Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar 2019

Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar 2019 Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

Seni asla terketme şansın var mı? Bu, problemlerinizi çözen belirli sembollere yardımcı olacaktır. Şans ve başarı özel semboller vardır. Her insanın hayatında büyük rol oynarlar.

Kişi tılsımların gücüne inanmalı. Eğer sembollerin size başarı ve şans getireceğine inanıyorsanız, o zaman onların etkisi artacak ve kaderlerin yaptığı sert testlerde yardımcı olacaktır. Bu yazıda, servete, refah ve mutluluğa götüren sembollere bakalım.

Üç bacaklı kurbağa

Bunun en popüler olanlardan biri olduğuna dair bir görüş var.Para ve zenginlik çeken ünlü Çince karakterler. Ağzındaki bir madalyonun bulunduğu üç ayaklı bir kurbağa, başarısız bir şekilde çalışan güçlü bir tılsımdır.

başarı sembolü

Bu sembol en iyi yerlerde birkaç yere yerleştirilir. Her şeyden önce, üç ayak üzerindeki kurbağa giriş kapısının yanında olmalı. Bu şekilde evin parasına inanıyorum.

İnsanlar evde ya da ofiste çalışıyorlar. Her durumda, kurbağa paranın kazanıldığı yere yerleştirilmelidir. O zaman şans senin tarafında olacak. Böyle bir tılsım, ortak bulmak, terfi için gitmek, karlı bir düzen elde etmek ve daha fazla para kazanmak için yardımcı olur.

Hiçbir durumda kafasına bir kurbağa koyamaz. Göz seviyesinde veya altında olmalıdır. Tılsım üst raflara yerleştirilirse, kurbağa şansı ortadan kaldıracak ve vermeyecektir.

Dört yapraklı yonca

Uzun zamandır en güçlü olduğu düşünülen bir sembol. Yonca dört yaprakla nadiren görülür. Onu gördüyseniz, geçmek için acele etmeyin. Dört yapraklı yonca yırtılmalı ve kurutulmalıdır. Bundan sonra onunla her zaman bir çanta, çanta ya da defterde giyilmelidir.

şans ve başarı sembolleri

Dört yapraklı yonca - herhangi bir çaba sadece büyük şans ya da başarı getirmez, aynı zamanda kötü insanları korur. Hastalığı bile ortadan kaldırır ve sadece olumlu duyguları çeker.

Şans için at nalı

Seni asla terketme şansın var mı? Mükemmel bir seçenek at nalı. Nasıl doğru takılır, herkes bilir. İki seçenek var. At nalı sokağın kenarından asılırsa, boynuzlar aşağı indirilmelidir. Eğer eski inanışa inanırsan, şeytan, eve girme sembolü yakalar ve giremez ve eve kaçar. At nalı evin içinde asılı ise, boynuzları yükseltilmelidir. Sonra gelen şans, uzaklaşamaz.

dört yapraklı yonca sembolü

At nalı metalik, altın veyabakır. Giriş kapılarının üstüne asılmalıdır. Bir at nalı asmadan önce, tüm hanehalkları buna tutunmalı, ancak iyi bir ruh halinde olmalıdır. Sonra ailenin her bir üyesi iyi şansa sahip olacak.

Şimdi nalları neyin getirdiğini, nasıl asılacağını ve nerede bulunacağını biliyorsunuz. Sadece tılsım değil, inanç iş mucizelerini hatırlayın.

Altın balık

Çinliler, bu tılsımların gücüne inanır.su ile bağlanır. Akvaryum balığı, eve bolluk ve evlilik mutluluğu getirdiğinden eminiz. Çalışma alanının yakınında küçük yuvarlak bir akvaryum yerleştirin. Balıkların çok tuhaf olduğunu unutma. Bu nedenle, bunları programa göre besleyin.

at nalı nasıl asmak

Akvaryumdaki su daima temiz olmalıdır. Ancak o zaman evinizde mutluluk ve bolluk olacak. Su bulanıklaşırsa, şans sahibinden uzaklaşmaya başlar. Şekil 9, bir armoni sembolü olduğundan, pek çok balık elde etmeye çalışın.

Böyle bir sembolü seçerseniz, o zamankediyi al. Balıklar korkmaya başlayacak ve şans da bir evin olumsuzluğundan korkacak. Ailede sadece pozitif getirmeye çalışın. Gördüğünüz gibi, bir akvaryum balığı iyi ve müreffeh bir sembol.

uğur böceği

Bunu gören kişinin olduğuna inanılmaktadır.Bir böcek, yakın gelecekte mutluluğu bulacak. Dünya genelinde insanlar uğur böceğinden şansa inanırlar. Bu yüzden birçok tılsım ve tılsım böylesine ilginç bir böcek şeklinde ortaya çıktı.

