17.06.2019

Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 35

Bir arkadaşın Odnoklassniki'deki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar

Bugün, bir arkadaşın nasıl hariç tutulacağı hakkında konuşacağız"Sınıf arkadaşları" nın kasetinden. Ancak, yeni başlayanlar için, projenin kendisi hakkında birkaç kelime söyleyelim. "Odnoklassniki", insanlara okul arkadaşlarını, sınıf arkadaşlarını ve meslektaşlarını bulma fırsatı vermek için yaratılmış bir sosyal ağdır. Ancak şu anda tüm sosyal ağlar, çeşitli malların, hizmetlerin ve kaynakların reklamını yapmak için sıklıkla kullanılıyor. Bu bilgiyi haber beslemenizde görmek istemezseniz ne olur? Bu durumda, bu ilanı veren kişinin arkadaşlarından çıkarmak mümkün değildir. Cevap basit - bir arkadaşınızın olaylarını kasetten çıkarmak için. Bu kara listeye eklemek kadar zor değil, ancak istenmeyen haberlerden kurtulacaksınız.

olaylar

Sınıf arkadaşlarından bir arkadaş grubundan nasıl çıkılır?Belki de nasıl hariç tutulur sorusuyla ilgileniyorsunuz"Odnoklassniki" kasasındaki bir arkadaş, çünkü ilginizi çekmediğiniz fotoğrafları veya videoları sürekli olarak paylaşan veya müstehcen kelime dağarcığı olan bu tanıdık kişiler var mı? Belki başka bir nedenden ötürü, bu insanların haberlerini görmek istemezsiniz. "Sınıf arkadaşları" nda geniş bir arkadaş listeniz varsa, kasetiniz etkinliklerle dolu. Bir kullanıcının haberlerini görmek istemiyorsanız, bunu hariç tutabilirsiniz. Bu yazıda, bir arkadaşın Odnoklassniki'deki kasetten nasıl ayrılacağını detaylı olarak tartışacağız.

Eylemlerin algoritması

sınıf arkadaşları sosyal ağEldeki görevde süper karmaşık bir şey yok. Hedefe ulaşmak için giriş ve şifreniz altındaki sosyal ağdaki "Odnoklassniki" kişisel sayfanıza gitmelisiniz. Ardından, şeritte, yayınlamak istediğiniz haberleri yayınlamak istediğiniz kişinin yayınlandığını seçin. Fotoğrafın, videonun veya notun hemen üstünde küçük bir haç göreceksiniz. Üzerine tıklayın. Yeşil daire içinde bir onay işareti ile işaretlenmiş bir yazıt görünür: "Olay gizli". Aşağıda bir mesaj daha olacak. Bu, seçtiğiniz arkadaşın tüm olaylarını ve tartışmalarını saklamak için bir öneridir. Bu yazının yakınında, bu arkadaşınızın gelecekteki olaylarının kasetinizde görüntülenmemesi için bir işaret koymanın gerekli olduğu bir kutu var. Ayrıca aşağıda şikayette bulunmak için bir fırsattır. Bir fotoğraf, video veya notta müstehcen ifadeler veya iyi olmayan başka bir şey varsa, ilgili kutuyu işaretleyebilirsiniz. Gerekli notu verdikten sonra, "Onayla" butonu aşağıda görünecektir, eğer bu arkadaşınızın etkinliklerini kasetten çıkartma konusunda kesin bir karar verdiyseniz, tıklanması gerekir.

Eylemlerin etkinliğini kontrol etme

Hangi kişi ve grupları kontrol edebilmek içinkasanızdan hariç tutulduğunda, "Sınıf arkadaşları" sitesindeki seçenekler menüsüne gidebilirsiniz. Bunu yapmak için, fotoğrafınızın altındaki "Ayarları değiştir" seçeneğini tıklayın. Ve sonra sol menüde size "Gizli" kelimeleri görecek ve bunun altında, "İnsanlar", "Grup", "Oyun". Aynı yerde, "Kara liste" görüntülenir. "Kişiler" i tıkladığınızda, haberi akışınızdan hariç tutulan kullanıcıları görürsünüz. Benzer şekilde, "Gruplar" üzerine tıklayarak, gizli senin olaylarla toplulukların bir listesini almak. Aynı şey oyunlarla yapmak, hem de insanların kara listede sıralanan hangi inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Mutlu toplam

sınıf arkadaşlarının listesiHepsi bu kadar. Artık bir arkadaşını "Sınıf arkadaşları" ndaki videodan nasıl hariç tutacağınızı ve haber fotoğraflarınızda, videolarınızda ve size çok müdahaleci görünen kullanıcıların notlarında daha fazla görünmeyeceğinizi biliyorsunuz. Bu arada, isterseniz, istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Bunu yapmak için, "Diğer" düğmesine tıklayın ve ayarlara bakın. Bir arkadaşını "gizli" listesinden çıkarırız. Bu amaçla uygun bir ürün temin edilir. Farenizi kullanıcının fotoğrafının üzerine getirdiğinizde görünecektir.Related news

 • TIĞ İŞİ BAKLAVALI ÇARPILAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEO
 • Wonder Woman Zamanı İşte Bu Hafta Vizyona Giren 8 Yeni Film
 • Demir Tatlısı Nasıl Yapılır
 • Kıymalı Patlıcan Yemeği Tarifleri
 • İğne Oyası İkiz Pırpır Çilek Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 79

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar


  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 89

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 19

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 83

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 87

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 78

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 62

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 10

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 18

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 66

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 31

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 75

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 18

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 59

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 49

  Bir arkadaşın Odnoklassnikideki kasetten nasıl ayrılacağına dair ayrıntılar 3