Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 99 26.01.2019, 04:06

Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri

Eşsiz İzlanda, nedeni "Buz" değilKraliçe". O, lüks sofistike ve kraliyet kanından gerçek bir kişi olarak rafine edilir. O, mavi gözlü açık gölleri büyülemeye sonsuz volkanlar ağırlıksız dumanlı örtüsünü saracak olabilir. İzlanda Kalbine sıcaklığını dönmek ve ruhuna huzur verecek.

Büyüleyici İzlanda

İzlanda kolay bir ülke değil. İlk köşeye en sırlarını açığa vurmaz gerçek Severyanka gibi, ama o herkese kendi ruhani güzelliği hayran fırsat verir. Ve İzlanda doğası göksel manzara benzer bazı yerlerde yok. Artık nedeniyle tepenin dikkatlice toprak örnekleri toplayarak, rover ortaya görünüyor. volkanları ve yer Gayzerleriyle güçlü jetleri, gizemli adalar ve Kayıp şelaleler, mavi fiyordlarını ve şeffaf lagünleri, ünlü feneri Byargtangar ve insanların korkmuyoruz çok sayıda kuş sürüleri fışkıran: deyişle tüm İzlanda güzelliğini tarif etmek zordur. Eğer uçaktan kendi toprağına ayak belirtilen Ruhun en kısa sürede o ülkenin ile aşılanmış.

İzlanda havaalanı

İzlanda'ya nasıl ulaşabilirim?

İzlanda henüz bir hac yeri haline gelmediRus turist, bu nedenle Moskova'tan doğrudan uçuş bulamazsınız. Son zamanlarda, İzlanda'nın başkenti olan St. Petersburg ve Reykjavik arasında doğrudan iletişim kuruldu. Uçuş yalnızca bir havayolu tarafından gerçekleştirilir - Island Air. Uçak bileti fiyatları ucuza çağrılamaz, kırk bin rubleye başlarlar. Uçuş dört ila altı saat sürer. Moskova'dan sadece Avrupa ülkelerindeki nakillerde uçabilirsiniz. İzlanda'ya ulaşmanın bir başka seçeneği ise, ana karaya olan adanın tek bağlantı noktası olan feribota Danimarka'ya gitmektir.

İzlanda: uluslararası havaalanı

İzlanda'nın yalnızca son zamanlardayıllarca turistlerle ilgileniyor, kendi topraklarında birkaç havaalanı var. Keflavik Uluslararası Havaalanı - Bu Adını o Reykjavik alanda, küçük bir kasabadan gelen İzlanda en büyük ve en hızlı büyüyen havalimanı vardır. İzlanda'daki bütün uluslararası uçuşlarını sunan havalimanıdır.

Başlangıçta Keflavik temel için oluşturulduaskeri uçaklar ve sadece geçen yüzyılın 50 yılında sivil uçak alımı için yeniden inşa edilmeye başlandı. Şu anda havaalanı her mevsim yaşıyor: Yolcu trafiğinin son altı yılı her yıl yüzde yirmi arttı. Dünyadaki en iyi uluslararası havaalanı olarak tanınmış ve art arda özel bir Avrupa ödülü almıştır.

İzlanda uluslararası havaalanları

Havaalanı çok iyi planlanmış veGezgin gerekli tüm olanaklarla sağlar. Terminalin topraklarında iki bekleme odası bulunmaktadır. Biri VIP yolcular içindir, diğeri diğer turist kategorilerine hizmet eder. Her iki salon da oldukça rahat: Bir duş alabilir, uyuyabilir, bagajı bagaj odasına teslim edebilir, internete girebilirsiniz. Yerel bir kafeteryada lezzetli bir atıştırmalık alabilirsiniz.

Havalimanından başkente taşınma sürecindeİzlanda adadaki en ünlü kaplıcaları ziyaret edebilirsiniz - Mavi Lagün. Bu keyifli gezi anında uçuşun tüm anılarını siler.

İzlanda'nın zor ülkesi Reykjavik havalimanı -Bu ülkenin ikinci uluslararası havalimanı. Birçok Avrupa ülkesinde yalnızca bir uluslararası havaalanı var ve İzlanda arka planlarına karşı olumlu bir ayrım yapmayı başardı. Reykjavik Havalimanı, Faroe Adaları ve Grönland'a sadece uluslararası uçuşlar sunmaktadır. Ana yolcu akışı, iç hatlarda yerel halktır.

İzlanda Havaalanları

İzlanda: Westmanaeyr Havaalanı

Sana ilginç bir şey daha anlatmak istiyorumBu harika ülkenin havalimanı. Herkes volkanların ülkesinin İzlanda olduğunu biliyor. Aynı adalarda bulunan Westmannaeyar Havaalanı, uyuyan yanardağa sadece beş kilometre uzaklıktadır ve dünyada en tehlikeli olarak kabul edilmektedir. Havalimanının kendisi neredeyse petrol yataklarına dayanıyor ve bu da riski birkaç kez artırıyor. Yetkililer havalimanının tasfiyesi için gerekli şartları göz ardı ediyor ve aktif olarak modernize ediyor.

Eğer huzur için bir ülke arıyorsanız, bukesinlikle İzlanda. Dünyanın en iyi uluslararası havalimanı olan Keflavik Havalimanı, gerçekten İzlandalı bir güzellikle Rus turistini ağırlayacak ve bu eşsiz adaya bir kez daha uçmak isteyeceksiniz.Related news

 • Çanakkale Çocuk Bienali Katılımları Devam Ediyor
 • Çeyizlik Şal Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Geçersiz işlemler ve türleri
 • Ankilozan Spondilit Nedir

 • Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 28

  Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri


  Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 94

  Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 35

  Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 72

  Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 17

  Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 50

  Benzersiz İzlanda: Keflavik Havaalanı ve diğerleri 84