Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 2019

Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 2019
19.08.2019

Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 71

Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız?

Köpek - kuşkusuz en yaygın olanıdır.ve bir evde beslenen hayvan sevdi. Uzun zamandır dost canlısı insanlar insanları ağırladı. Bu yazımdan kendi elinizle bir köpeğin plastik şeklini nasıl elde edeceğinizi öğreneceksiniz.

Malzemeler ve Aletler

Bir köpek için plastikten göz kamaştırmadan önce,malzemeleri ve aletleri dikkatlice seçmek gerekir. Özellikle, profesyonel modellemeyle meşgul olduğunuz ve çalışmalarınızı dökümlemek istediğiniz durumlarda söz konusudur.

nasıl plastik köpek yapmak

Çocukların yaratıcılığı için, herhangi bir ofis bölümünde görülebilen basit bir kil satın almak en iyisidir. Birincisi, ucuzdur. Ve ikincisi, renkli.

Buna ek olarak, istifler istifler üzerinde. Ve plasticine masasında lekelenmemeye özen gösterin, özel bir plastik plaka satın alın. Belki de modelleme sürecinde bazen plasticine ellerin derisini lekelediğinden ıslak bir bez gerekir.

Bir çocuğa sahip bir plastik köpek nasıl yapılır?

Çocuğunuzla oynamaya gidiyorsanız o zamangerçekçi bir hayvan yaratmak gerekli değildir. Önemli olan sınıfın dersi sevmesi ve ilginç olması. Bu nedenle, renkli plastik bir renk alın ve çocuğa en çok benzeyen renkleri seçin.

köpekten plastik bebek nasıl şekillendirilir

Önce, boynu ile vücudu körel. Bir kerede bir beden, bir boyun ve bir kafa oluşturmak mümkündür. Daha sonra dört tane küçük pelet pençeler yaparak bagaja yapıştıracaktır. Kenarlarını kapatın. Yığını alın ve parmaklarınızla işaretleyin. Daha sonra ince bir sosis yapılmış bir kuyruk sopa. Kulaklarını unutma. Ağzı toplayın. Gözler siyah renkli iki küçük topdan körleşti. Bir kürdan alıp yünün faturasını alabilirsin. Köpek hazır!

Üç boyutlu bir köpek figürünü bir çerçeve ile parçaladık mı?

Ve şimdi plasticine'den nasıl kalıplanacağını öğreneceksinAşamalı bir köpek. Öncelikle, gelecekteki figürün büyüklüğüne karar verin. Büyük boy bir köpeği plastikten nasıl üreteceğinizi düşünüyorsanız, belki de bir tel ve folyo tabanı oluşturmanız gerekecektir. Bunu yapmak için, önce bir tel çerçeve oluşturun, sonra ezilmiş folyo parçalarını ona geri sarın. Dolayısıyla şekli daha sağlam ve kararlı olacak.

Daha sonra çerçeveyi kaplamak için hafifçe başlayın. Bu tabakayı katmanla yapın. Anatomik bir atlas alırsanız ve yönlendirirseniz çok iyi olur. Yani köpeğiniz çok gerçekçi ve güzel olacak. Gözleri unutma. Gözlerinizi körledikten sonra, ince göz kapaklarını yapın. Ardından, onlar aracılığıyla daha ayrıntılı bir şekilde çalışacaksınız.

bir köpek bir hamuru aşamalarında nasıl kalıplanır

İlk "kaslı" olduktan sonrakatman, cilde ve paltoya ilerleyin. İlk olarak, eğer köpeğin kel ise, o zaman kaslar arasındaki boşluğu düzleştirin. İkincisi, bu aşamada yünü şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Yün kapağını gerçekçi hale getirmek için çeşitli aletler kullanın. İplikler için, uçlarda bilyelerle yivler alabilirsiniz ve yün incelemesi için basit bir iğne veya kürdan kullanabilirsiniz. Şimdi bir köpekten nasıl bir köpek yapılacağını biliyorsun.

Ve plastik figürin ile başka ne yapabilirsiniz?

Burada köpeği kör ettin ve sevdin. Ama bildiğiniz gibi, hamuru kısa ömürlü. Yapılmış bir heykelcik zemine düşebilir ve ısıda parçalanabilir veya eriyebilir. Ayrıca, kil kile yapışır. Bu nedenle, özellikle başarılı bir hamuru figürü gazete veya kağıt parçalarıyla yapıştırılabilir. PVA tutkalı kullanın. Katmanların iki ya da üç kez yapılması gerekiyor. Ardından, figürü yarıya kadar kesin ve kili çıkarın. Şeklini yapıştırın ve birkaç kat kağıt ile kaplayın. Böyle bir şekil size daha uzun hizmet edecektir. Ayrıca dekore edilebilir.

Artık bir köpüğün bir köpekten nasıl kalıplanacağını anlıyoruz. İstenirse, kil kalıplandıktan sonra sert ve sıkı bir dokunuşa dönüşen polimer kili ile değiştirilebilir.

Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 2019

Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 2019

Related news

 • Sebze ve Meyveler Nasıl Temizlenir
 • Kumru Poğaça Tarifi
 • 2013 Gelin makyajı nasıl olur
 • Mandalinli Kek Tarifi
 • VANİLYALI CUPCAKE TARİFİ

 • Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 71

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız


  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 37

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 71

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 72

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 38

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 50

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 46

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 83

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 51

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 22

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 44

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 39

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 77

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 81

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 78

  Bir köpeğin plastik bezini hızlı ve basitçe nasıl kalıplarsınız 16