Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemelerBay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler

23.05.2019

Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 66

"Bay Nobody": filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler

2009'da ekran mükemmel çıktıseçim felsefi tema etkileyen filmler. Bu resim "Bay Hiçkimse" denilen, bunun yorumlar en farklı karşılayabilir. Ana rolü Jared Leto (filmler "patchwork", "İnce Kırmızı Hat", "Urban Legend") orada oynanan Diane Kruger (boyama "Beethoven'ı Anlamak" ve "Büyük Hazine: Sırlar Kitabı"), Sarah Polley (son eserler - " Beowulf & Grendel "" Chimera ") ve diğer büyük aktörler.

Harika hikaye, iyi aktörler, yön - bu"Mister No One" filmiyle ilgili her şey söylenebilir. Rus şov dünyasının tanınmış temsilcilerinden gelen yorumlar ve yorumlar sadece doğrulanıyor. Her ne kadar bant, Rusya'da ya da yurtdışında gişede muazzam bir ücret almamış olsa da.

kimse yok

Ama ilk kez filmi izlerken "Bay Nobody", yorumÖnceden okumamak daha iyidir, çünkü bu film kendinden sonra belirsiz izlenimler bırakıyor ve izleyicinin içinde yer alan soruları düşünmesini sağlıyor. Ama yönetmen Jacques Van Dormel çalışmalarını gören insanlara ne aktarmaya karar verdi? Hangi soruları izleyiciye soruyor, sıradan bir insan kendini düşünmek isteyen nedir? Bu filme bakmış olan herkes, resmin kendisi için neyin daha önemli olduğuna karar vermelidir: Sevgi, seçim meselesi, kader, özgürlük ya da belki de yalnızca kendisi tarafından görülebilen başka bir konu.

Bir yandan, filmin arsa oldukça basit veBasittir ve sadece birkaç cümlede söylenebilir, ancak aynı zamanda bu kadar karmaşıktır ki, yeniden yazma işlemi birden fazla sayfa alabilir. Resmin kalbinde "Sayın Kimse" 118 yaşında olan Nemo adlı yaşlı bir adam hakkında fantastik bir hikaye ve evren özgürlüğünü kazanmak için küçülmeye başlayana kadar yaşamak istiyor. Filmin eylemi birkaç zaman diliminde gerçekleşir ve izleyici her dakika, her şeyin gerçekte ne olduğunu anlamayan, ve kurgusal olan, hayatın uzamış bir varyantı ya da kahramanın hayal gücünün meyvesi olan, her geçen gün daha karmaşık hale gelir. Hikayeyi kim anlatıyor: Bir hastanede bebek karyolasında yatan yaşlı bir adam ve ölümsüzler için bir gerçeklik gösterisinin kahramanı ya da bir anne ve bir baba atarak anne arasında seçim yapamayan 9 yaşındaki küçük bir çocuk mu? Ya da doğmamış bir çocuğun yaklaşan olaylarının anıları olabilir mi? Ve yine de hikaye, anne ve baba arasında seçim yaptıktan sonra, Küçük Kimse olan olaylardan sonra gelen üç ana dalla ayrılabilir. Filmin izleyiciyi sürekli olarak geri getirdiği bu düğüm noktasıdır ve kasette gösterilen son sahnelerden biridir.

film hiç kimseFilm yapısal olarak küçük bir benzerdamlama, ileriye doğru akan ve dallanan, ancak suyla doldurulmayan, ancak olabilecek, olabilecek ya da olabilecek çeşitli muhtemel olaylarla. Ve kahraman, geçmişi hatırlamıyor, uzlaşmamış olasılıklardan pişmanlık duyuyor, ya da bu olasılıkları, hayal ettiği yerde büküyor, seçim noktasında donmuş durumda. Kaset, yazar ve yönetmen tarafından yöneltilen sorulara asla açık bir cevap vermez ve “Bay Nobody” filminde yer alan olayları açıklamamaktadır. İzleyicilerin yorumları da aynı cevapları vermez. Ancak, resim, görüntüyü güvenle izleyebiliyor: öykü, gösterilen tüm varyasyonlarda yer alan hiç kimse, sevmenin ve mutluluğun aranmasıyla ilgili, hayat bulmanın sonsuz ve basit değerleri hakkında bir hikaye.

Bay Kimse

Filmin esas olarak anlaşılması zorizleyiciden ortaya çıkan sorulara cevap vermez. Bir örnek ya da eylem için bir rehber olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır, izleyiciler teşvik veya herhangi bir şekilde ifade etmek için tasarlanmamıştır. Bu kaset, bir insanı Nemo ile olan her şey için açıklamalarını, anlamlarını, açıklamalarını yapar. her erkek benim düşüncem ve filmi ele alınan konular onun için önemli: filmi "Bay Hiçkimse" bu kadar çeşitli ve karışık yorumlar seyirci nedeni budur. Ve film hakkında başka birinin görüşlerini seyretmeden önce, bu filmi anlama fırsatını kaybetme anlamına geliyor.

Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemelerBay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler

Related news

 • Eşlerin ortaklaşa edinilen mallarının bölümü: talep beyanı örneği. Ortak olarak edinilen malın paylaşımı talebi. Müşterek edinilen malın paylaşımı hakkında anlaşma
 • İlkbahara Opera ve Softbaseden hediyeler verin
 • KARTON KUTUDAN YALANCI ŞÖMİNE YAPILIŞI
 • KEÇE BEBEKLERE ÇOCUKLARA PATİK YAPILIŞI,KALIPLARI
 • Çok İzlenen Videolar

 • Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 44

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler


  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 5

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 94

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 54

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 74

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 14

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 49

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 79

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 97

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 84

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 71

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 79

  Bay Nobody: filmin benzersizliğini inceleyen incelemeler 71