Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 2019

Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 2019
21.09.2019

Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 67

Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem ​​için krem: bir zorunluluk veya bir heves?

Herhangi bir kadının cazibesi için sahip olma hayallerigüzel ve parlak bronzluk ve yılın herhangi bir saatinde. Ve güney sahiline gidemiyorsanız, birçoğu solaryum hizmetlerine başvuruyor. Böyle yapay bir bronzluğa, dozajlamaya, ultraviyole ışınımın makul şekilde kullanılmasına bağlı olarak söylediklerine bakmaksızın cilde hoş bir gölge verir ve harika bir ruh hali oluşturur.bronzlaştırıcı yataklar için krem

Için gerçek bir "hac" ın başlangıcıFitness merkezleri bronzdu. Şimdi mucize ekipmanları her yerde ve spor merkezleri ile güzellik salonlarında kullanılmaktadır. Yapay güneş yanığının faydaları ve zararları konusunda uzmanların görüşleri farklı olmakla birlikte, birçok insan solaryum hizmetleri kullanmaktadır. Ama hepsi suni güneş altında güneşlenmek ve sonra uzun ve deri geri değil yorucu için, ne yapacağını bilen değil.

Bilmeniz gereken ana şey: Solaryumu ziyaret ettiğinizde, özel kozmetik kullanmanız gerekir. Bu durumda, kremleri seçin ve losyonlar doğru olmalı, güzel bir cilt rengi elde etmek için kısa bir süre için izin verilenleri seçerek. Ancak aynı zamanda güneş yanığından kaçının. Uzmanlar-kozmetik uzmanları, örneğin bronzlaştırıcıya sahip bir bronzlaşma salonunda bir krem ​​kullanmanızı önerir.

Hızlı ve yoğun bir güneş yanığına ulaşmak için,Solaryum için birçok kozmetik üreticisi kremler ve losyonlar için formik asit, kan dolaşımı geliştirir. Ancak bir bronzlaştırıcıya sahip bir solaryum için kullanılan krem, melanin üretimini arttıran doğal içerikler içerir. Bu bileşenler - kına, ceviz ekstraktı ve karoten - cilde daha koyu bir ton koyar ve besler.krem için şezlong değerlendirmeleri

Bronzlaştırıcı bir salon için iyi bir krem ​​nedir? Örneğin, kozmetik üreticileri bu kremin 4 versiyonunu içeren kozmetik "İbiza Altın" ı sunuyor.

Özel kozmetik ürünlerinin en güzel örnekleri arasındaBir solaryum için firma "Emerald Bay" (ABD) kremlerini not etmek gereklidir. "Emerald Bay" ile bronzers hattını güneşleme için krem ​​agave özler, şeker kamışı, sandal ağacı, zeytin yağı, portakal yağı gelen böğürtlen özü içerir. Bu gerçek bir kozmetik doğal kokteyldir ve cilde gerçek bir tazelik kokusu verir. Hassas, narin cilde sahip olanlar için idealdir.

Için tasarlanmış bir krem ​​"Que Broncea",hızlandırılmış bronzlaşma, cildi nemlendiren ve kilo kaybını destekleyen on kat bronzlaştırıcı ve daha fazla kolajen içerir. Ve bu serinin kremleri cildin gençliği korumasına izin verir, çünkü bileşimlerinde yaşlanmaya karşı bir formülü vardır.

Kozmetik şirketi "Devoted Creations" (ABD) 'dan bronzlaştırıcı "DS Special Reserve" ile bronzlaşma salonu için krem, derin ve hatta bronzluk sağlayacak ve cildi sağlıklı ve esnek kılacaktır.bronzlaşma salonu için ne kadar iyi bir krem

Son zamanlarda, piyasa "Toplam Taze Bronzlaştırıcı" ortaya çıktı -solaryum için altı bronzlaştırıcı krem ​​ile yeni. Bunu kullananların yorumları, onaylayın: Yeni krema bir vitamin kompleksi içerir ve Q10 koenzim sayesinde cildi önemli ölçüde sıkılaştırır.

Bronzlaştırıcı kozmetikler için mükemmel kullanım,D vitamini, agave nektarı, karpuz özü içerir. Bronz rengini uzun süre tutmaya yardımcı olur. Solaryumda bronzlaşma için özel kozmetiklerin - yine de özel kozmetiklerin olduğu ve başka bir yerde kullanılması istenmeyen bir şey olduğu unutulmamalıdır. Evet, vücut kremi ve yüz kremi de birbirinden farklıdır.

Bugün bir solaryum için kozmetik seçimi çok geniş bir yelpazede sunulmaktadır, bu yüzden cildimiz için tam olarak neyin gerekli olduğunu kendiniz seçmek kolaydır.

Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 2019

Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 2019

Related news

 • Koçluğun 10 Özde Faydası
 • Banka kredisi ile taziye yemeğine müftülük freni: Dinen caiz değil
 • Nereye gitmek St. Petersburg
 • Koç Üniversitesi’nde Avrupa Bilim ve Eğlence Şenliği
 • Sakal Yönü

 • Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 33

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves


  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 82

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 53

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 60

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 2

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 17

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 86

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 5

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 2

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 22

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 78

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 56

  Bronzlaştırıcı ile bronzlaştırıcı bir krem için krem: bir zorunluluk veya bir heves 78