Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 95 17.01.2019, 21:49

"Candibiotics" anlamına gelir. Kullanım talimatları

"Kandibiyotik" kulaklarına düşer - gruptan bir ilaçkortikosteroid, antimikrobiyal ajanlar. İlaç açık sarı berrak bir çözelti şeklinde üretilmektedir. İlaç antibakteriyel ve anti-inflamatuar etkisi vardır, lokal anestezi etkisi vardır.bir candiobiotic kulaklarında düşer

Bileşenlerin bileşimi ve özellikleri

Aktif maddelerden biri klotrimazoldür. Bu bileşik antifungal aktiviteye sahiptir, geniş bir terapötik etki yelpazesine sahiptir. Bileşenin etkisi, mantar hücre zarının yapısında bulunan bir madde olan ergosterol sentezini bozma yeteneğinden kaynaklanır. Sonuç olarak, duvarın geçirgenliği değişir.

Kloramfenikol, ayrıca bir parçasıilaç, bakteriyostatik etki sergileyen bir antibiyotiktir. Bu madde, patojen hücresindeki protein sentezini bozar. Aktivitesi, gram-pozitif ve gram-negatif patojenik mikrofloraya uzanır.

İlaçta "Kandibiyotik" de mevcutbeklometazon dipropionat. Bu glukokortikosteroid anti-alerjik ve anti-inflamatuar etki gösterir. Lidokain, ilaçta lokal bir anestetiktir.kandibiyotik kullanım talimatları

Fonların tayini

İlaç kullanımı "Kandibiyotik" talimatlarıkulak iltihabi ve alerjik patolojileri ile önerir. Dahil olmak üzere endikasyonlar, yaygın diffüz akut otitis media içerir. İlaç cerrahi müdahalelerden sonra şartlarda reçete edilir.

Kontrendikasyonlar

İlaç "Candibiotics" uyardıkullanım talimatları, ilaç çocuklukta maddelerin bireysel hoşgörüsüzlük için tavsiye edilmez. Laktasyon veya gebelik sırasında tedavi, endikasyonları ve olası yan etkileri dikkate alarak doktor tarafından reçete edilir.

Dozaj rejimi

Kullanım için Kibibiyotik ilaçgünde üç ila dört kez kullanmanızı önerir. Terapi süresi yedi ila on gündür. En uygun dozaj - uygulama başına kulak kanalında en fazla beş damla.candybiotic yorumlar damlalar

Yan etki

Enjeksiyon yerindehafif yanma veya tahriş. Muhtemelen kaşıntı, cildin kızarıklığı, döküntü. Alerjik reaksiyonlar genellikle bileşenlere aşırı duyarlı olan hastaların karakteristiğidir. İstenmeyen sonuçlar ortaya çıkarsa, Kandibiyotik damlalarını kullanmayı bırakın.

Ilaç hakkında yorum

Ilacın nispeten uygun bir maliyetle(300 ruble içinde) ilaç oldukça etkilidir. İlaç, inflamatuar sürecin hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasını teşvik eder, patolojilerin seyrini kolaylaştırır. Bileşiminde lidokain varlığı nedeniyle hastalığa eşlik eden ağrı ve rahatsızlık ortadan kaldırılır. İlaveten, ilaç iyi tolere edilir, nadiren yan etkiler ortaya çıkar.

Ek Bilgi

İlaç "Kandibiyotik" (kullanım talimatları bu bilgileri içerir) çocukların ulaşamayacağı yerlerde 25 dereceden fazla olmayan bir sıcaklıkta saklanmalıdır. İlaç iki yıl için uygundur.Related news

 • Şeker tüketmenin zararları
 • Dima Bilan: Rus etabının en başarılı sanatçılarından birinin biyografisi
 • KEÇE KUMAŞIYLA EN KOLAY ÇİÇEK YAPIMI

 • Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 61

  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları


  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 89

  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 78

  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 15

  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 7

  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 10

  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 31

  Candibiotics anlamına gelir. Kullanım talimatları 8