Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence

Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence


Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 12 09.03.2019, 09:06

Bar "Mixtura" (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence

Nijniy Novgorod, Orta Rusya'da bir şehirdir. 13. yüzyılın başlarında kurulan ve sadece turistik yerleri ile değil, gece kulüpleriyle de turistleri kendine çekiyor. Bunlardan biri, "Mixtura" çubuğu, daha sonra tartışılacaktır. Bu yerin neden kızları ziyaret etmek için bu kadar popüler olduğunu öğreneceksiniz.ilaç bar Novgorod

Bar "Mixtura" (Nizhny Novgorod)

Kulüp partileri hakkında fotoğraf raporuBu kurum, dinlenme ve eğlence için harika bir atmosfer olduğuna inanıyor. Çarşamba günleri, barda kadınlar için bir parti düzenlenmektedir. Bu zamanda, özel bir atmosfere sahiptir. Pompalanan erkekler bir striptiz gösteriyor ve barmenler en lezzetli kokteylleri bedavaya sunuyorlar. Sabah erkenden birine giriş kesinlikle yasaktır.

Kurum üç katlıdır. En sonunda, seksen kişiye kadar ziyafetler düzenleyebilirsiniz. Bar ve sahne birinci katta. İkincisi ise, elli kadar insanı barındırabilecek bir salon var.

Buraya kızlar gelmek çok popüler, çünkü barda onlar için en ilginç eylemler sunulmaktadır. Sonra bundan daha ayrıntılı olarak konuşacağız.tıp barı Nizhny Novgorod fotoğraf raporu

Chic paylaşımları

"Mixtura" (Nizhny Novgorod) barı her zaman ziyaretçilere ilginç teklifler sunmakta olup, bunların reddedilmesi imkansızdır. Kendiniz için yargıç:

 • Buraya gelirseniz pişman olmayacaksınızdoğum gününü kutla. Kurumdan size% 10 indirim, doğum günü pastası ve bir şişe alkol verilecektir. Ama hepsi bu değil. Kurum çalışanları size kurumsal bir hediye verecek. Terfi şartları ile ilgili detaylar kurumun resmi sitesinde bulunabilir.
 • Düğünden önce, tavukları vebekarlığa veda partileri. Nizhny Novgorod'daki "Mixtura" dan daha iyi bir yer ("Geometri" hakkındaki fotoğraf raporları, popüler bir site, bunu açıkça ikna eder), sadece bulamayın. İşletmenin yönetimi size bir kek, bir şişe köpüklü şarap ve bir tabak meyve verecektir.
 • 22.00 - 01.00 arası iki kız için - iki içecek, bir nargile ve sadece bin ruble için iki tatlı.
 • Ve son olarak, en şık tekliflerden biri. Çarşamba, cuma ve cumartesi günleri 20: 00- 00: 00 arası tüm kızlar ücretsiz ve sınırsız bir bar bekliyor.

menü

"Mixtura" (Nizhny Novgorod) barda size sunulacak.çeşitli atıştırmalıklar, salatalar, sandviçler, hamburger, sıcak biftek ve tatlılar. Çubuk grafiğinde çok miktarda alkol bulunur. Ev yapımı tentürler, vermutlar, viski, konyak, votka, şarap, porto şarabı, bira ve çok daha fazlası. Barmenler en lezzetli ve sıra dışı kokteylleri karıştırır.

Bar "Mixtura" (Nizhny Novgorod): yorumlar

Ziyaretçiler burada iyi yapabileceğinizi söylüyorSadece hafta sonları değil, hafta sonları da rahatlayın. Mükemmel müzik, ayağa kalkmanızı ve dans pistinde ritmik bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Bu kurum hakkında sadece olumlu geribildirim bırakın. Alkol ve yiyecek barındaki fiyatların yeterince yüksek olmasına rağmen, her zaman kalabalık. Kaliteli hizmet ve neşeli bir atmosfer çok sayıda ziyaretçi çekiyor. Çarşamba günleri kadın partileri şehrin kızları arasında çok popüler.geometri ilaç çubuğu fotoğraf alt Novgorod

Özetlemek

Nerede bir yer bulmak istiyorsanızeğlenceli ve rahat, Nizhny Novgorod'da "Mixtura" barını seçin. Giriş için ödeme yapmak istemiyorsanız, akşam saat 10'dan önce buraya gelmeniz gerekir. Daha sonra, barda bir ziyaret ücreti alınacaktır. Kurum, Aşağı Volga Nehri setinde 16 bulunur.

Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence

Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence

Related news

 • Koridor tasarımı: kartvizit
 • Davosta kripto para açıklaması
 • Durum ne Durum kelimesinin anlamı
 • Rudskoy: Suriye ordusunun Şam kırsalını kurtarmaya yönelik operasyonu tamamlandı
 • Floroplast: teknik özellikler, GOST
 • Prof. Boratav: Koşullar o gün de ağırdı, hukuk dışıydı, gaddarcaydı ama bu kadar değildi

 • Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 89

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence


  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 29

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 71

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 73

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 85

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 31

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 85

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 68

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 25

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 34

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 32

  Bar Mixtura (Nizhny Novgorod): sabaha kadar eğlence 44