Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 2019

Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 2019

Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 70 21.02.2019, 16:09

Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır?

Yaz sezonu başlangıcıyla, birçok sahipbanliyö bölgeleri küçük cennetinizi nasıl donattığınızı, nasıl güzelleştireceğinizi, ancak cüzdanı boşaltma konusunda düşünmeye başlar. Bu konuyla ilgili fikirler çok çeşitlidir, çünkü doğaçlama malzemelerden elde edilen el sanatları (veya el yapımı) popülerlik kazanmaktadır.otobüs dışında bir kuğu nasıl yapılır

Kesinlikle balkondaki her ailede, garajda veyaYazlık evler bağırsaklarında bir yerde eski bir gereksiz araba lastiği yatıyor. Yazlık sayfanızın yararı için kullanabileceğiniz bir şey. Size bir ders sunuyoruz, bunun sonucunda kendi elinizle bir kuğudan lastiği nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz. Evet, evet, mümkün ve bu talimatlara uygun olarak kendiniz göreceksiniz.

Peki, lastikten kuğu nasıl yapılır? Önce gerekli tüm malzemeleri bulmanız gerekir. Büyük ihtimalle, hepsi "sadece durumda" kalmış şeyler arasında olacaklar:

 • Araba lastiği (metal kordonu olmayan lastikleri almak en iyisidir)kendi elleriyle bir lastikten kuğu çıkarmak nasılve kel, ideal olarak, eğer Rus üreticilerse).
 • Birkaç vida.
 • Elastik tel, kuşun boynunu düzeltebilir.
 • Beyaz ve kırmızı boya.

Aynı zamanda birkaç alete de ihtiyacınız olacak: keskin bir bıçak, bir yapboz ve bir matkap. Metal kordonu olan lastik varsa, jigsaw elektrik alınmalıdır.

Bir kuğudan lastiğin nasıl yapıldığını biliyorsanız, buçok zor değil. Öncelikle, lastiği, baş ve kuyruğu ve ayrıca boynu gösterecek iki çizgi ile eşit parçalara ayırmanız gerekir. Sonra kafanın üçgeni ve kanatların çizgisini not etmeniz gerekir.

Lastiğin tipine bağlı olarak, belirtilen hatlarda bir bıçak veya jig testereyle kesmeniz gerekir. Bıçak kullanıyorsanız, rahatınız için sabunlu suya batırın.

Ardından çalışmanın en zor aşamasını izler. Yani, lastikten bir kuğu çıkarmadan önce, onu ters çevirmeniz gerekir. Birlikte yapmak daha uygun, ancak yardım yoksa, kolaylık sağlamak için, lastiğin dış kısmındaki adımdır. Içinde
araba lastiğiSonuç bir kuğu çerçevedir.

Bir sonraki adımda kuşa vermeniz gerekecek.uygun form Bunu yapmak için, boynu düzeltin. , Matkap kapak çiftlerde birkaç delik delmek ve esnek ince tel bir sopa. Daha sonra, bu sabitleme kuğu boynu kullanarak bu amaç için özel hazırlanmış bir tel, takmak için. Kullanılabilir varsa Prensip olarak, boyun üretimi için, kavisli parçaları kullanılabilir.

Belki de bağlar çok fark edilir, ama değilCesaret kırılmayın, resimden sonra neredeyse görünmez olacaklardır. Her durumda, onları düzgün hale getirmeye çalışın. Boynu doğru durumda düzeltmenin bir başka yolu esnek bir levha kullanmaktır. Matkapta delik açmak ve boyuna istenilen şekli vermek için kademeli olarak bağlanmalıdır.

Yani, boyadan yararlanmanın zamanı geldi. doğal beyaz renkte Kuşu Boya ve kırmızı gaga yapmak. Gözlerin için, vidaları veya tezahür hayal gücünüzü kullanın ve el altında uygun olan herhangi malzemelerini kullanın.

İşte bu, kuğu hazır! Emin ol, harika görünecek, çok yakında tüm komşular otobüste bir kuğudan nasıl çıkılacağı hakkında sorularınızla uğraşacaklar.

Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 2019

Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 2019

Related news

 • 2019 İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri
 • Avcı Ceketi
 • İncili İğne Oyası Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

 • Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 97

  Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır


  Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 27

  Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 3

  Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 18

  Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 71

  Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 2

  Banliyö bölgesi için el sanatları. Lastikten kuğu nasıl yapılır 8