Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller 2019

Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller 2019 Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

Cep telefonları "Bravis": incelemeler, ayarlar, modeller

Bugüne kadar, mobil cihaz pazarıonlarca üretici temsil edilmektedir. Her birinin modifikasyon ve sürümler üzerine dağıtılmış kendi model modelleri vardır. Bütün bunlar akıllı telefonların inanılmaz derecede zengin olmasını sağlıyor ve bu alıcılar arasında seçim yapıyorlar.

Bununla birlikte, hangi aygıtın satın alınacağını belirlemek daha kolaydır. Bunu yapmak için, en azından, Ödeyebileceğinizden ve hangilerini tercih ettiğiniz akıllı telefonların sınıfını anlamak için yeterince fazla.

Bu yazıda bizden biri hakkında konuşacağız.kendilerini aynı sınıfta konumlandıran cihaz üreticileri bir nişe sahiptir ve bu nedenle alıcıların bir kategorisinde talep edilmektedir. BDIS ülkelerinde büyük talep gören, bütçeye uygun akıllı telefonların tedarikçisi Bravis'in önünde buluşun.

telefonlar "Bravis" incelemeleri

Hakkımızda

İlk olarak, üreten şirketinBu marka altında ürünler, Ukrayna kökleri vardır. Üreticinin ana ofislerinin yanı sıra ürün barındıran depolar da var. Üreticinin profili yeterince geniş. Buna ek olarak bir akıllı telefon "Bravis" satın alabilir, satışta diğer elektronik cihazlar da vardır - lambalar, ev aletleri, çeşitli müzik aletleri vb.

Geliştirici zaten kendi faaliyetini yürüttüğü içinburada birkaç yıl, burada farklı teknik özelliklere ve işlevlere sahip bir dizi cihaz çıkardı. Bir cihaz satın almak isteyen bir kullanıcı, Bravis cep telefonlarının bulunduğu düzinelerce çevrimiçi mağazadan herhangi birinde bunu yapabilir.

ürünler

Bu şirketin sunduğu telefonlar,özel bir erişilebilirliğe sahip olmak (diğer üreticilerle karşılaştırıldığında). Bravis fiyat noktası sadece cihazların ortalama maliyeti göz önüne alındığında düşük bütçe sınıfına atfedilebilir. Aynı zamanda cihazların kalitesi Çin ürünlerinden daha kötü değil.

Bravis Tabanı

Şirketin resmi web sitesinde belirtildiği üzere,ZTE, Jiayu, MicroMax ve diğerleri: diğer uygun fiyatlı cihazlar üreten Çin fabrikalarında yaptıkları telefonları. Tüm bunlar, Ukraynalı ve Çinli telefonların üretim yaklaşımlarının benzerliği üzerinde karşılaştırmanın mümkün olduğunu ifade ediyor. Doğru, ülkemizde Orta Krallık'ta ürün sipariş eden benzer markalar var.

Bunun akıllı telefon hattında bulunan cihazlar nelerdirşirket? Öncelikle, bunun daha düşük fiyat aralığından geniş bir cihaz yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz. Yani, en pahalı telefonun fiyatı 100 dolardan fazla (üst modellerden bahsediyoruz), ortalama akıllı telefonun ise 60-70 dolardan fazla maliyete ihtiyacı yok. Bu, örneğin, "Bravis Jazz" ın doldurulmasında biraz eskidir.

fiyatlandırma

Ne kadar ucuza teklif edersenizdevaysy açıkladı, bir şirket kaybı nasıl çalışıp çalışmadığını merak edebilirsiniz. Aynı sınıftaki Çinli akıllı telefonlar bile Ukraynalı (veya Rusça) meslektaşlarından daha pahalı olabilir. Bu nasıl olabilir?

"Bravis Jazz"

Özellikle "Bravis" ürünleri hakkında konuşmak,Üretici, telefonların pazarlanması ve tanıtımı için düşük maliyetleri işaretler. Mesajın resmi web sitesinde olduğuna inanıyorsanız, bunun sonucunda cihazlarının son maliyeti önemli ölçüde azalır. Ve bu da, alıcıya satın alınan her cep telefonuna kaydetme fırsatı veriyor.

Ayrıca maliyet politikasında önemli bir noktasatış hacmini adlandırın. Her Smartphone "Bravis" (ve neredeyse iki düzine modifikasyondan bahsediyoruz) piyasada binlerce lotta sunulmaktadır. Tesislerin, her bir cihazın maliyetini azaltmasına izin vermesi şaşırtıcı değildir; bu da müşterilere önemli indirimler sağlar. Bu bütçe, uygun fiyatlı ve henüz evrensel bir araç arayan bir kişiyi cezbeder.

Smartphone "Bravis"

fonksiyonel

Her telefonun "Bravis" olması (onun fiyatıFark etmez) fonksiyonların geniş bir yelpazede de emin olabilir sahiptir - modellerin özellikleri bakmak yeterlidir. Hepsi zaten böyle tarayıcı, kamera, ses / fotoğraf / video oynatıcılar, Haritalar, Google uygulamaları ve başkalarının katalog oyna gibi temel uygulamalarla çalışma olasılığını ima Android işletim sistemi dayanmaktadır.

