Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 2019

Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 2019
16.05.2019

Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 90

Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi.

Çok sık dondurma yedikten sonra veyaşiddetli ağrı, ardından diğer soğuk ürünler, hem de sıcak bir yaz gününde buz gibi soğuk su içtikten sonra sıra boğazında küçük bir gıdıkladı başlar oluşur. Bu zayıf nokta anlamına gelir - Solunum organları. Bu soruna karşı mücadelede büyük bir yardımcı ilaç "Chlorophyllipt" dir. Bu boğaz ağrısından farklı tür üstesinden gelebilen, hangi kanıtlanmış antiseptik olduğunu.

Eylemin ilkesi ve hazırlık kompozisyonu

Aktif bileşeni olan antiseptikbir okaliptüs yaprağı özü içerir - bu "Klorofililpt" dir. Bu ilaçla boğulması ağız ve üst solunum yollarında çoğalan bakterileri öldürebilir ve bu onların daha fazla büyümesini ve çoğalmasını önler.

Bu ilaç dört farklı şekilde üretiliyorTıbbi formlar, böylece her tüketici kendi için en uygun olanı seçebilir. Özellikle, eczaneler, alkol ve yağ çözeltisinin yanı sıra tabletler ve spreyler satarlar. İlaç "Chlorophyllipt" mükemmel stafilokok enfeksiyonu neden olanlar dahil, anjina ile baş ediyor. Mikroorganizmaların çeşitli geniş spektrumlu antibiyotiklere direnç kazandığı durumlarda bile etkili bir şekilde etki eder. "Chlorophyllipt" ilacının en sık kullanımı boğazın larenjit, anjina, akut respiratuar hastalık veya farenjit ile alkol çözeltisi ile durulanmasıdır. Bu ilacın tadı çok spesifik olduğuna dikkat edilmelidir, bu nedenle bazıları boğazın bir yağ çözeltisi ile yağlanmasını isteyebilir.

Boğaz hastalıklarında ilaç "Chlorophyllipt" nasıl kullanılır?

Daha önce belirtildiği gibi, yağlı bir çözüm yardımıylaağız boşluğunu ve boğazını tedavi etmek mümkündür. Bu prosedürü uygulamak için sıradan bir pamuklu çubuk yapacaktır. Bir preparasyona batırılır ve kırmızılaştırılmış yerleri doğru bir şekilde yağlar, ne kadar mümkün olur. Tabii ki, bu yöntem tamamen uygun değildir, çünkü bunu kendiniz yapmak oldukça zordur, bunu küçük bir çocuğa nasıl yapacağınızdan bahsetmemelisiniz. Bu nedenle, bu prosedürü hızlı ve acısız bir şekilde yerine getirebilen tıbbi çalışanlarla iletişim kurmak daha iyidir.

İlaç "Chlorophyllipt" daha yaygın kullanımı - gargara. Bunu yapmak için, oda sıcaklığında 100 ml kaynamış suya yaklaşık bir çay kaşığı alkol çözeltisi ilave edilir.

Bu miktar bir kerelik için kullanılırdurulayın. Bir gün için toplamda dörtden daha az işlem yapılmasına gerek yoktur. Boğazın tüm kırışıklarını yıkamanın tek yolu budur. Bu oran hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmeldir.

Boğaz küçük bir çocuğa zarar verirseBoğazın yanı sıra yağ çözeltisinin durulanması için ilaç "Chlorophyllipt" alkol pratik olarak uygulanamaz. Bu gibi durumlarda, problem için ideal çözüm spreyler içinde ilaç "Chlorophyllipt" olabilir. Bebeğin boğaz ağrısına püskürtmek çok uygundur. Aynı zamanda, boğazlarını zamanında yıkamama olanağına sahip olmayan yetişkinler için de uygundur, örneğin, işyerinde veya iş gezisinde ise.

İlaç formunu ne seçerseniz seçin"Chlorophyllipt" - boğaz, sprey veya hapları durulama, bazı kontrendikasyonlar olduğunu hatırlamakta yarar var. Özellikle, alerjik bir reaksiyon gelişebilir veya daha basit bir şekilde bireysel bir hoşgörüsüzlük gelişebilir. Bu soruna sahip olup olmadığınızı öğrenmek için kısa bir test yapın. Bunu yapmak için 1: 1 oranında küçük bir alkol bileşimi ve su solüsyonu hazırlayın, oda sıcaklığında 25 ml kaynamış su başına 25 damla yeterli olacaktır. Sonra iç ve sonucu bekle. 8 saat içinde görünebilir. Olağandışı bir şey olmazsa, o zaman ilaç "Chlorophyllipt" size zarar vermez ve güvenli bir şekilde boğazını tedavi edebilirsiniz. Aksi takdirde kaşıntı, deride kızarıklıklar ve ağız mukozasında kızarıklık varsa hemen doktora başvurmalısınız.

Bazı eczanelerde zaten hazır bulabilirsinizilaç "Chlorophyllipt - gargara". Kullanım talimatları paketin içinde. Ondan çeşitli hastalıklara yönelik eylem ve dozaj prensibi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 2019

Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 2019

Related news

 • Renkli Motifli Örgü Çanta Yapımı Türkçe Videolu
 • LCD Argo: konut kompleksinin özellikleri
 • Kabaklı Havuç Yoğurtlaması Tarifi
 • Simli Tığ İşi Bayan Yelek Yapımı Türkçe Videolu
 • Kıl Kurduna Kesin Bitkisel Çözüm ilaç

 • Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 68

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi


  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 10

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 50

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 28

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 52

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 20

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 75

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 98

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 96

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 56

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 67

  Chlorophyllipt: boğaz ağrısı ve gargara ve tedavisi 52