17.06.2019

Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 72

Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı

Brateevsky kaskad parkı sahilde yer almaktadır.Marino yerleşim bölgesinin önünde Moskova Nehri. Bugün ilginç bir manzara ve çeşitli gözlem platformlarına sahip olan iyi donanımlı bir doğal rekreasyon alanıdır. Park, konuklarını ne tür eğlencelerle sunuyor? Nasıl gidilir?

Rekreasyon alanının tarihi

Brateevsky basamaklı park1980'lerde aktif bir yapı vardı.Marino'da ikamet eden mikrodistributlar. Bu park sitesinde Brateevskaya sonra kum aktif ekstraksiyon gerçekleştirilmiştir itici araziden oldu. Sonuç olarak, toprak girintilerin önemli miktarda 2000s önce var bay oluşturulur.

Lefortovo tüneli inşası sırasındaBrateevskaya setinin geliştirilmesi konusunda bir karar alındı. Burada iş sırasında serbest bırakılan toprak getirildi. Körfez dolmuştur, bol miktarda teras ve tepeler bulunan özgün bir rahatlama oluşmuştur. Burası Brateevsky basamaklı parka dönüşmeye karar verildi. Rekreasyon alanının büyük açılışı 2006'da gerçekleşti.

Toprağa ilk ağaç dikildi,Rampalar, kiremitli yollar, fenerler ve urnalar ile merdivenler vardı. Oldukça çabuk rekreasyon alanı en yakın mikrodistribut sakinleri arasında popüler oldu. Bununla birlikte, park yeterince bakım almadı. Hızlı bir şekilde rekreasyon alanı çöp ve özgün pitoresk görünümünü kaybetmeye başladı.

2016 Brateevsky Parkının başarısı

Brateev kaskad parkı Havai fişek festivali2006'da, Brateevskaya'daki kaskad parkıgölet ikinci doğumunu yaşadı. Başkentin yeşil alanlarının iyileştirilmesi kapsamında merdivenler ve yollar onarıldı, sokak lambaları değiştirildi, çiçek tarhları kırıldı. Brateev kaskad parkı daha güzel ve iyi muhafaza haline geldi. Yeni tezgahlar, spor ve oyun alanları vardı. Bugün tam teşekküllü bir rekreasyon alanı.

Parkın toplam alanı 38.9 hektardır. Yaya yürüyüşleri için uygun bir yol ağı oluşturuldu. Tüm merdivenler güvenli rampalarla donatılmıştır.

Rekreasyon için fırsatlar

Moskova Brateevsky kaskad parkıİyi donanımlı Brateevskaya setiniher yaştan çocuklarla genç anneler yürüyüş için favori bir yer. Temiz yollarda bir bebek arabası ile yürümek uygundur. Bebekler, çocuk kasabaları ve oyun alanları gibi, ayaklarına sıkıca ayakta duruyorlar. Keyifli birçok okul simülatöre katılır veya sahada özel çim örtüsü ile futbol oynarlar.

Spor ve aktif yaşam tarzına dahil olmakBrateevsky parkı olabilir ve yetişkinler. Bu rekreasyon alanı özgün manzaraları nedeniyle caziptir. Parkın farklı yükseltilmiş noktalarından, çevreye tamamen yeni bir şekilde bakabilirsiniz. Parkın başarıları devam ediyor, çok yakında rahat kafeler ve yeni konumlar görünmeli.

İlginç olaylar

2016'nın en parlak olaylarından birihavai fişek uluslararası festivali. Brateev cascade park bu renkli sunum için sitelerden biri olarak seçilmiştir. Farklı ülkelerden tanınmış piroteknik ustaları kendi sanatlarında kendi aralarında yarıştılar. Moskova gölü akşamları, inanılmaz güzellik selamları patladı, çiçekler açıldı ve en beklenmedik rakamlar ortaya çıktı.

Etkinlik boyunca birçok misafirBrateevsky basamaklı parkını ziyaret etti. Bu yıl havai fişek festivali de düzenlenecek. Piroteknik gösteriyi tekrar ve Brateevskaya setinde görebilirsiniz.

Eşsiz manzarası sayesinde bu parkaçık havada dev bir amfi tiyatro hatırlatıyor. Ve bu, birçok seyircinin, birbirleriyle etkileşime girmeden, gece gökyüzünde manzaranın tadını çıkarabileceği anlamına geliyor.

Parka ana giriş nerede?

Brateevsky basamaklı park oraya nasıl gidilir? Rekreasyon alanına kendi başınıza gidebilir veyatoplu taşıma. Sokak Borisovskie göletlerinde rehberlik etmek gerekiyor, bunun üzerine Brateevsky kaskad parkının ana geçidi var. Rekreasyon alanına giriş ücretsiz ve ücretsizdir. Parkın kapılarına en yakın bina şu adrese sahiptir: Borisovskie havuzları 10. Özel aracınızda gezgiyle seyahat etmek için kullanabilirsiniz.

Herkese gitmeye karar verirsenizulaşım, en kolay yol metro almaktır. "Borisovo" istasyonuna ulaşmak için, Brateevsky kaskad parkı uzak değil. Metro çıkışından sonra rekreasyon alanına nasıl gidilir? Her şey çok basit, Borisov Göletleri yönünde yürüyerek yürümek gerekir. Çok yakında parkın girişini göreceksiniz.

Brateevskaya Embankment'taki parkın incelemeleri

Brateevsky basamaklı park girişiBrateevsky Park gibi birçok kişiçevreleyen mahalleler. Düzenli olarak bütün ailelerle yürüyüşler yaparlar. Daha yakın zamanlarda, rekreasyon alanı oldukça ağır bir şekilde başlatıldı ve battı. Ama bugün taş orman arasında gerçek bir vahadır. Yüksek kaliteli aydınlatma nedeniyle, akşamları yürümek korkunç değil ve şüpheli şirketler yerine, spor gençleri daha sık dinlenmeye geliyor.

Özel bir yürüyüşe çıkmak için buna değer miBrateevsky basamaklı park? Moskova çok büyük bir şehir ve neredeyse her alanda benzer doğal rekreasyon alanları bulunabilir. Bugüne kadar, parkta eşsiz konumlar, anıtlar ve sanat objeleri yoktur. Ve bu, başka bir Moskova bölgesinden yapılan bir gezinin sadece ilginç olayların günlerinde haklı çıkabileceği anlamına geliyor.Related news

 • Bursa Junioshow Fuarı 2016 13 Ocak’ta Başlıyor
 • Rus güzeller peri masalı kahramanı oldu
 • Fıstıklı Örgü Yelek Yapılışı
 • IKEAnın yeni açılan Hindistan mağazasında hijyen skandalı: Yemekten tırtıl çıktı
 • Abajur Nasıl Temizlenir

 • Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 31

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı


  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 22

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 93

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 23

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 83

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 46

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 29

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 47

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 16

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 8

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 94

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 1

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 63

  Brateevsky kaskad parkı - benzersiz bir manzaraya sahip yeşil rekreasyon alanı 51