Tabii ki, cihazın olasılıkları değişirmodele bağlı olarak. Örneğin, "Bravis Jazz" gibi 4 inç ekranlı bir dokunmatik telefon var. Tabii ki, Android işletim sistemi tarafından kontrol edilir ve dediğimiz gibi, modern bir akıllı telefonda mevcut olan tüm özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, bu model artık bu şirket tarafından üretilmediğinden, cihazın maliyeti çok düşüktür. Cihazla çalışırken minimum özellik, uygun fiyat ve konfor isteyen müşteriler için bu araç en iyi seçenektir.

Başka bir örnek sözde çeviriciBravis Bankası. Telefon "monoblok" durumunda sunulur, bu da fiziksel bir klavye, küçük bir ekran ve elbette herhangi bir işletim sisteminin olmaması anlamına gelir. Bu "yürümeye başlayan çocuk" ile, sadece en ilkel yeterince sahip olacağı durumda çalışmak için uygun - mesajlar göndermek ve almak için yeteneği, aramalar, bir rehber listesi var. Bravis Üssü'nde her şey çok uygun bir biçimde düzenlenmiştir. Bunun için satın alınır.

telefon "Bravis" fiyatı

"Üst" modeller

Yukarıda belirtildiği gibi, "Bravis"(bunlar hakkında biraz daha gözden geçirme yapılacaktır) oldukça geniş bir model listesi ile sunulmaktadır. Bununla birlikte, sadece bazı promosyonlar mağazaların promosyon teklifleri ile gösterildiği gibi, alıcılar arasında oldukça talep var. Onlar hakkında, daha spesifik olarak neyin söz konusu olduğunu anlamak için, bu makale çerçevesinde daha ayrıntılı bir şekilde konuşacağız.

Bravis A501 Parlak

Cihazların hiyerarşisinde ilk sıradaAçık bir "amiral gemisi" olarak Ukraynalı üretici A501 kod adıyla cihaz sunulmuştur. Akıllı telefonun iyi özellikleri var: en azından yuvarlatılmış bir şekle sahip benzersiz bir durumda yapıldı (LG'nin "kavisli" akıllı telefonlarını geliştirmek için kullandığı gibi). Açıkçası, telefonun görünümünde bile tasarımcılar için çok çaba sarf edildi.

Cihazın "Doldurulması" da kendine aittirTeknolojik: Burada işlemci SC7731 yüklü, 1.3 GHz bir saat hızı veriyor. 1 GB RAM, videolarla çalışmak için gecikme olmaksızın, oldukça "hantal" (grafikler açısından) oyunları bile oynamanıza izin verir. Ayrıca bir hafıza kartı, iki kamera (2 ve 5 megapiksel) yanı sıra 2000 mAh için yeterli bir pil varlığı olasılığına dikkat çekmeye değer. Telefonu doğru şekilde yapılandırırsanız, tek bir ücretle bir günlük çalışma için yeterli olabilir.

Cep telefonları Bravis

Bravis Havası

Satışta markanın başka bir temsilcisiHava modeli. Bu telefonlar hakkında, "Bravis" yorumları alıcılar ucuz, açıkçası en üretken değil güvenilir cihazlar hakkında yazmak. Basit bir açısal durum, bir diyagonal (4 inç), 480 x 800 piksel çözünürlüklü bir akıllı telefon ekranı için minimum - hepsi bu cihazın bir bellek kartı, kamera ve Bluetooth kablosuz arayüzleri ve GPS biçiminde eklerle birlikte iyi bir "zil" işlevi gördüğünü gösterir. İşlemci, 1.2 GHz saat hızını gösteren iki çekirdek üzerinde çalışır. Ama işletim belleği ile, her şey çok güzel değil - bu telefon için 512 megabayt açıkça yeterli değil.

Bravis Alto

Başka bir telefon, "Bravis", kimin fiyatı?100 dolar ulaşır, "Alto" bir modeldir. Ayrıca büyük, renkli bir 5.5 inç ekrana, 4 işlemci çekirdeğine ve 1 GB RAM'e sahip. Akıllı telefonlarından bir önceki modele göre güçlü bir 8 megapiksel kamera bulunuyor. Ama özerklik açısından, bu telefonları "Bravis" satın almamalısınız. Yorumlar, Alto'nun yalnızca 2000 mAh için pil olduğunu not eder. Şarj tüketimini dikkate alırsanız, bu gadget aktif çalışma modunda 8-10 saatten fazla sürmeyecektir.

Yine, telefonun yapılandırması kolaydır - sadece arayüzü sizin için en uygun şekilde seçin.