Bir uğur böceği görürsen,kaç tane siyah nokta var. Bir kişinin refahı ve şansının onlara bağlı olduğuna dair bir görüş var. Bir nokta yeni bir başlangıcın olumlu bir sonucunu gösterir; iki puan - başarıya ulaşmak; işyerinde üç - doğruluk ve olumlu anlar; dört puan kendilerini düşmanlardan korumaya yardımcı olacak; Beş - verimliliği artırın ve kafa daha yüksek bir ödeme pozisyonu sunacak; Altı - artan öğrenme; Yedi puan, herhangi bir işte yardımcı olacak ve iyi şanslar getirecektir.

Gördüğünüz gibi, her bir ardışık nokta ile başarı artar. Uğur böceği üzerine basamazsın, çünkü o zaman kazara iyi esenliği ezersin.

kaplumbağa

Birçok kişi sadece getirdiğini düşünüyoruzun ömürlü. Ancak durum böyle değil. Kaplumbağa, evin içinde tutulması arzu edilen başarı tılsımıdır. Bildiğiniz gibi bu çok yavaş bir hayvandır. Ama insanlar, evde kaplumbağa bırakırsanız, daha hızlı hareket etmenizi, kasıtlı eylemler yapmanızı ve yavaş yavaş gelişmenizi sağlar.

Kaplumbağa yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerliyorİleri. Hedefi görür ve yoldaki engelleri fark etmez. Etkisi ile, tüm hane halkı üyelerinin işi sona erdirmesine yardımcı olacaktır. Öğrenci, vicdan hakkında dersler yapmayı öğrenecek ve yetişkinler kariyer merdiveni boyunca ilerleyecek. Ailenin her bir üyesinin kendi amacı vardır.

Plastik kaplumbağa satın alamazsınız. Ahşap, metal veya seramik ise daha iyidir. Mümkünse, yaldızlı bir kaplumbağa daha iyi alın. Ardından başarı ve şans yanınızda olacak.

Doları ağacı

Eve para çekmek için yardımcı olan bir başarı sembolüdür. Para ağacını sadece yapay değil, aynı zamanda canlı olarak da koyabilirsiniz. Ancak bu tılsım düzgün bir şekilde tedavi edilmelidir.

Yapay bir ağaçta yapraklar yerine paralar veya yarı değerli, yanardöner taşlar asılmalıdır. Tozun günlük olarak temizlenmesi gerektiğinden, negatif enerji için yer yoktur.

süs balığı

Yaşayan bir Doları ağacın varsa,Yaprakları daha büyük, daha fazla para geleceğini bilmek. Sık sık sulanamaz. Kış döneminde, üç haftada bir kez yeterlidir. Ancak yaz aylarında sulama daha sık olmalıdır. Haftada bir kez. Bir dolar ağacıyla, ılık su altında tozu yıkamak gerekir. Eski bir geleneğe göre, yere birkaç sarı sikke gömülmelidir.

Bu sembolü düzgün bir şekilde önemserseniz, o zaman şans ve mali durum sizin tarafınızda olacaktır. Dolar ağacının servet çekmek için mutfakta veya işyerinin yakınında durması gerekir.

Zenginlik Tencere

Bu başarı sembolü Feng Shui'de ortaya çıktı. Zenginlik Pot - içinde birçok sikke olan bir ahşap veya kil pot. Sadece iyi şanslar değil, aynı zamanda maddi refahı da kazanmaya yardımcı olur.

İçeride güneydoğu tarafını seçin ve orada bir servet koyun. Tozdan uzak tuttuğunuzdan emin olun. Kendiniz temiz bir tencerenin daha fazla şans getirdiğini fark edeceksiniz.

başarı tılsımı

Zenginlik tencere kendi başına yapılabilir. Bunu yapmak için bir saksıyı (seramik veya kil) alın. Çin paralarını kırmızı kurdele ile bağla. Daha sonra 5 farklı renkte ipek bez bırakın. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve beyazdır. Aynı tencerede, 10 yarı değerli taş yerleştirin ve üstten sarı paraları doldurun. Şimdi bir servet hazinesine hazırsın.

Baca temizleme aracı

Birçok ülkenin geleneğine göre, böyle bir başarı sembolütüm tatillerde vermek. Baca süpürme heykeli ailesinde refah ve başarı getirecek inanılmaktadır. Neden bu karakter başarılı olarak kabul edilir? Eski zamanlarda bir baca temizlemesinin süpürgesi bir huş ağacı kabuğundan oluşuyordu ve bilindiği gibi bu, doğurganlığın bir simgesi.

Kurumun kar olduğu konusunda bir görüş var. Sonuçta, ateş ve ısıdan nasıl geliyor. İnsanlar, doğurganlık ve ısınma hakkında konuştukları bütün konuların bu tür tılsımların olduğu eve büyük şans getirdiğinden eminler.

