnsan bilincindeki önemli bir değişim, ekonomik süreçlerde önemli değişikliklere neden olacaktır. Tabii ki, para önemli olmayacaktır, ancak ekonominin ilkeleri tamamen farklı olacak. Hiç kimse, her şeyin ne kadar değişeceğini hayal bile edemez.

Petersburg su basmayacak, ama okesinlikle dönüştürülecek ve ikinci sermayenin bundan çıkarılması mümkün olmayacaktır. Moskova daha az ve daha sessiz olacak, ancak bu değişiklikler sadece daha iyi olacak, çünkü hayat daha sakin olacak ve çok daha az insan buna katılmak isteyecektir. İlleri canlandırmak gerekli olacaktır, çünkü çevre üzerinde çok sayıda şehir görünecektir. Dünyanın geleceği hakkındaki kehanetler, Rusya'nın Amerika'ya geri dönmeyi bırakacağını, çünkü sakinlerinin kendi yollarının farkında olduklarını ve bunun en kötüsü olmadığını anlamış olduklarını gösteriyor.

Mevcut siyasi figürlerden neredeyse hiç kimse yokiktidarda kalmayacak ve Rusya'nın gitmesi gereken uzun bir yol olmasına rağmen, artık hiçbir devletin hayal edemeyeceği bu yüksekliğe ulaşabilecektir. Bu XXI yüzyılda gerçekleşecek, yani, çocuklarımız zaten onu görebilecekler. Rusya diğer ülkelere eşit olmamalı, çünkü özel bir geleceği var ve zamanla herkes buna çekilecek.

Mavis insanlığın geleceği hakkında

Bugüne kadar sadece tek bir yol bilinmektedirgelişme, ama aslında binden fazla var. Gelişimin tamamen yeni bir dönüm noktası geldi ve önceki yollar henüz keşfedilmemiş olan yenileriyle değiştirildi. Sadece insanların dünya görüşü tamamen değişecek ve onlarla birlikte yaşam tarzları değişecektir. Yakın gelecekte bizi korkunç bir şeyin beklediğini düşünmeyin, çünkü insanlık kolu tarafından yönlendirilmesi gereken küçük bir çocuk değildir. Dünyanın günah çıkarma geleceği bize sadece iyi değişimler vaat ediyor.

Ciddi bir yüksek olasılık varGüney bölgelerdeki zaman virüs hastalığımıza kesinlikle bilinmeyen salgınlar ve Rusya'da siyasi huzursuzluklar olacaktır, ancak bunlar normaldir ve felaketle sonuçlanmayacaklardır.Related news

 • Oyun Mansiondan Kaç. Geçiş - 19. seviye
 • Kreatinin düzeyim artarsa ne olur
 • Erken gebelikte toksisite
 • Anastasia Beverly Hills- Subculture incelemesi
 • İncili Gelinlik Lif Yapılışı Türkçe Videolu

 • Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler


  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler

  Dünyanın geleceği: büyük peygamberler