Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 2019

Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 2019

Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 38 18.01.2019, 10:17

Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi

Capitol AVM tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen Capital Cup, farklı ülkelerden 7-15 yaş aralığı 150 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Ödül törenlerinin yapıldığı final gecesine açık alanlarda etkinliklerin vazgeçilmez markası Mantı Keyfi davetli ve sporculara sunduğu lezzetli ürünlerle fark ve renk kattı..

Her yerde Mantı Keyfi yaşanacak” fikri Kalamış’ta Ödül Töreni başlangıcından son bulana kadar her yaş ve gruptan davetli ve sporcular tarafından tercih edildi. Ödül Törenine katılan davetli ve sporcu toplamının % 35’i Mantı Keyfi’nin sunduğu klasik mantı, kızarmış mantı, içi dışı çikolatalı mantı, mini çiğbörekleri lezzetle tercih etti..

Capitol Cup’10 final gecesinde Perakende Sektörü’nün Marka Sahipleri, profesyonel yönetici, sektör temsilcileri ve iş ortakları yarışları düzenleyen Capitol AVM’ Kurucuları, yönetici ve işletmecileri bir aradaydı..

İstanbul Yelken Kulübü ve Türkiye Yelken Federasyonu desteği ile düzenlenen Capitol Cup 2010 yarışlarına, Türkiye’nin dışında, Hindistan, Tunus, Letonya, Rusya, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerden sporcu ve davetliler de katıldı.

Haziran Salı gecesi düzenlenen ödül töreninde kavuştu. Genel kategoride üçüncülüğü Emir Mete (İstanbul Yelken Kulübü), ikinciliği Ömer Işık (Yarımca Yelken Kulübü), birinciliği Nogay Dökmeci (Marmara Yelken Kulübü) alırken; kızlar kategorisinde Sedef Şener (İstanbul Yelken Kulübü) üçüncü, Tuğba Öksüz (Gemlik Yelken Kulübü) ikinci ve İrem Saner (Fenerbahçe Kulübü) birinci oldu. 1998 ve sonrası doğumlu Junior kategorisinde ise üçüncülüğü Bulgar sporcu Ivo Todorov alırken ikinciliği Uğur Esen (Fenerbahçe Kulübü) ve birinciliği Ömer Işık (Yarımca Yelken Kulübü) aldı.

Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 2019

Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 2019

Related news

 • Araştırma görevlisi, Kuranla alay ettiği iddiasıyla açığa alındı
 • Pirinçli Kabak Yemeği Yapımı Videosu
 • Hello kitty Videoları Sayfa 2

 • Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 53

  Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi


  Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 59

  Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 46

  Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 36

  Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 68

  Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 6

  Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi 22