Bravis Işık

Buna rağmen bu üreticinin bazı telefonlarıBir dokunmatik ekran ve güçlü bir işlemci ile donatılmış olmaları, teknik parametrelerinde "klasik" buton versiyonlarından çok farklı değil. Örneğin, burada bir model "Bravis Classic" - bir fiziksel klavye ile şık, sıkı (tasarımında) bir cihaz var. Ve orada Bravis Işık - gerçi Android çalışan, ancak 800 x 480 piksel doğruluğu görüntü ekranında açısından en iyi (Air gibi) bellek sadece 512 MB ve bir cihaz. 2 megapiksel (ve 0.3 megapiksel - ön) bir ana kamera yanı sıra, bir dizi kablosuz arayüzler (Bluetooth, Wi-Fi, 3G) var.

Bu tür telefonlar "Bravis" incelemeleri temel olarak adlandırılır ve yetenekleri açısından, gerçekten "monoblok" klavyesine yakındırlar. Ama en azından iki SIM kartla çalışmaya başlamak için kârlılar.

Android ile ilgilenmiyorsanız, kamera vedokunmatik ekran, Bravis Jazz gibi bir sürüm ile yapabilirsiniz. Sadece dahili hafıza (32 GB için microSD kart ile gösterilir), 1,77 inç ekran ve 2 SIM kart desteği vardır. Bu arada, cihazın maliyeti sadece 15 dolar. Ayarlarda tahmin edebileceğiniz gibi, olabildiğince basit.

Bravis Alpha

Ukraynalı üretici doğrultusundaMobil cihazlar ve ortalama fiyat ve kalite oranı oranında. Bununla birlikte, üretimden çoktan kaldırıldı, ancak müşterilerden bu konuda olumlu geri bildirim bulmak hala mümkün.

Cihazın basit bir ekran boyutu 4.5inç (IPS-matrisine göre), 5 megapiksel kamera ve MediaTek işlemci (1.3 GHz saat hızı). Grafik parametrelerini ayarlamak, aracın en iyi performansını elde edebilirsiniz. Bu, örneğin oyunlardaki grafik ayarlarına uygulanır.

Kayda değer bir model, bunun bedeliSipariş, bir dizi (amiral gemisi, özellikle de A501 versiyonu) "meslektaşları" ndan daha ucuzdur, ancak çok iyi sonuçlar vermiştir. Gerçek kişilerden gelen özelliklerle daha fazla bilgi edinin.

"Bravis" üreticisi

yorumlar

Dolayısıyla, bu markanın en önemli telefonlarından bazılarını tanımladık. Doğrudan bu cihazlarla çalışanların bahsettiği geri bildirimleri gönderme zamanı.

Yani, başlamak için gerçekten olduklarını unutmayın.çok. Bu, akıllı telefonlar "Bravis" in yüksek talep olduğunu, insanların bu telefonları satın aldığını gösteriyor. Kullanıcı özelliklerinden çıkarmayı başardığımız ikinci özellik, düşük bir fiyata yönelim. İncelemelerin çoğu, Bravis ürünlerinin ekonomik olmayan, düşük maliyetli olduğu gerçeğini vurgular. Bu da, adsız olmayan markalardan ucuz ama daha az kaliteli Çin akıllı telefonlarıyla rekabet edebilecekleri anlamına gelir.

Üçüncü nokta, kalite geri bildirimi. Bu makalede sunulan cihazlar piyasadaki en iyi teknik özelliklere sahip değildir. Çin'de saygın markaların bazı temsilcileri bile performans açısından daha iyi sonuçlar veriyor. Ancak insanlar, modelin yapı kalitesini ve istikrarını olumlu bir şekilde not ediyor.

Örneğin, aynı "Bravis Alpha" alın. En güçlü işlemciye sahip olmayan telefon, Çin akıllı telefonlarının özellikleri üzerindeki zayıflıkta sıkça bulunduğundan "gecikme" olmadan çalışır ve askıda kalmaktadır. Üretici "Bravis", görünüşe göre, çalışmalarının daha uyumlu ve istikrarlı olması nedeniyle, işletim sisteminin ve donanımlarının donanımının uygun şekilde optimizasyonuna dikkat ediyor.

Son olarak, "hoş küçük şeyler" hakkında unutmamalıyız. Bunlar tasarım, gövde malzemeleri ve konumlandırma gibi telefonun tasarım noktalarıdır. Cihaz en düşük fiyat sınıfında sunulsa da, yüksek kaliteli, elde tutulan plastik malzemeyi kullanabilirse, kullanıcı satın almayı memnuniyetle karşılayacaktır. Görünüşe göre, şirket bu taktik üzerinde çalışıyor. En azından, olumlu geribildirim kitlesi bir onaydır.

Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller 2019

Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller 2019

Related news

 • Görme Olayı Nasıl Gerçekleşir
 • Makarna nasıl yapılır Makarna yapmanın püf noktaları nelerdir
 • Çocukların Odasını Ne zaman Ayırmalıyız
 • Lezzetli Pratik Tarifler
 • Cenaze hizmetleri için avantajlı fiyatlar

 • Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller


  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller

  Cep telefonları Bravis: incelemeler, ayarlar, modeller