Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 2019

Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 2019

Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 57 02.02.2019, 23:53

Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları

Plastik pencereler ile birlikte büyük birBugün, aynı malzemenin pencere eşikleri popülerlik kazandı. Pratiklikleri, uzun ömürleri ve kolay kurulumları için takdir edilmektedir. Ana fonksiyonel yüke ek olarak, eşikler aynı zamanda estetik bir işlev sergilerler ve odanın içini daha çekici ve eksiksiz hale getirirler.eşik kristalit

Modern üreticiler ikimizi de sunuyorekonomik özellikleri ve muhteşem manzarası ve çiçeklerin zenginliği ile ayırt edilen elit sınıfın ürünleri. En yüksek fiyat kategorisinde duracağız ve Rus firması Svetlitsa tarafından üretilen Crystalit eşiğini dikkate alacağız. Son zamanlarda, dekorun bu unsuru muazzam bir popülerlik kazanmıştır, bu yüzden hangi özelliklerin bunu talep haline getirdiğini görelim.

Ürün Tanımı

Crystalit eşik standart varDikdörtgen şekil ve ön tarafta plastik bir conta ile donatılmıştır. Bu elemanın üretimi için ana malzeme, çok katmanlı bir koruyucu film ile kaplanmış olan plastiktir.pencere crystalit yorumlar

Üretimde kullanılan tüm bileşenlerBenzer ürünler, ürünlerin ekolojik uyumluluğu hakkında konuşmamızı sağlayan zehirli kapanımlara sahip değildir. Koruyucu kaplamanın eşsiz teknolojisi, pencere eşiğinin servis ömrünü artırmaya yardımcı olur, yüzeyini daha dayanıklı, çizilmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı hale getirir.

Temel Özellikler

Kristalit eşiğin performans özelliklerine bakalım. Bu ürünün sahiplerinden gelen geri bildirimler, avantajlarını aşağıdaki şekilde değerlendirmenize izin verir.

Mükemmel dayanıklılık. Özel stifnerlerin, özel yapının ve plastik kalınlığının artmasına bağlı olarak, pencere pervazı, saksı ve diğer ev eşyalarından gelen yüklere kolayca dayanır.

Operasyon süresi. Belgedeki bildirilen bu pencerelerin hizmet ömrü 50 yıldır. Dayanıklı ürün üzerinde yapılan testler, 70 yıldan fazla aktif kullanıma dayanabileceğini göstermektedir. Üretici 10 yıldır tüm ürünleri için bir garanti vermektedir. Bundan sonra, bir zamanlar pencere eşiği Crystalit'i aldığımızı söyleyebiliriz.uzun bir süre için değiştirmeyi düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Ultraviyole ışınlarına dayanıklıdır. Ekonomik seçeneklerin aksine, bu ürün kesinlikle güneş ışığından korkmaz ve uzun yıllar orijinal rengini korur.

Isı direnci. Çok katmanlı kaplama, ürünün yüzeyini ısıya maruz kalmadan korur. Bir pencere pervazına, güvenle kahve fincan sıcak koyabilirsiniz ve plastik izler kalır o dert etmeyin.

Nem ve kimyasallara karşı dayanıklılık. Böyle bir yüzey, temizlik maddeleri ilavesiyle su ile düzgün bir şekilde yıkanabilir.

Anti-statik yüzey. Koruyucu bir kaplama üretmek için kullanılan akrilik, çok az statik elektrik üretir, böylece bitmiş ürün kendi kendine toz çekmez.

Ürün yelpazesi

Bir başka önemli noktaya değineceğiz.Crystalit pencere pervazını evlerine - renklere yüklemeye karar verenleri kesinlikle heyecanlandıracak. Bu ürünlerin fotoğrafları, bu ürünlerin renk paletinin sınırlı olmadığını göstermektedir. Bugüne kadar, üretici pencere eşikleri tasarımı için 27'den fazla seçenek sunuyor.eşik kristal boyutları

Mat, parlak, mimik olabilirler.Doğal ahşap veya pahalı taşlar. PVC pencerelerin satışı ile uğraşan firmalar, çok özgün görünen özel tasarım renklerine sahip pencere eşikleri sunmaktadır.

Ürünler hem hafif hem dekoyu renkler. Çoğu zaman piyasada, neredeyse çizilmeyen parlak yüzeylere sahip pencereler vardır. Bu kalite sadece Crystalit eşiğini kullanmanıza izin vermez.içeride, ama aynı zamanda binaların dışında.

Kristalit eşikleri boyutları ve maliyeti

Konuyla ilgili olarak, Crystalit eşiğin sahip olduğu boyutlara değinmek istiyorum. boyutlarÜrünler müşterinin istekleri dikkate alınarak seçilir. Böylece, pencere pervazının genişliği 100-600 mm arasında değişebilir, maksimum uzunluğu ise 6 metredir. Bazı satıcılar ürün yelpazesini 350 mm ile sınırlarlar, bu nedenle daha uzun bir pencere eşiği satın almak için rezervasyon yaptırmak gerekir.eşik kristal renkli fotoğraf

Bu ürünün maliyeti birçok kişiye bağlıdır.faktörler. Burada, plastiğin kalınlığı, ürünün genişliği ve rengi önemli bir rol oynamaktadır. Örneğin, beyaz renkte bir mat pencere eşiği (minimum 100 mm genişliğinde), metre başına 400 ruble fiyatına mal olacaktır. Genişliği 600 mm olan ürünler, alıcıya her metre için yaklaşık 2000 ruble mal olacak.

Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 2019

Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 2019

Related news

 • Jinekolojik muayenehanede tıbbi muayene
 • Venezüella’dan NATO’ya girmek isteyen Kolombiya’ya tepki
 • Prenses sendromu nedir Tedavisi nasıldır
 • Cevizli Tarator
 • Doldurulan Rize Sahilindeki Binalar Risk Altında: 10 Yıla Kadar Kendiliğinden Çökebilir

 • Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 94

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları


  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 11

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 30

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 43

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 15

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 28

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 75

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 30

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 48

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 57

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 21

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 63

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 39

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 79

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 19

  Crystalit Sill: Temel Özellikler ve Yararları 57