Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 2019

Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 2019

Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 21 20.02.2019, 05:06

Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim

Çok farklı varKarpuz küplerini, çubukları, sıradan dilimleri ve hatta yıldızları nasıl keseceğinize dair öneriler. İlk bakışta, bu yöntemlerden bazılarının inanılmaz derecede karmaşık olduğu anlaşılıyor, ancak karşıt olarak göreceğiniz gibi, "elinizi doldurma" ya da denemeye değer.

karpuz küpleri nasıl kesilir

Karpuz, sadece lezzetli ve yararlı değildavranın. Bu bize cömert hediyeler veren bereketli bir sonbaharın sembolüdür. Bir plaj partisi veya lüks bir düğün olsun, herhangi bir tatili süsleyecek. Özellikle etkileyici görünümlü sıradışı loblar. Ancak muhteşem görünüme ek olarak, aynı zamanda önemli bir kolaylıktır. Bir karpuzun nasıl doğru kesileceğini düşünüyorsanız, bu makalede sunulan ipuçları ve fotoğraf örnekleri size ilham vermenize yardımcı olacaktır.

Karpuzun doğru şekilde nasıl kesileceğini vegüzel, çoğu en yaygın iki yoldan birini temsil eder. Birincisi, lobülleri bir portakal gibi kesmeyi içerir ve ikincisi, karpuzun üstünden başlayarak yuvarlak dilimleri kesmesini ve daha sonra bunları yarıya indirmesini önerir. Ancak, birçok ilginç kesim yolu vardır. Ayrıca dikkati hak ediyorlar.

Rahat brusochki

Bir kez bir karpuz kesmek için alışılmışınözdeş lobüller. Özellikle çok büyük örneklerde bu yöntem çok uygun değildir. Kesmek zor ve devasa kayalıklar yemek için elverişsiz. Ama son zamanlarda, haklı bir popülerlik başka bir harika yol buldu - dilimleme çubukları, ki bu da bizim yollarımızı incelememize başlayacağız. Geleneksel bir bıçakla güzel ve hızlı bir şekilde karpuz kesmek, aşağıdaki resimde açıkça görülmektedir.

Bir karpuzun güzel ve hızlı bir şekilde kesilme yollarına genel bakış

Meyvesi yarısında kesin,yarımları kesin ve tahtaya dik kesimler yaparak keskin uzun bir bıçakla kesin. Bu karpuza geniş bir tabak, tepsi, tabakta servis yapabilirsiniz. Brusochki almak için uygun, onlardan kaldır ve kemikler var.

Pürüzsüz küpler

Bu yöntem genellikle bir karpuz olduğunda kullanılırStand-up partisinde hizmet etmesi planlanmaktadır. Zarlarda bambu şişler ekleyebilir ve misafirler parmaklarını kirletmek zorunda kalmazlar. Karpuz küpleri genellikle, örneğin, beyaz peynir, brynza, tuzlanmış somon, ıspanak ve zeytinlerle bir araya getirilerek aperatifler hazırlamak için kullanılır.

bir karpuz küpleri nasıl kesilir

Bir küp karpuz nasıl kesilir? Bunu yapmak oldukça kolay. İlk önce meyveyi düz yuvarlak loblara, sosisleri kesmeye nasıl ayırın. Sonra cildi kes. Lobulu şeritlere ve daha sonra küplere kesin. Bu prosedür için geniş bir keskin bıçak kullanmak daha iyidir.

Salata kokteylleri ve dekor için figürlü dilimler

Başka yollara ihtiyacınız olabilir,Karpuzları küplere veya diğer şekillere ayırın. Geleneksel çerez kesiciler yardımıyla hemen hemen her şekle sahip olabilirsiniz. Bu yöntemle ilgileniyorsanız, küçük ayrıntıları olmayan laconic basit formları seçin: yıldızlar, kalpler, edikulalar, daireler.

karpuz ipuçları nasıl kesilir

Büyük düz bir yüzey üzerinde çalışın. İlk önce karpuz çemberini kesin, kemikleri mümkün olduğunca uzaklaştırın. Bir kalıp kullanarak, şekilleri kesin ve fazla meyve suyunun boşalmasına izin verin. Bu rakamlar meyveli kekler, dondurma, şerbetler ve diğer tatlılarla dekore edilebilir. Karpuz figürlerinin ve tuzlu atıştırmalık peynir, balık, ızgara sebzelerin mükemmel kombinasyonu.

Toplar için özel kaşık

Bir zamanlar mutfak aletleri gibiYabancı dizilerde güzel bir hayatın dışında görmek için. Günümüzde, karpuz ve kavun hamurundan topları kesebileceğiniz özel bir kaşık herkes için kullanılabilir. Mutfak aksesuarları mağazalarından satın alabilirsiniz.

doğru ve güzel bir karpuz kesmek nasıl

Böyle bir kaşık kim için çok yararlıdırKarpuzun nasıl çabuk ve güzelce kesileceğine karar verir. Birçok tatlıda etkili bir şekilde karpuz topları görünür. Özellikle iki nozul bulunan iyi kaşıklar. Daha sonra doğru boyuttaki topları kolayca alabilirsiniz. Ve bir sepet ya da karpuz derisinden oyulmuş vazoya konmuş bağımsız bir atıştırmalık olarak da servis edilebilirler.

Şişlerde dondurma

Kıvırcık kesimin senin için olmadığını düşünüyorsanomuz, ama sıradışı bir şey istiyorsan, bir sonraki basit yoldan ustalaşmaya çalış. Karpuzları üçgenlere ayırmanız ve şişleri şişmeye batırmanız gerekir.

hızlı ve güzel bir şekilde karpuz kesmek nasıl

Bu yöntemi sevdiyseniz,Tarafların oranlarına dikkat etmeniz gerekecektir. Karpuzu, daha rahat olacağınız gibi kesin, bununla ilgilenmeyin. Parlak meyveli dondurma her durumda muhteşem ve iştah açıcı görünecek.

