Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 2019

Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 2019

Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 76 03.02.2019, 13:07

"Bionorm" (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler

Yiyeceklere yararlı ve aktif biyolojik takviyeleriinsanoğlunun günlük beslenmesine giderek daha fazla katılır. Vitamin kompleksleri farklı etkilere sahip olabilirler. Bazıları vücudun direncini güçlendirmeyi ve dokunulmazlığı arttırmayı amaçlıyor, bazıları cılızlaştırma ve toksinleri yok etme mücadelesi veriyor. Sindirim işlevini normalleştiren ilaçlar çok popülerdir. Nitekim, bu nitelikteki hastalıkların varlığında, insan yaşamının kalitesi önemli ölçüde bozulmaktadır.

bioinorm tabletleri kullanım talimatları

Kiev Vitamin Fabrikası "Bionorm" (tabletler) ticari ismi ile üretmektedir. Bu ilacın kullanım talimatları ve sizin için makalede sağlanacaktır.

Ne kullanılır ve ilacın içeriği nedir?

İlaç "Bionorm" (haplar) talimatıUygulama diyet takviyesi olarak nitelendirilir. İlacın bileşimi laktüloz, lignin ve selüloz içerir. Diyet takviyelerinin etkisi, bileşenlerinden kaynaklanmaktadır. Laktuloz, sindirim sisteminde yaşayan yararlı bakteriler için bir besindir. Bu madde kan dolaşımına absorbe edilmez, peristaliteyi geliştirir, dışkı normalleştirir. Lignin uzun süre enterosorbent olarak kullanılmıştır. İnsan vücudundaki zararlı maddeleri temizler, bakteri ve virüsleri, toksinleri ve alkaloidleri yok eder. Ayrıca, lignin bağırsak hareketliliği için gerekli olan sindirilmeyen liflerin kaynağı olarak bilinir. Kompleks, kompozisyon sindirim sisteminin (bağırsak) mikroflorasını normalleştirir ve fonksiyonunu geliştirir.

biyoinorm tabletleri

Bu tür durumlarda kullanılmak üzere "Bionorm" (tabletler) hazırlık talimatlarını kullanmanız önerilir:

 • farklı kökenli bir disbacteriosis'te;
 • kolit ve enterokolit sırasında (kompleksde);
 • irritabl bağırsak sendromunu (kabızlık, diyare, gaz) ortadan kaldırmak amacıyla;
 • atopik dermatit ve diğer alerjik bulgular;
 • zehirlenme veya bağırsak enfeksiyonlarından sonra.

Daha iyi bir etki elde etmek için nasıl düzgün bir şekilde başlanır?

Kendi tıbbını kullanabilirsin"Bionorm". Tablet kullanım talimatları günde üç kez 2-3 hap almayı önerir. Yemek sırasında değil formülünü kullanmanız önerilir. Bu yüzden ilacın en fazla fayda sağlayabilirsiniz. Terapi süresi en fazla 14 gün sürer. Gerekirse bir doktora danışın. Çocuklar "Bionorm" hazırlığını da alabilirler. Ancak ilaçları çocuklara kendiniz vermemelisiniz, çocuk doktoruna tekrar dönmeniz daha iyi.

biyoinorm tabletleri

Kullanım talimatı, aşağıdaki izin verilen normları belirler:

 • 12 yaşın altındaki çocuklar - 3 ila 6 tablet arasında (3 bölüme ayrılmıştır);
 • 6 yaşın altındaki çocuklar - bir tablet üç kez.

İlacın üç yaşın altındaki çocuklarda kullanılma olasılığı bir uzmanla görüşülmelidir. "Bionorm" (tablet) talimatı uyuşturucuya bu yaş grubu için öneriler vermeyin.

Yararlı ek uyarısı

Ek açıklamaya göre, tüm aktif maddelerHazırlık vücut tarafından emilir. Bunlar orijinal biçiminde gösterilir. Buna dayanarak, tabletlerin güvenliğini söyleyebiliriz. Tüketiciler, hiçbir zaman yan etkilere neden olmadıklarını bildirdi. Eylemi sadece pozitiftir. Bileşim, sarhoşluğu giderir, patojen mikroorganizmaları uzaklaştırır ve normal floranın büyümesini sağlar.

biyoinorm uygulaması

Üretici hazırlığını prebiyotiklere atıfta bulunur. Ancak sıklıkla ek probiyotikler almak gereklidir. Bu ilacın yapısal benzerleri yok. Fakat eğer gerekliyse, ayrı ayrı seçilebilirler. Laktüloz kaynağı "Dufalac", "Normase", "Romfalak" gibi ilaçlardır. Lignin aşağıdaki ilaçlardan elde edilebilir: "Polypepane", "Filtrum" ve benzeri.

Sonuçlandırmak yerine

Makalede size "Bionorm" ilacı veriliyor(tabletler): talimatlar, analoglar ve cevaplar. Ancak ilacı kullanmadan önce, ek açıklamayı dikkatle okuyun. Başka sorularınız veya şüpheleriniz varsa, lütfen yardım için uzmanlarla iletişime geçin.

Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 2019

Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 2019

Related news

 • Aktobeda balık tutma ile ilgili her şey
 • Gömlekteki Lekeler Nasıl Çıkar
 • Barbunya Fasülyeli ve Pirinçli Yemeği Tarifi
 • Benimle hayal et

 • Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 9

  Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler


  Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 75

  Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 85

  Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 3

  Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 74

  Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 46

  Bionorm (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler 34