Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 2019

Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 2019
31.03.2019

Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 83

Chainsaw "Partner" - çiftlikte güvenilir asistanı

Niteliksel benzinli araç Ortağı,müşterilerimizin şimdiden uzun zamandır takdir ettiği, hem inşaat işleri sırasında hem de odun hasadı veya bahçe bakımı işinde size çok değerli yardımlar sunabiliyor. İlk testere testeresi "Ortak", 60 yıl önce piyasaya çıkmış ve o zamandan beri üretici ürünlerinin özelliklerini sürekli geliştirmektedir.

testere eşeği ortağıOldukça demokratik fiyatlar ve mükemmel kalite, markayı dünyadaki en tanınmış markalardan biri yaptı ve araçları tüm poshibov'un üreticileri tarafından kullanılıyor.

Bir İş Ortağı seçmeden önce, en az birgenel olarak, özelliklerini hayal etmek. testere "Ortak" rekabetten farklı olduğu bir özellik zor şartlarda çalışan bile mükemmel durumda piston sağlayan patentli ikili hava arıtma sistemidir. Özellikle, ilk aşamada santrifüj filtre kullanılır.

Mekanizmanın yapısında bulunan pervane,tüm önemli döküntüleri etkili bir şekilde ortadan kaldırır, geçmesine izin vermez. Temizlik işleminin ikinci aşaması, toz, kum ve diğer küçük parçacıkların giderilmesinden sorumlu, normal gözenekli bir filtredir.

elektrikli el alıcısı ortak 360sDiğer özellikleri göz önünde bulundurarakHerhangi bir motorlu testere "Ortağı" övünerek, etkili bir güvenlik sistemini düşünmeliyiz. Bir kalite zinciri yakalayıcı, el koruması ve atalet fren içerir. Sonuncusu, potansiyel olarak tehlikeli bir durum söz konusu olduğunda özellikle iyi, çünkü tek bir düğmeye basarak alet anında kapatılabilir. Ayrıca, yanlışlıkla gaz kelebeğini açmanız imkansızdır, çünkü bunun için aynı anda "gaz" düğmesine basmanız ve sigortanız gerekir.

Bütün bunlar, elektrikli testere "Ortağı" nın daha önce böyle cihazları kullanmayanların bile mükemmel bir tercih olacağını kesin olarak söylemeyi mümkün kılar.

Bina mağazalarında genellikle bu tip testere iki tip bulabilirsiniz:

 • Güçleri 2 litreyi aşmayan ev modelleri.a. Onların satın alma bahçe ağaçları bakımı, küçük inşaat işleri ve sınırlı sayıda yakacak odun kesimi için haklı. Buna ek olarak, aynı zincirli testeresi "Partner-360S"küçük ağaçları kesmek için uygundur. Ağırlığı 4,7 kg ve 40 cm uzunluğunda bir lastik dahildir.chainsaw partneri 350 talimatları
 • Yarı profesyonel modeller, her ikisi için uygunyakacak odun hasatı ve inşaat için. 2'den fazla hp gücü ile donatılmışlardır, 45 cm uzunluğa kadar bir otobüs kurabilirsiniz. Cihazın ağırlığı genellikle 5 kg'ı geçmektedir. Kural olarak, bu tür testerelerin gövdesi özellikle güçlü polimerlerden yapılır ve piston silindirleri daha iyi işlenir. Genellikle krom veya nikel kaplamalı bir kaplamaya sahiptirler.

Tabii ki, satışa katılmak mümkün veBu markanın profesyonel testere çeşitleri, ancak ev kullanımı için satın almalar haksız bir para kaybı olacaktır. Bununla birlikte, ev zincir testeresi "Partner-350" (bunun sağlanmadığı talimat), ahşap kesme işlemleri için gece ve gündüz çalışacağını umuyoruz. Kısacası, satın alırken, sadece ihtiyaçlarınız ve aracın gelecekteki işleminin özelliklerine odaklanmalısınız.

Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 2019

Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 2019

Related news

 • ÖRGÜ KABARAN DENİZ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Koç Erkekler: Aşktan - Bir ejder, hayatta - ateş
 • Menopoz döneminde göz kuruluğu
 • Konut kompleksi Nevskaya Zvezda, St. Petersburg: description
 • Fırında Şiş kebap

 • Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 94

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı


  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 56

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 86

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 43

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 29

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 33

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 1

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 31

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 78

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 56

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 1

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 88

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 68

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 3

  Chainsaw Partner - çiftlikte güvenilir asistanı 31