Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur

Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur

24.04.2019

Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 14

Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur?

buzağılar için hangi taşlar uygundurToros, elementlere ait olan bir burçturDünyayı tamamen etkileyen Dünya, bu dönemde doğan insanların yaşamlarını, yeteneklerini, görüşlerini. Yavaşlama, ısrarlılık, pratiklik, sabır, özen ve tahrik, Mayıs ayında doğmuş bir insanın doğasında bulunan niteliklerdir. Diğer tüm işaretler gibi, Boğa da ek yardıma ve korumaya ihtiyaç duyar. Ve ayaklarını sıkı sıkıya tuttuklarına, emin ve görünüşe göre devam etmesine rağmen, doğru eylemleri zorlayan bir cazibe veya tılsım, zarar vermez. Bu nedenle, hangi taşların Boğa Zehri için uygun olduğunu ve buradan uzak durmanız gerektiğini bilmek çok önemlidir.

Her şeyden önce, dikkat etmeye değeryeşil tonların kristalleri. Belki de bu yeşil renk zenginliği ve gelir sembolize ve Toprak burçları maddi dünyada yaşıyoruz olmasından kaynaklanmaktadır. Toros için hangi değerli taşlar uygundur? Elbette, gizli özelliklerini ortaya olanlar büyülü koruma sağlayacak, mali durumunu iyileştirecek, aracılığıyla takip getirmek için. Zodyak'ın Bu işaretin temsilcileri ve çok fazla utangaçlık farklılık yok, ama yine de kendine güven ve tüm çalışmalarda sona ulaşmak yardımcı olmak için kendi yeteneği veren bir tılsımı taşımak için yararlı olmasına rağmen.Buzağılarda ne kıymetli taşlar uygundur

Girişimci olmanın isteksiz ve kıskançşanslı Boğa yemi yeterince, bu yüzden tılsım onları düşman entrikalarından, negatif enerjiden, dışarıdan yöneltti, tehlikeli hastalıklara karşı korumalıdır. En güçlü tılsım turkuazdır. Hangi taşların Boğa Zehrine uygun olduğunu tartışmak için "yeni" yerine "eski" mineral seçmek en iyisidir. Gerçek şu ki, bu kristaller de uygun olmasına rağmen, birincisi yeşilimsi bir gölge, ikincisi gök mavisidir.

Yüzyıllar önce insanlar turkuaz çok düşünüyorlardı.güçlü bir tılsım ve kazananların sembolü. Çok ciddi bir Toros dağılımına rağmen, bu mineral bazı pervasızlık verebilir, ancak yine de herhangi bir şekilde mali durumunu etkilemeyecektir, en riskli işletmelerde taş kendine güvenen bir zafer kazanmaya yardımcı olacaktır. Turkuaz eve para çeker ve ailede uzun yıllar iyi ilişkiler sürdürür.

Toros taşlarına ne tür taşlar düşündüğünü düşünerek,Bu işaretin çok güçlü bir tılsımı olan malakite dikkat etmeye değer. Açık yeşil tonlarının mineralleri daha değerlidir, çünkü antik zamanlarda bilinen daha mistik kuvvetleri içerir. Boğa işaretleri yalnızca malzeme eşyaları çekmemeli, aynı zamanda fiziksel ve zihinsel sağlığı korumalıdır. Açık-yeşil malakit özelliklerini akciğerler ve kalp hastalıklarında gösterir.

taş taşlarBugün hala şamanların bulunduğu ülkeleri bulabilirsiniz.Şifacılar ve şifacılar, vücudun sorunlu bölgelerine taş uygulayarak çeşitli hastalıkları iyileştirir. Buna ek olarak, bir kişi şımarmak, jinx veya bir başkasına başka bir negatif yönlendirmek isterse, tılsım tüm negatif enerjiyi üstlenir. Malakit etkili depresyon kavga, stresli durumlardan kurtulmak için yardımcı olur, ruh halini kaldırır. Taşların Toros için uygun olması, öncelikle minerallerin enerjisine ve özelliklerine bağlıdır. En kullanışlı olanları: opal, safir, yeşim, zümrüt, akik.

Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur

Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur

Related news

 • Keçeden Oyuncak Ev Yapımı
 • Kabaklı Börek
 • Bakımlı ve Güzel Eller İçin İp Uçları
 • Kıbrısta sahil tatilleri - harika fırsatlar
 • Bütçe Harcamaları

 • Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 18

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur


  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 81

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 61

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 87

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 41

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 56

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 25

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 51

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 11

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 96

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 28

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 59

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 55

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 14

  Bir burçta Toros için ne tür taşlar uygundur 50