Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 2019

Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 2019
18.08.2019

Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 7

Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek

taş charoite

Taş charoite şu anda altındadevletin korunması. Sahanın yıkımından kaçınmak için ekstraksiyon ve üretimi bazı kısıtlamalar getirdi. Yakutistan'daki nehirleri Chara ve Tokko arasında, - bu taşın her anlamda bu yararlı üretimi sadece bizim engin ülkenin bütün topraklarında bir bölgede olabileceği açıkça olunca Bilim adamları, alarm çalmasına sebep oldu. Uzmanlar henüz bu kaya oluşumu ve mevduat açısından seçicilik sorununa cevap bulamamışlardır.
İnsanlarda taş charoite sık sık denir"Sibirya'nın lila mucizesidir." Bu mineral pahalı ve değerli sınıfa ait. Uygulamanın alanlarından biri mücevher sanatıdır (cilalama ile yüzeylerini işledikten sonra çok güzel görünüyor), ancak çoğu zaman bu taş her çeşit medyum tarafından kullanılır.

Charoite, özellikleri sihirli olan bir taştırküre henüz tam olarak incelenmemiştir. Hemen her çeşit ezoterik uygulamayla ilgilenen kişilerin ilgisini çekti. Taşın ana koz çarpıcı rengidir. Bu, menekşenin sıklıkla bilgeliğin rengi, gözlemeviliği ve yüksek kuvvetlerle olan etkileşimi olduğu bir sır değil. Sihirbazlar arasında daha az ünlü olmayan bir diğer taş da, benzer bir ton gölgesine sahip olan ve tahminlerin maneviyatını ve doğruluğunu artırmak için kullanılan ametist taştır.

Sevgi alanında, taş en azından hayırseverdirEzoterik olmaktan çok çekici. Sıklıkla güçlü dayanıklı ilişkiler yaratmak ya da mevcut olanları güçlendirmek ve geliştirmek için kullanılır. Yalnızlık ve sevgiden yoksunluk çeken kişi, charoite "uygun bir ortak bulacak" ve hayatını çekecek.
kiraz taşı özellikleriIçin gerçekten çok değerli taş charoiteyaratıcı meslek insanları. Bir erkeğin yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmaya ve yetenek enerjisini doğru bir şekilde yönlendirmesine yardımcı olma gücünde. Bu nedenle, charoite genellikle filozofların ve şairlerin taşı olarak bilinir. Charoite, sihirli özellikleri, yüksek güçlerle temas kurmayı ve evrenin sırlarına nüfuz etmeyi mümkün kılan, genellikle yaratıcı faaliyetin gelişmesine elle tutulur bir taş olan bir taştır. Bu amaç için en iyisi, bir parça charoitten yapılmış ve bir stand üzerine monte edilmiş olmasıdır (gümüşten çıkarmak istenir). Böyle bir top, şairin, yazarın veya sanatçının evine bir müzin gelmesine katkıda bulunacak ve sahibine ilham verecektir.

Charoite'dan süslenen en iyi süs eşyaları kabul edilirhalka ya da yüzük, enerjisini ve sihirli özelliklerini daha iyi kullanmak için sağ el kıyafetine göre tasarlanmıştır. Astrologlar Başak ve İkizler gibi zodyak işaretler üzerinde karoitin olumlu etkilerini not eder. Fakat Toros, Yay ve Kanserler, charoit'tan tılsım giymemelidir.

kiraz taş sihirli özellikleri

Taş charoit, diğer şeylerin yanı sıra, kabul edilirMükemmel bir süs malzemesidir - genellikle çeşitli iç mekanlar (çekmeceler, vazolar, figürinler ve daha pek çok şey) yapmak için kullanılır. Charoite'dan bir ürün satın alırken, taşın aşırı kırılganlığını hatırlamak ve el sanatlarını darbelerden ve düşmelerden korumak gerekir.

Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 2019

Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 2019

Related news

 • Kısır Tarifi Videosu
 • Ara Gülerin vasiyeti yerine getirildi İşte o yürek burkan hikaye
 • Japon Evlerinde Ana Temalar Nelerdir Japon Evleri Dekorasyonu
 • Pekmezin Faydaları ve Zararları
 • Ardahan Gezi Rehberi 2019

 • Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 40

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek


  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 34

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 47

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 39

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 37

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 99

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 10

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 47

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 89

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 98

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 64

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 75

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 80

  Charoite taşı yalnız birkaç kişiyi bulmaya yardım edecek 55