Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çareBrezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare

27.05.2019

Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 96

Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare

Birkaç kişi eşekarısı yararlı böcekler olarak düşünür. Yaz aylarında, özellikle sıcak havalarda görünürler. Yaban arıları tatlıyı geçemez. Çok acı acı veriyorlar. Bir yetişkin bir yaban arısı ısırırsa, o zaman alerjik reaksiyona girebilir. Ama onlardan çok olumlu bir etkisi var. Bazı yaban arıları zehiri güçlü bir anti-kanser etkisine sahiptir. Bu özellik Brezilyalı yaban arısı zehirini içeriyor. Bilim adamları, tedavi edilemez kanser için nasıl bir tedavi geliştirileceğini anladılar.

Brezilyalı yaban arısı zehiri

Şifa zehir

Brezilyalı yaban arısı zehiri yakındaKanserli tümörlere karşı mücadelede yeni bir ilaç. Son zamanlarda bu yaban arıları zehirinin böyle bir iyileştirici özelliğe sahip olduğu keşfedildi. Sadece Brezilya'da yaşıyorlar. En alt satır, zehirin etkilenen tüm bölgeler üzerinde toksik etkisinin olmamasıdır.

Polybia Paulista wasp zehiri peptid içerirPolybia-MP1. Malign büyümeden etkilenen vücudun bazı bölgelerinde hareket eder. Her şeyden önce bunlar, prostat kanseri hücreleri, lösemi, mesanenin habis tümörüdür. Bu malign neoplazmlar birçok tıbbi ilaca çok dirençlidir.

Brezilyalı eşek arısı ilacı zehiri

Brezilyalı eşekarısı

Brezilyalı wasp veya polistin ifade ederhalkın alt ailesi veya kağıt eşekarısı. Polybia ailesi çok karmaşık bir davranışa sahiptir. Sayısız satış mağazasıyla çok yönlü petekler inşa ediyorlar. Hücrelerde yaşayan eşekarısı yaşıyor. Onlar tek bir kadına dayanır. Güney Amerika'nın tropikal kesiminde yaşarlar. Brezilya'da yaşıyorlar. Brezilyalı yaban arısının zehiri malign neoplazmları bastırmaya yardımcı olur.

Brezilya yaban arısı zehiri kanseri için zehir

Zehirin eylemi

Leeds Üniversitesi'nden bilim adamları,Birleşik Krallık'ta, bir aspen peptidin malign bir tümörün öldürüleceği uzun süredir bilinmektedir. Bu nedenle, Brezilyalı yaban arısının zehirini derinlemesine incelediler.Paul Beals ve diğer bazı İngiliz bilim adamlarıAnladınız, neden aspen zehirine bu kadar şaşırtıcı bir tepki var. yağ asitleri, hücre enerji temini ve sağlıklı hücrelerin membran oluşturan - Venom Peptides MP1 lipidler ile de etkileşimde bulunur. Brezilyalı arısı zehiri üst zarı etkileyen ve tümör hücrelerinin sağlıklı ve oksijen sağlanan etkileşim hangi aracılığıyla keser oluşturan kanser hücrelerini öldürür. Aynı zamanda normal çalışma hücresine normal bir zarar verilmez. fark, fosfatidilserin ve fosfatidiletanolamin oluşan bir iç tabakanın sağlıklı hücre içinde ve etkilenen kanser hücresindeki bir dış kat olarak hareket etmesidir.

Brezilyalı bir yaban arısı zehiri kanser hücrelerini öldürür

Yeni ilaç

Brezilyalı yaban arısının zehirinin etkisiyle oluşan gözeneklerin açılmasının büyüklüğü çok küçüktür. Ancak bu, RNA molekülleri ve proteinlerinin kanser hücresinin dış tabakasının ötesine geçmesi için yeterlidir.

İngiliz gazetesinde biyofiziksel dergi çıkarPaul Beals tarafından yayınlanan "Brezilya yaban arısı zehiri ilacı" üzerine bir makale. İçinde, bir aspen zehirinin kanser hücrelerini nasıl öldürdüğünü ayrıntılı olarak anlatıyor. Bilim adamlarına göre, kompozisyonunun derinlemesine incelenmesi, onkolojik hastalıklar için ilaçların zehirli ilaçlarından yaygın olarak kullanılmasını mümkün kılacaktır.

Brezilyalı yaban arısı zehiri

Deneyime göre doğrulandı

Varsayımlarını test etmek için bilim adamlarıdeneysel araştırma. Bunu yapmak için, onlar fosfatidiliserin ve fosfatidiletanolamin içeren bir hücre zarının bir model geliştirdi. Zar, MP1 peptitine maruz bırakıldı. Sonra etkisi gözlemlemeye başladılar. Nitelikli araştırmacılar fosfatidilserin bileşeninin varlığı Brezilyalı arısı zehiri hücre zarı ve hücre zarının üst tabakasını tahrip bileşik phosphatidylethanolamine bileşeni eşek arısı zehiri etkileyecek yardımcı olur ve küçük mikro çatlaklara yapar bulundu. Bu mikro gözenekler yoluyla etkilenen hücre normal şekilde çalışmaya başlar.

Brezilyalı yaban arısı zehiri

Alternatif yöntem

Yakın gelecekte, bilimsel geliştiriciler planlıyorAspen peptid peptidin kanser hücresi hasarlı hücre zarı üzerindeki etkisini ayrıntılı olarak incelemek. Bu iyileştirici etkiyi birçok kez çoğaltmak istiyorlar. Güçlü aksiyon kanseri ve yeni bir güvenli antitümör ilaçları için Brezilya yaban arısı zehirinin zehirinden yaratın. Bu, kanserden mustarip hastalar için büyük yarar sağlayacaktır.

Alternatif tedavi kalitesiKanserlere karşı mücadele, sadece kanserden etkilenen bölgeleri değil, aynı zamanda mükemmel sağlıklı hücreleri de öldüren radyo ve kemoterapi gibi yöntemlere mükemmel bir katkı sağlayacaktır.

Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çareBrezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare

Related news

 • VAZ-2114 - motor ısıtıldı: nedenleri ve onarımı. Termostat VAZ-2114
 • Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön
 • Karın Estetiği: Karın Germe Abdominoplasti
 • Özdemir Asaf’ın eserlerine örnekler
 • Film 12 sandalye (1977) - aktörler ve özellikleri

 • Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 22

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare


  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 28

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 48

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 62

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 26

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 45

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 46

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 82

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 35

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 11

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 24

  Brezilyalı yaban arısının zehri kanseri için bir çare 1