Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 2019

Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 2019

Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 84 17.03.2019, 12:25

Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil!

İstediği şey hakkında yaz aylarında ikamet eden herkese sorarsanızHayatınızda değiştirecek, ilk tepkilerden biri kesinlikle olacaktır: arsa üzerinde çalışmalarını kolaylaştırmak için. yoksul, ne kadar biz "kürek" toprak zorunda? Özellikle yeni bir site işlerken. Gerçekten de, bu durumda, traktör yürüme olmadan "Tüm durum söz konusu değildir". Celina - şey, Bir sezonda bir düzine tedaviler hakkında gerektiren "sinsi" tamamen çok fazla yabani ot "kurdu ait" yok etmek.

Elbette, böyle amaçlar için kullanabilirsinizBir traktör, motoblok değil. Celina onları daha hızlı ve daha verimli bir şekilde işleyecek, ancak bu her zaman mümkün değildir. Kötü ulaşım yolları, çalıların ve ağaçların varlığı - banliyö bölgesinde daha güçlü ve üretken bir makinenin çalışmasına müdahale eden faktörlerdir.

itmeli traktör bakireFakat üzülme. Sonuçta, bir motosikleti alabilir veya alabilirsin. Celina elbette onları yavaşça imbrogates, ancak sizin için uygun herhangi bir zamanda çalışabilirsiniz. Ve gelecekte bir motor bloğu kullanabilirsiniz. Celina, ülkedeki tek sorun değil. Herhangi bir arazi tahsisinde, toprağı yetiştirmek, toprağı dengelemek, ot yapmak, sıra aralığını yetiştirmek vb. Gereklidir.

Küçük alanlar için en iyi çözümlerden biriülke için bir kültivatör olarak düşünülür. Bugüne değin pazar, farklı ağırlık, performans, güç, işleme derinliği ve aynı zamanda motor tipinde (benzinli veya elektrikli) farklı her türlü modelle doludur.

Ağırlık ve güç kültivatörleri ağır, orta ve hafif farklıdır. Operasyon süresi boyunca, cihazın karmaşıklığı ve fiyatı - profesyonel, yarı profesyonel ve amatör için.

Ultra hafif kültivatörler

yazlık kültivatörBu tür makineler kadınların beğenisine göre daha fazla olacaktıremekliler. Kültivatör kolları anlar, bir arabanın bagajına veya hatta bir torbaya konabilir. Elektrik motorlu tasarımlar ve benzinli iki veya dört zamanlı motorlar var. Teknolojide çok tecrübeli kullanıcının bile bu motora hizmet edebileceği dikkate değerdir.

Hafif kültivatörler

Bu tür makineler süper hafif olanların iki katı kadar hızlı davranılır, ancak onlara ağırlık kaybeder. Bunlar çoğu zaman 4 bg'yi geçmeyen bir güce sahip iki veya dört çevrimli benzinli motorlarla donatılırlar.

Böyle bir ekici, işlemek için elverişli olacaktır.hafif veya açılmış arazilerin küçük alanları. dikim için oluklar kesmek için - Trpenovski amacı Hiller tamamladı. Ancak, düşük ağırlıklı, yüksek güç toprak veya kaya sağlam yığınının onunla temas halinde "atlama" kültivatörlerin etkisi yaratır.

Orta ekim makinaları

Bu makineler özellikleriyle önceki modellere benzer, ancak çalışırken daha az çaba harcamanıza izin veriyorlar. Esas olarak, bir arka vitese sahipler.

Ağır ekiciler

motoblock bakire geri beslemesiBu makinelerin motor bloklara atıfta bulunma olasılığından daha yüksektir.kültivatörler. 6 bg'den daha fazla güce sahip motorlarla donatılmıştır. ve birden çok dişli var. Büyük alanları bile mükemmel şekilde işleyebilir ve küçük ölçekli çiftlik işletmeleri için çok uygundurlar. Bu zaten çok çeşitli işlerde kullanılmak üzere ilave birimlerle donatılmış profesyonel bir tekniktir.

Genel olarak, böyle bir makineyi alırken üç kelime önemlidir: motoblock, bakire toprak, eleştiriler. Motoblok, zemin üzerinde çalışmayı kolaylaştırır. Celina - işleme zorluğu yüzünden. İncelemeler, çünkü yalnızca kanıtlanmış modeller seçmeniz gerekiyor.

Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 2019

Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 2019

Related news

 • Doğal güzellikleriyle büyüleyen Kırım’ın manzaraları
 • Hemanjiom Neden Olur Ağrı Yaparmı Kapiller Hemanjiom Ne Demek
 • Ayrılık 19-20. Bölüm izle
 • Cardiff City 0-3 Tottenham (MAÇ ÖZET)
 • Alişandan sitem dolu sözler
 • Huş ağacı Rusyanın sembolü ne kadar oldu

 • Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 95

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil


  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 98

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 30

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 62

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 87

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 10

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 4

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 91

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 29

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 79

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 77

  Bir motoblok bakir toprak aldım korkunç değil 12