Buda gülüyor ejderha oturur

Bu heykelciğin varlığı sadece iyi bir ruh hali ve maddi refah vaat ediyor. Böyle bir inanç var, eğer Buda'nın göbeğini inmeye ve bir dilek tutturursanız, bu gerçekleşecektir.

başarıya ulaşmada

Buda'nın altındaki ejderha, başarı ve iktidarın gücüdür. Bu, finansal istikrarın ve refahın sizi beklemeyeceği anlamına gelir. Bu sembollerin birkaç tane olması istenir. Girişe yakın bir yer, diğeri - işyerinin yakınında ve üçüncü - mutfakta. Bu, evinizde her zaman yiyecek ve giyecekleri satın alacağınız anlamına gelir.

mandalina

Herkesin bildiği gibi, geleneğe göre, Yeni Yılda her zaman mandalina olmalı. Başarı, şans ve finansal refah getirirler.

servete giden semboller

Ve bu sembolü satın alırsanız, o bir yıldır evde mi? O zaman ailenizin tüm hayalleri günün her saati gerçekleşecek. Mandalina ve bir dilek tutmaya ihtiyacın var.

Kırmızı kurdele ile Çin paraları

Bu aynı zamanda bir başarı sembolüdür. Sadece kırmızı kurdele ile bağlanmış üç Çin parası olmalı. Başarı ve bolluğu simgeliyorlar. Bir kurdele yoksa sıkı bir iplik alabilirsiniz, ancak sadece kırmızı.

Ağızda bir madeni para ile üç bacaklı kurbağa

Çinliler, en iyi yiyeceklerin hazırlandığı sobanın üzerine asıldıklarını iddia ediyor. Daha sonra, ürünlerin satın alınmasında sorun yaşamayacaksınız. Nerede olduğu belli değil, ama ihtiyacınız olan her şeyi satın almak için para olacak.

Şans için muskalar

Tabi ki sadeceinsanlara iyi şanslar getir. Başarı muskalarını satın alabilirsiniz. Onunla birlikte taşınır ve bir kişiyi tüm sıkıntılardan korur. Örneğin, bir ejderha kolye, bir kaplumbağa, bir balık ya da içinde bir kare ile bir altın Çin sikke olan zincirler vardır. Bu muskalar gece için çıkarılmalı, böylece pozitif enerji ile şarj edilmelidir. Ve sabahtan geceye kadar onları giy ve sadece iyi şeyleri düşün.

Herhangi bir başarı sembolü sadecetılsım ustası parlak ve olumlu düşüncelere sahiptir. Bu gibi durumlarda, daha fazla ücret alır, ancak daha hızlı ve daha iyi davranır. Finansal refahı nasıl kazanacağınızı fark etmeyeceksiniz.

Zengin Renkler

Tüm unsurlara dikkat etmelisin. Aynı çiçekler için de geçerlidir. Örneğin, yeşil bir sembol yüksek büyüme ve pozitif enerji anlamına gelir. Mavi, bolluk ve uyum anlamına gelen su sembolüdür. Ama menekşede çok büyük bir enerji saklı. Bu nedenle, böyle bir rengi olan deneklerin son derece dikkatli kullanılması tavsiye edilir. Size küçük toplar kesin olarak zarar vermedikçe ve sadece bir durumu iyileştirmeyecektir.

Tüm açık renkler ve kahverengi toprak elementleri, yani belirli bir stabilitedir.

Finansal gerilemelere ne yol açar?

Her şeyden önce tabağınıza dikkat edin.nerede yemek hazırlıyorsun Kırılmamalı veya kirli olmamalı. Aksini alırsanız, şans ve mali refah evden uzaklaşır.

Asla şans ve başarı sembollerini asla koyamazsınız.kat. Daha sonra, hayatla yakından ilgili olmayan ve mallarla yakından bağlantılı olan hoş olmayan bir grup ortaya çıkabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, göz seviyesinde semboller düzenlemek daha iyidir. Sadece at nalı başının üzerinde asılı.

İpuçları

Zenginlik tenceresi önemli bir yerde durmalıdır. Konuklar ya da tanıdıklar geldiğinde onlar hakkında bile övünebilir. O zaman potun aileye daha fazla kar getirdiğine inanılıyor.

Birkaç Çin parası olmalı. Bazıları ön kapının yanında, diğerleri - mutfakta, ve diğerlerinde - salonda asılı duruyor. Böylece, para akışı aile içinde sürekli olarak dönecektir. Sikke çemberi, gökyüzünü ve içindeki kareyi - dünyayı simgelemektedir.

Her zaman karakterlerin rengine, şekline ve boyutuna dikkat edin. Refahın buna bağlı.

Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar 2019

Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar 2019

Related news

 • Kirpi ne yiyor İlginç gerçekler
 • Yüklü Silahlar ın Oyuncuları Hollywoodu alay etti
 • Eva ile Bileklik Yapımı
 • Limonata İzi Nasıl Çıkar
 • Bebek odaları için dekorasyon fikirleri

 • Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar


  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar

  Bir başarı sembolü. Servete giden semboller ve muskalar