Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 2019

Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 2019

Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 88 26.01.2019, 01:11

Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı

Hayatında en az bir kere harcamak istemeyen kimKarayip kıyısında birkaç hafta, sivrisineek bir bardaktan taze olan lezzetli ananasın tadını çıkarıyor musun? Yoksa dev denizyıldızı aramak için lagünün berrak sularına mı dalacaksınız? Bu rüyalar her insan tarafından er ya da geç ziyaret edilir, özellikle pencere uzun ve soğuk bir kış olduğunda. Tropikal bir cennette dinlenmeyi hayal ediyorsanız, çantalarınızı paketleyin ve Punta Cana'ya hoş geldiniz!

Punta Cana Havaalanı

Punta Cana Resort: Gezgin Yorumları

Dominik Cumhuriyeti'nin en lüks tatil beldesi -Bu kesinlikle Punta Cana. Adanın güneybatı kesiminde rahatça gerildi. Tesisin plajları, otuz iki metre uzunluğundaki tek bir kar-beyaz şerittir. Punta Cana'ya dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin ilgisini çeken bu plajlar. İnce, zımparalanmış bir kum ve suya nazik bir giriş bu tesisi özellikle küçük çocuklu anneler için cazip kılmıştır.

Dominik Cumhuriyeti'ne seyahat etmenin en iyi zamanıAralık-Mayıs dönemi. Şu anda, ada genelinde turist akını artmaktadır. Punta Cana tatil beldelerinin çoğu her şey dahil, bu nedenle neredeyse tüm barlar ve restoranlar oteller topraklarında bulunmaktadır.

Punta Cana tesisi konuklarını temin edebilirBir sürü eğlence: ulusal parklara geziler, yıldırıcı tatiller, ülkenin geleneklerini açığa çıkarma, terk edilmiş adalara deniz ulaşımı, burada Dominik Cumhuriyeti'nin zengin faunasını tanıyorsunuz. Parlak dönüşümlü izlenimler, tatilinizi yerli boncuklardan hoşça bir şerit gibi görmenizi sağlayacaktır.

Dominik Cumhuriyeti'ne nasıl ulaşabilirim?

Dominik'e bir gezi planladıysanızRepublic, o zaman bu adaya giden uçuşların çoğunun Avrupa ve ABD ülkelerinde transplantasyonla uçtuğunu biliyorsunuzdur. Doğrudan bir uçuş için uçak bileti satın almak neredeyse imkânsız. Uçuş, Moskova ve St. Petersburg'tan Rus ve yabancı havayollarıyla yapılır. Turistlerin on beş saatten iki güne kadar geçen yol. Uçak bileti fiyatları, zengin bir seyyahı bile rahatsız edici derecede şaşırtabilir. En ucuz gidiş-dönüş biletinin fiyatı altmış bin ruble'dir.

Dominik Cumhuriyeti havaalanı Punta Cana

Punta Cana Havaalanı

Birkaç tane varönemli uluslararası havaalanları. Tüm Dominik Cumhuriyeti'ndeki en büyük ve en ağırsı Punta Cana kasabasındadır. Havaalanı, Karayip stilinin en parlak örneğidir - bir palmiye yaprakları çatısı ve etrafta çok miktarda tropikal yeşillik bulunan bir bina. Turistlerin girişinde Dominik Cumhuriyeti bayrağı ve neşeli ulusal müziği karşılar.

Dominik Cumhuriyeti'ndeki havalimanının -Punta Cana adada Rus hava taşıyıcıları ile çalışan tek kişidir. Havaalanı nispeten küçük bir alanda bulunan beş terminalden oluşmaktadır. İki terminal sadece uluslararası uçuşları kabul ediyor. Havaalanının olağanüstü sıkışıklığı, devlet yetkililerini 2014 yılında açılan ek bir terminal inşa etmeye itti. Rus turistler genellikle Terminal A'ya ulaşır.

Havaalanında lezzetli bir akşam yemeği veya yürüyüş yapabilirsiniz.Gümrüksüz ticaret bölgesinde alışveriş için. Turistler, havaalanındaki malların fiyatlarının uygun ve demokratik olduğunu belirtti. Ayrıca konforlu salonlar ve internet erişimi vardır.

Ne DominikCumhuriyeti, - Punta Cana'nın havaalanı. Turist, internetten Rusya'dan seyahate çıkma ve varış uçuşlarını kolaylıkla bulabilir. Çevrimiçi modda, bilgi her saat güncellenir. Bu durum, Dominik Cumhuriyeti'nde oldukça yaygın olan hava koşullarından dolayı uçuşların ertelenmesi durumunda yolcuları yönlendirmeyi kolaylaştırır.

Dominik Cumhuriyeti havaalanı Punta Cana çetele

Punta Cana beldesine, havaalanı sunuyorturistler ucuz transfer. Dileyenler taksi veya otelden transfer rezervasyonu yapabilirler. Toplu taşıma araçları ile havalimanından şehir merkezine ve oradan da sahilden otele ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma fiyatları herhangi bir turistin bütçesi için kullanılabilir.

Dominik Cumhuriyeti sadece için yaratıldırekreasyon ve sahildeki en muhteşem yer, ilk anlardan havaalanının bir cennet adasının rahatlatıcı kucağında hissetmesine imkan veren Punta Cana beldesidir.

Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 2019

Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 2019

Related news

 • Sebzeli Kış Makarnası
 • Çok İzlenen Videolar
 • Koray Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı Halit Ermah ERSOY
 • Uzun Süre Tok Tutabilen Yemekler

 • Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 53

  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı


  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 26

  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 16

  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 12

  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 61

  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 22

  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 15

  Canlandırıcı Dominik Cumhuriyeti. Punta Cana Havaalanı 57