Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 2019

Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 2019
10.05.2019

Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 51

Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için

Hafta sonları ve tatil günlerinde çoğu aileden öncevakit geçirmek için ne kadar eğlenceli ve ilginç bir soru var. Ortak eğlence yetişkinler bütün hafta çalışıyoruz ve ailesi ile vakit geçirmek için fırsat yoktu, özellikle tam teşekküllü ilişkileri açısından son derece önemlidir.

Çok sayıda aktif ve ilginç tatilolumlu duygular çok önemlidir ve hem çocuklara hem de yetişkinlere büyük fayda sağlar. Haftasonu gerçek bir tatile dönüşmesine yardımcı olacak bir sürü fikir var. Bunlardan biri dolphinarium'u ziyaret ediyor. Bu olağanüstü pozitif ve samimi memelilerin şovlarını izlemek, yetişkinlere ve çocuklara sevinç ve eğlence katacaktır.Çelyabinsk'te dolphinarium

Chelyabinsk Dolphinarium, ziyaretçileri davet ediyorSadece yunusları değil aynı zamanda beyaz balinaları ve kürk mühürlerini de içeren muhteşem şovu izlemek için. Ziyaretçiler, muhteşem gösteri keyfini ve hatta katılımcıları olma fırsatına sahip. Program boyunca seyirciler ve hayvanlar arasındaki etkileşim için çeşitli seçenekler bulunmaktadır; en umutsuz hayran deneyleri için bir yunus binebilir veya unutulmaz fotoğraflar yaratma fırsatı da vardır.

Çalışma takvimi

Çelyabinsk'te Dolphinarium (2013'te bu planda)değişiklik yok) TRK "Gorki" adresinde bulunmaktadır. Bu, şehrin tüm sakinleri için harika deniz hayvanları şovuna katılmak için eşsiz bir fırsattır. Adresi Artillery Caddesi olan Chelyabinsk'teki Dolphinarium, Meridian karayolunun yanından bulmakta en kolay yoldur. Dolphinarium'un çalışma takvimi Çarşamba, Perşembe ve Cuma saat 18.00. Hafta sonları ve tatil günlerinde izleyicilerin rahatlığı için, oturum sayısı günde üçe yükseliyor - saat 12.00, 15:00 ve 18:00. Dolphinarium, bu adreste 15 Aralık'a kadar çalışacak.Çelyabinsk 2013'deki dolphinarium

Bilet fiyatları

Çelyabinsk'te dolphinarium - bağış yapma fırsatıkendiniz ve sevdiklerinize bir tatil ve unutulmaz bir deneyim, özellikle de oldukça uygun olduğundan ve ailenin başının cüzdanına sertçe vurmayacağınız için. Giriş biletleri fiyatları 400 ruble'den başlar. Bu para için 8 ya da 9'uncu satır için bir bilet satın alabilirsiniz. Gelecekte maliyetleri aşağıdaki gibi değişiyor: 6-7 serisi - her biri 500 ruble, 4-5 sıra - 600, 2-3 sıra - her biri 700 ruble. En yüksek fiyatlar, ilk sıradaki biletlerdir. Sunumu en yakın bakış açısıyla tüm ayrıntılarda görmek zevk 800 ruble mal olacak.

Içinde yunus akvaryumu gezisi planlarkenChelyabinsk ziyaretçileri, biletlerin sadece nakit olarak satıldığına dikkat etmelidir. Banka kartları ile ödeme yapılmamaktadır. Dolphinarium yönetimi ziyaretçilere indirim ve fayda sağlamaz. Tüm biletler önceden dolphinarium'un bilet ofislerinden satın alınabilir.

Chelyabinsk'teki Dolphinarium ücretsiz olarak ziyaret edebilir3 yaşından küçük çocuklar. Girişte ebeveynlerin çocuğun yaşını doğrulayabilecek bir belge (doğum belgesi) göstermeleri gerekmektedir. 3 yaşından büyük çocuklar tam bir bilet satın almalıdır.Chelyabinsk adresindeki Dolphinarium

Yunus akvaryumuna gelen ziyaretçilerYunuslarla yüzmek için eşsiz bir fırsat. Unutulmaz hisler ve heyecan verici duygular garanti edilir! Bir seansın süresi 5 dakikadır. Maliyet 3000 ruble. Ziyaretçiler, bu tür oturumlar için ön kayıt yapma ihtiyacına dikkat etmelidir.

Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 2019

Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 2019

Related news

 • Survivor 2018 22 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazanacak
 • Makinenin çiziklerini kendi ellerinizle nasıl boyayacağım
 • En hızlı çamaşır kurutma yolları nedir
 • Yeşil yapraklı sebzeler hangileridir
 • Zayıflamaya Yardımcı Baharatlar

 • Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 17

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için


  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 10

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 77

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 79

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 91

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 1

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 69

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 86

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 75

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 70

  Chelyabinsk Dolphinarium - eğlenceli bir hafta sonu bütün aile için 87