Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 39 20.02.2019, 15:41

Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık

Bazı aktörler sadece dublaj veyapuanlama. Yüzlerini görmüyoruz ama sesle çok iyi biliyoruz. Boris Kutnevich, bu tür aktörlerden biridir. Onun tuhaflığı, bir mikrofon olmayı arzu etmemesi, eğitimle bir ses mühendisi olmasıdır. Bir başka ilginç gerçek şu ki, onun gerçek sesini duymadık, çünkü ünlü Ayı'yı çizgi filmden huzursuz Masha hakkında seslendirdi. Onun hakkında, aktör gölgelerde kalmayı tercih ettiği için neredeyse hiçbir şey bilinmemektedir.

Boris bu projeye nasıl katıldı?

Boris KutnevichBaşlangıçta sadece birses mühendisi. Boris Kutnevich'in 2009 yılına kadar ne kadar projeye imza attığı bilinmemektedir, ancak şimdi en büyük animasyon projesine katılmıştır. "Masha ve Ayı" adlı karikatür, dünyanın her ülkesinde ve YouTube kanalında milyonlarca görüntü topladı.
Boris, bu karikatürün bütün ses serilerinden hala sorumludur ve iki yazıyı birleştirir.

Masha ile ilgili hikayenin - pratik olarak ilginç olmasıaile projesi Ek karakterleri tanıtmak gerektiğinde, içerik oluşturucuların ailesinin üyeleri genellikle mikrofon için durmaktadır. Örneğin, Boris Kutnevich çocuklarını projeye taşıdı. Onun oğlu Mark düzenli olarak Zayts konuşuyor ve kızı Ekaterina hemen iki karakter üzerinde çalıştı - Kot ve Fare.

Masha seçimine katılım

boris kutnevich biyografi"Ses" Masha da Boris Kutnevich'i aramaya yardım ettim,Filmografisi sadece sansasyonel bir projeyle sınırlıdır. Herşeyin doğal olmasını istedi, - ana karakterin küçük bir kız, bir travesti oyuncusu ya da bir erkek tarafından seslendirilmesi gerekiyordu. Çocuk arkadaş arıyordu.

Projenin ana karakteri çoğuİlk kez kör seçmelere kayıt olan ve daha sonra en iyisi olduğu için üreticiler tarafından seçilen Alina Kukushkina. O zaman, kız sadece 6 yaşındaydı ve onun prototipi olmasa da Masha'ya benziyordu. Alina'ya göre en zor şarkıları söylemekti.

Alina'nın annesi Irina bir Ayı rolünü üstlendi. Bir süre önce, kız sesini değiştirmeye başladı, bu yüzden onun yerine kör, Varvara Sarantseva tarafından "Domizolka" tiyatrosundan seçmelere katıldı.

Tüm Zamanların En İyi Ayı

Boris Kutnevich filmografisiBoris Kutnevich, Ayının rolüne şans eseri geldi. Başlangıçta, profesyonel aktörlerin davet edildiği bir mikrofon olmayı değil, yönetmenlik yapmayı planlamıyordu. Ayı - bir türden bir karakter, asla tek bir cümle söylemedi. Masha'nın eylemlerinden sadece bir çaresizlik ve umutsuzluk döneminde kükrüyor. Bu nedenle, aktörlerin hiçbiri bu rolle hemen başa çıkamaz.
Sonra biyografisi Boris KutnevichBilinmeyen, davet edilen aktörlerin nasıl doğruca yetiştirileceğini göstermeye başladı. Bu projenin yaratıcısı Oleg Kuzovkov tarafından fark edildi, Boris'in mikrofon için ayağa kalktığını ve aynı zamanda projenin ses eşliğinde yer almasını önerdi. İş arkadaşları Boris'in karakterine çok benzediğini belirtiyor. O hasta gibi, asla başarısız olmaz ve gergin değildir.

Aktör, çalışmalarını karikatür üzerinde karşılaştırıyorCharlie Chaplin'in ekranındaki oyunla. Ünlü çizgi roman da tek bir söz söylemedi, ama yine de dünya kültüründe efsanevi bir karakter. Ayı - doğru telaffuz etmek çok zor bir karakter. Mikrofondaki yeri Boris sadece bir kez kabul etti. Yılbaşı dizisinin sesi sırasında "Bir, iki, üç! Noel ağacı yanması! " Ayı, Peder Frost'un rolü üzerinde çalışan Edward Nazarov tarafından seslendirildi. Hangi nedenlerden dolayı bilinmemektedir.

Ana Ayı'ya ek olarak, Boris deGeçen serilerden birinde Mağarası ayılar, Himalaya rakibe ve Kaplan Robot rolleri. O da Masha kendi yöntemiyle korku hikayeleri ve masallar anlatır hem Spin-offah katıldı.

Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Related news

 • II. Dünya Savaşının Rus uçakları. İlk Rus uçakları
 • Kek Curly Pinscher: bir fotoğrağı olan bir tarifi
 • Konstantin Meladze: biyografi, kişisel yaşam, yaratıcılık

 • Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 70

  Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık


  Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 30

  Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 98

  Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 39

  Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 2

  Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 30

  Boris Kutnevich - Biyografi ve Yaratıcılık 8