Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 2019

Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 2019
22.08.2019

Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 10

Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat

Tadını hatırladığımız birçok yemek var.Çocukluğumuzu, tüm hayatlarımızı ve akrabalarımıza ve arkadaşlarımıza, onları memnun etmeyi umuyoruz. Bu yemekler, seçilen tarife ve pişiricinin tercihlerine bağlı olarak, farklı şekillerde hazırlanabilen, özgün bir kurabiye olan harika bir çıtır çırçır ağacı içerir. Yakacak odun yapımını bilenler, sıradan su ve kefir, ekşi krema, süt veya hatta votka temelinde üretmeyi teklif edebilirler.

Karşılanması gereken ana koşullarÇocukluk yemeklerin bu bir tanıdık hale çok ince, taze gıda almak hamur dışarı rulo ve gevrek ve inanılmaz lezzetli tutmak için bitmiş ürün şekeri serpin etmektir. tarifi çok basit sopa - ve sonuç sevecen elleriyle yarattığı çünkü, tesadüfen, daha da keyifli olacaktır lezzetli hamur işleri, ağız sulandıran lezzetleri ev konforunu ekleyerek sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz şaşırtıcı yemekler çıkıyor.

Yani, yakacak odun nasıl pişireceğinizi bilmiyorsunuz amaBunu öğren - cesurca işe alın, her şeyden önce, halk bilgeliğinin dediği gibi, gözler korkuyor ve eller yapıyor. Sütte lezzetli bir fırça hazırlamak için şunları yapmanız gerekir: un (700 gram), yumurta (2 adet) ve süt (20 ml.). Buna ek olarak, şeker (50 gr.), Tuz (5 gr.) Ve bitkisel yağ (500 mi) önceden hazırlanmalıdır. Yemeğin hazırlanması kolaydır - bunun için yumurtaları dikkatli bir şekilde öğütmeniz, ardından sütü onlara dökmeniz ve kalan malzemeleri dökmeniz gerekir. Bundan sonra, hamuru iyice yoğurun ve gitmek için ılık bir yerde yarım saat bekletin. Atanan zamandan sonra, mutfak yaratıcılığını üstlenebilir - hamurdan ince sarkan şekilleri oluşturabilir, bunları mümkün olduğunca ince bir şekilde yuvarlanması gereken küçük parçalara ayırın. Şimdi sadece "yaylar" ya da hamurdan gelen diğer şekilleri kalıplamak ve ısınan bitkisel yağda altın, lezzetli bir kabuk haline getirmek için kalıyor.

Brushwood için başka bir tarif baharatlı bir çerez,(200 gram), yumurta (2 adet) ve peynir (150 gram) önceden hazırlanmalıdır. Ayrıca tuz, kimyon ve biber (kırmızı ve siyah), bitkisel yağ (500 ml.) Karışımı satın almaya değer. Hamur için, su ile karıştırın (300 ml). Un, yumurta ve baharatların yanı sıra ince bir rende rendelenmiş peynir. Karışımın sıvı olması gerektiğini hatırlamak önemlidir - dikkatli bir şekilde ince bir damlamada sıcak bitkisel yağa dökülmeli, bu da orijinal şekli fırçaya bırakmalıdır. Pişmiş hamur işi, fazla yağdan kurtulmak için parşömen kağıdına veya kağıt havluya en iyi şekilde yerleştirilir, ardından güzel bir yemeğe kaydırılır ve rendelenmiş peynirin kalıntılarına serpilir. Fırçalı odun için böyle bir reçete alışılmadık lezzetleri seven ve çay için mutlaka tatlı şeyleri tercih edenler için mükemmeldir.

Orijinal kadar bir tabak olabilirAşağıdaki bileşenler gerekli olan "Kış kiraz" adı altında: un (300 ml.), sarısı (6 adet) ve şeker (60 g.). Buna ek olarak, votka (15 g.), Krem şanti (250 gram), küçük bir vişne reçeli ve bitkisel yağa (500 ml.) Ihtiyacınız olacaktır. Yumurta sarısı şekerle öğütülmeli, un ve votka ile karıştırılmalıdır. Mümkün olduğunca ince yuvarlanıp küçük parçalara (10-13 cm) kadar kesmek için oldukça kalın bir hamur elde edin. Bundan sonra, fırında odun tarifi doldurmaya başlar: şurubu gelen reçelden kurtulmak için ayrı bir tabağa koyun. Bir süre sonra, bir vişneye hamuru dikkatlice koyun ve bir rulo halinde yuvarlayın; bunların uçları ezilmeli ve patates püresi ile yağlanmalıdır. Daha sonra, hazırlanan çalılık iştah açıcı bir altın kahverengi kabuk olana kadar kızartılır ve parşömen üzerine serilir. Böyle lezzetli bir yemek servis et, krem ​​şanti ile sıcak olmalı.

Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 2019

Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 2019

Related news

 • Uzun Lale Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Tundra Toyota - bize yeni neler hazırladı
 • Capitol Cup’10 Optimist Yarışması’nda mantı keyfi
 • Sonsuza kadar saçtan kurtulmak - gerçek mi
 • Rusya Federasyonu Medeni Kanununda Geçersiz Bir İşlem

 • Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 88

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat


  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 75

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 47

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 25

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 30

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 11

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 60

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 13

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 57

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 40

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 4

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 89

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 12

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 44

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 28

  Brushwood için reçete: çocukluktan tanıdık bir tat 21