Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 2019

Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 2019

Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 78 27.01.2019, 22:07

Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar

Onlar sadece kreplerin olduğunu düşünürlerdidolgun buğday kek bir tavada kızarmış? Aslında, bugün pankek, peynir, sebze ve hatta et ürünlerinden çok çeşitli ürünlerden pişiriliyor. Örneğin, karaciğerinden.

Havadar, ihale hepatik börekleriMükemmel bir demir kaynağıdır, bu nedenle mutlaka çocuk diyetine dahil edilmelidir. Ve yetişkinler sofralarını çeşitlendirmek ve bu lezzetli yemeği hazırlamak için koymuyorlar. Karaciğerden krep hazırlama prensibi, bu yemeğin diğer tüm tiplerini pişirmekten farklı değildir. İlk olarak, "hamur" hazırlanır ve daha sonra bir tavada küçük porsiyonlarda kızartılır.

Karaciğer krep pişirme için "Hamur" ile hazırlanırçiğ patates, un veya irmik ekleyerek. Ama önce karaciğerin kendisini hazırlamanız gerekir. Bu yan ürün, film ve kanallardan yıkanmalı ve çıkarılmalıdır. Sonra bir karıştırıcı veya kıyma makinesi ile ezin.

Karaciğer krepleri pişirmeye karar verilirseÇiğ patates ekleyerek, ancak yarım kilogram sığır veya dana karaciğeri için üç patates ve bir yumurta almanız gerekir. En küçük rende patates üç, yumurta çırpma teli. Bütün öğütülmüş karaciğer, tuz, biber ve hindistan cevizi ile mevsim bağlanır. En yaygın krep gibi bir tavada kızartın. Karaciğer kütlesine ince kıyılmış ve kızarmış soğan ekleyebilirsiniz.

Hazırlamanın ikinci varyantında, rendelenmiş patates yerine iki yemek kaşığı un veya irmik konulur.

Karaciğer börekleri başarıyla pişirilebilir veAşağıdaki tarifi kullanarak, tavuk karaciğerinden. Yarım kilogram tavuk karaciğeri, bir soğanı ve bir yumurtayı alır, bütün bunlar bir karıştırıcıda karıştırılır ve kitlesine bir bardak öğütülmüş yulaf eklenir. Tüm karıştırın ve krep pişirme başlayın.

Karaciğerden krepler ile hazırlanabilmektedir"Tam güneş". Bir "fırında" olarak, yeşil soğan, pirinç ve yumurta, mantar, haşlanmış sebze ile karışık haşlanmış yumurta kullanabilirsiniz. Bu gibi hepatik krepleri aşağıdaki gibi hazırlayın: bir tavada bir kaşıkla kıyılmış ve yarı sıvı hala hamurun üzerine, hafifçe bastırarak bir "kaşığı" çay kaşığı koymuşuz. Kreplerin alt tarafı kızarmış olduğunda, bir spatula ile döndürülmeli ve pişirilene kadar kızartılmalıdır.

Festival sürümünde, bu yemek olabilirhepatik bir kek olarak pişirin. Bu ve hepatik kütle için, krep pişirmemelisiniz, ama krep. Ve soğuduktan sonra, mayonezden yapılmış, doğranmış sarımsak, yeşillik ve rendelenmiş peynir ile karıştırılmış bir "krem" ile onları tekrarlayın. Karaciğer kek süslemeleri çiçek haşlanmış sebze ile oyulmuş olabilir. Böyle bir yemek şenlikli masadaki mezeler arasında merkez sahne alabilir.

Ve başka alışılmadık krepler neler pişirebilir? Örneğin, mantarlardan krepleri kızartmak için deneyin. Onlar için, bir doğranmış soğan ile bir tavada (ince doğranmış) 300 gramlık patatesleri kızartmamız gerekir. Kütle soğuduğunda, üç tane çırpılmış yumurta, ekşi krema veya mayonez ve unun bir çorba kaşığı ekleyin. Un, hamurun ekşi kremin kıvamını alması için alınmalıdır. Un, bir kahve değirmeni içinde ezilmiş yulaf gevreği ile değiştirilebilir. Her zamanki gibi bitkisel yağda kızartın.

Başka alışılmadık bir reçete - mısır krepleri,biz konserve mısırdan hazırladık. mısır (400 gram) kıyısında iki yumurta, mayonez veya ekşi krema, biraz tuz bir kaşık, kabartma tozu, düz un veya öğütülmüş tahıl yemek kaşığı bir çift yarım kaşık gerekir. Yaklaşık 50 gram rendelenmiş peynir ekleyebilirsiniz.

Bu tür börek iki versiyonda hazırlanabilir -hassas ve keskin bir tada sahip. İlk durumda, testi hazırlarken ekşi krema kullanılır, biraz şeker ekleyebilirsiniz. İkincisi - mayonez, sarımsak ve biber koydu. Börekleri mısırdan ayrı bir tabak olarak servis edin veya bir garnitür olarak kullanın.

Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 2019

Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 2019

Related news

 • Yağmurda Yıldızlar: Kısa bir hikaye
 • Makineli tüfek M60: tanımı, özellikleri, modifikasyonları
 • Yaz için 21 şirin saç aksesuarları 2019 2019
 • Lenovo (dizüstü bilgisayar): incelemeler ve özellikler

 • Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 38

  Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar


  Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 33

  Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 5

  Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 38

  Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 31

  Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 46

  Belirli bir konudaki hepatik börek ve diğer varyasyonlar 66