City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 43 03.03.2019, 20:44

City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence

Rus turistlerin her yıl hepsidaha talepkar ve yaratıcı. Sovyetler Birliği'nin çöküşü popüler yabancı köylerini, ülkemizin birçok vatandaş bazı "olağandışı" bir yerde minimum maliyetle dinlenmek istiyorum bugünün tadını başladıktan sonra bir Sovyet vatandaşının sınırı rüyalar, Krasnodar bölgesinin tatil bir yaz tatil oldu. Yaz tatili için mükemmel bir seçenek, Izberbash şehridir. Denize en uygun fiyatlarla en iyi konfor şartlarıyla istirahat edin - bu tesisi kısaca tanımlayabilirsiniz.

Çok zengin bir tarihe sahip genç bir şehir

Bölgede geçen yüzyılın 30-sindeDağıstan Cumhuriyeti jeolojik keşifleri, ticari petrol üretimi için en uygun yerleri aradı. 1936'da, modern Izberbash şehrinin yerinde bir çadır kampı kırıldı. Burada, Dağıstan'da sıvı "altın" nın çıkarımı tarihinin başladığı 8 numaralı efsanevi petrol kuyusu açılmıştı. Izberbash şehri büyük bir sanayi merkezi olarak sadece 1950'de haritalara çıktı. Köyün bu sıra dışı adı nereden geldi? bir popüler versiyonuna göre, bir şey olduğunu yerel demiryolu Almanları inşa edilmiş ve onlar das ist Berg ( «bir dağ" - edebi çeviri) olarak kendi dillerinde konumlarını tayin kez. Bu nedenle yerel dağın İzber-Tau olarak adlandırıldığına ve yakın çevresinde yetişen kentin İzberbash olduğuna inanılmaktadır.

Izberbash denizde dinlenin

Sanayi merkezi bir turizm merkezine dönüşüyor!

Izberbash'ın (Dağıstan) ünlü olduğu zamanlarPetrol endüstrisinin önemli bir merkezi, geçmişte kaldı. Bugün, bölgenin en büyük ve en önemli işletmeleri: bir şarap fabrikası fabrikası, bir şekerleme fabrikası ve bir fabrika üreten içecekler. Şehir, elverişli ekolojik koşullar ve pitoresk doğasıyla bir bölgede yer almaktadır. Bu bölgedeki turizm henüz gelişmeye başlıyor, ancak bu gerçeğe rağmen bugün burada rahatlıkla rahatlayabilirsiniz. Yeterli sayıda otel ve rekreasyon merkezi, elverişli yerel iklim, ihale güneşi - bunların tamamı Izberbash tarafından misafirlerine sunulmaktadır. Bu şehirde denizde dinlenmeniz size birçok olumlu duygu kazandıracak ve uzun süre hatırlanacak. Burada sadece yürümeye başlayan çocukları dahi yüzebilir çünkü kumsalları ve hafif eğimli deniz yatağı, yerel tatil bir aile tatili için harika bir yer vardır yapar.

Izberbash şehri

Izberbash: rahatça denizde dinlenin

Çok sıra dışı olan kentin çevresinde denizsevgi ve sakin adı, güçlü fırtınalar - burada bir nadirlik. Plajlar peyzajlıdır, yeterince temizdir, güneşten her zaman ücretsiz şezlong ve şemsiye bulabilirsiniz. Burada turistlere geleneksel eğlenceler sunuluyor - sahildeki kafeler ve fast food mekanları, mini su parkları, deniz yürüyüşleri düzenleniyor. Birçok yerel otel ve rekreasyon merkezi, kendi özel plajlarına sahiptir. Burada güvenli bir şekilde yüzebileceğiniz ve birkaç turistin işlettiği komplekste güneşlenebileceğiniz bir kumsal vardır.

Konaklama seçenekleri

Bir şehri tatil hedefi olarak seçmekIzberbash, turistler yerel otellerden birinde kalabilir ya da rekreasyon merkezinde bir oda / ev kiralayabilirler. Konaklama rezervasyonu yapmadan önce, geçici barınma ve konfor için ihtiyaçlarınızı belirlemeye çalışın. Bu iki parametrenin kombinasyonundan, odanın maliyetine bağlı. Tatilinizi İzberbash'ta ilk kez planlıyorsanız, en çok 3-4 * otel bulunduğunu bilmek faydalı olacaktır. Ortalama olarak, oda içindeki maliyeti 1500 ruble / gün başlar. Birçok yerel otel aile tatiline odaklanmıştır, bu da çocuk mobilyasıyla bir oda bulmak zor olmayacaktır.

Izberbash içinde dinlenmek

Bölgede turizm sadece başlıyor berigeliştirmek için, neredeyse tüm oteller ve rekreasyon merkezleri daha yakın zamanda inşa edilmiştir. Ve bu da, minimal bir maliyet için bile, modern mobilyalarla yakın zamanda yenilenmiş bir odaya sahip olacağınız anlamına gelir. Tesiste alternatif bir konaklama seçeneği, yerel sakinlerden konuk evlerinin ve odaların kirasıdır.

Turistler için eğlence

Tatildeyken ne yapmalı? Izberbash şehrinin haritasından bu yana 100 yıl geçmediği için burada antik yerler yoktur. Geziler olmadan denizde tatiller sıkıcı görünebilir, ancak her zaman organize bir grupla komşu kasabalara gidebilir ve Dağıstan'ın en ilginç ve ünlü manzaralarını ziyaret edebilirsiniz.

Izberbash Dağıstan

Aynı Izberbaş'ta iki şey yapmak gerekir: Yerel yemeklerin tadını çıkarın ve yerlilerin bile en basit olarak adlandırdığı Isberg-Tau dağına hayran kalacaksınız: Pushkin-Tau. Turistler ayrıca deniz balıkçılığına katılmaya, deniz yatağına tüplü dalış yapmaya ve diğer doğa sporlarına katılmaya davet edilir.Related news

 • ABDde bebek arabasıyla köpekbalığı çaldılar
 • Kan Sepsis - Sonuçları ve Tedavisi
 • Trüflü Pasta Tarifi
 • Ballı ve zeytinyağlı maske tarifi
 • ÇEYİZ İŞİ GELİN PATİKLER DE İĞNELİ NAKIŞLI MODEL TARİFİ
 • Kuyuların beton halkalardan su yalıtımı: yöntemleri ve malzemeleri. Su geçirmezlik tamiri

 • City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 48

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence


  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 28

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 80

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 74

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 37

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 13

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 12

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 70

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 78

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 55

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 6

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 89

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 99

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 21

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 7

  City of Izberbash: denizde tatil, konaklama ve turistler için eğlence 62