Özellikle çocuklar için böyle yiyecekler. Her zamanki büyük dilimler gibi kirli olmak çok kolay değil ve sevilen dondurmalar gibi görünüyorlar. Ayrıca çukurlardan kurtulmak daha kolay olacak. Bu fikir, çocuklar için bir tatil düzenleyecek olanlar için çok yararlı olabilir.

Düzgün dilimler için dilim

Bir karpuzun nasıl kesileceğine karar verirseniz,açıklamalar ve özel aksesuarların bir açıklaması ile ipuçları taze fikirler bulmanıza yardımcı olacaktır. Geleneksel dilimleme dilimlerinin hayranları çok kullanışlı bir dilimleyici olabilir.

Bir açıklama ile karpuz yolları ipuçları nasıl kesilir

Bununla birlikte, meyveleri hızlıca kesebilir vegüzel. Kullanımı kolaydır. Yıkanmış karpuzu tabana yerleştirin, dilimleyiciyi üstüne yerleştirin, kolları tutun ve aşağı indirin. Olgun bir meyveyi bir dilime kesmek için biraz çaba gerekecektir, ancak dilimleyicideki bıçaklar oldukça keskindir. Onlar kolayca deri ile baş edecek ve ihale etini yok etmeyecekler.

Bir karpuz seçerken, dilimleyicinin çapını düşünün: karpuz bir daireye geçmelidir, aksi halde lobüllere bile dönüşmeyecektir.

Bıçak-forseps ve kesme yolları

Yurtdışında aşağıdakiler çok yaygındıraksesuar. Bu, bir karpuzun sadece dilimlere dilimlemekle kalmayıp aynı zamanda forseps olarak kullanabileceğiniz bir çift bıçaktır. Plakalara bir karpuz yerleştirebilirler.

karpuz küpleri nasıl kesilir

Bu bıçak dilimlerden kesmenizi sağlar.yarım karpuz kesilmiş. Eşit ve eşit olmaları gerekiyor. Böyle bir cihaz, karpuz küplerini kesmeyi düşünenlere de yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için, önce karpuz boyunca yürümeli ve sonra karşınıza geçmelisiniz.

Karpuz servisi

Karpuz küplerinin nasıl kesileceği önemlidir,Topları veya figürlü çubukları, ama aynı zamanda masaya nasıl servis yapılacağını. Eğer basit kesme tekniklerini zaten ustalaştırdıysanız, kabuğundaki karpuz parçalarını kabuktan besleme fikri hoşunuza gidebilir.

Bir karpuzun güzel ve hızlı bir şekilde kesilme yollarına genel bakış

Bunu yapmak için muhtemelen başka bir karpuzdan soyulmanız gerekecektir. Eti kesmek ve bütün kabuklarını tutmak zor.

Eti uzun saplı bir kaşıkla dikkatlice dışarı çekin. Kabuğa zarar vermemeye çalışın. Sonra fazla meyve suyu yapmak için karpuz kabını ters çevirin. Dekoru önceden düşünün. Bir sepet ya da çaydanlık, kaplumbağa ya da açık dişlek ağzı olan bir köpekbalığı başı olabilir. Çalışmak için uzun keskin bir bıçağa ve kısa ayrıntıları keserek küçük detayları kesebilirsiniz. Çeşitli dekoratif elemanları kürdanlarla sabitleyebilirsiniz.

Bir sanat nesnesi olarak karpuz: ne oyma

Figürlü kesimde zaten bir el varsakarpuz ve toplar, kalpler ve yıldızlar sizin için imkansız bir görev gibi görünmüyor, belki daha gelişmiş bir şey denemelisiniz? Bugün, böyle bir sanat dalı, oyma gibi, popülerlik kazanıyor. Meyve ve sebzeler için (ve karpuz durumunda bile - çilek için bile) figürlü oyma anlamına gelir. İş için, carver, kabin üreticisi tarafından kullanılanlara benzer çeşitli araçlar kullanır. Aşağıdaki resimde tek bir karpuzdan oyulmuş ve küçük çiçeklerle ince dallarla süslenmiş, oyma tarzında bir çalışma gösterilmektedir.

Bir açıklama ile karpuz yolları ipuçları nasıl kesilir

Eserde sanatçı renkleri kullanabilirkatmanlar: Karpuzun üst tabakası koyu yeşil, ardından yumuşak yeşilimsi bir kabuk, hemen hemen beyaz bir tabakadır. Bu renkler zengin olgun eti vurgulamak için kullanılır. Tabii ki, bu tür çalışmalar kayda değer bir beceri gerektiriyor, oysa ki, yapamayanlar için bile, bu güzellik bir ilham kaynağı olabilir.

Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 2019

Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 2019

Related news

 • SU YOLU ARA ÖRNEKLİ ÇAM AĞACI MOTİF TARİFİ
 • Sınıf arkadaşları nda olduğu gibi adı ve soyadını değiştirin: anketi düzenleriz
 • Yassı solucanların ikili simetri nedir: yapısal özellikler ve genel özellikler
 • Romanyada tatil - para için en uygun değeri
 • Bankacılık Sisteminin Yapısı
 • Kremalı Yufka Çanakları

 • Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 68

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim


  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 66

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 52

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 51

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 97

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 64

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 100

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 65

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 9

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 2

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 1

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 25

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 76

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 70

  Bir küpler karpuz nasıl kesilir: ilginç fikirler, öneriler ve geribildirim 80