Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 2019

Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 2019
18.08.2019

Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 76

Banka Vozrozhdenie'nin bireyler için yatırılan mevduatı

"Revival", merkez ofisi olan büyük bir bankadır.Moskova'da bulunmaktadır. Mali performans açısından 50 büyük kredi kuruluşundan biridir. Banka, ağırlıklı olarak Orta Rusya'da bulunan oldukça geniş bir şube ağı sunmaktadır.

Banka Vozrozhdenie 1991 yılında kurulmuştur.SSCB Agroprombank'ından birinin dönüşümü. Kredi kurucusunun kurucuları ve şu anda% 60'tan fazlasını oluşturan önemli hisse blokları üzerindeki kontrolü elinde bulundurmaktadır.

Bir finansal kurumun işinin niteliği -evrensel. Müşteriler arasında çok sayıda büyük ve orta ölçekli işletme var. Aynı zamanda, bireysel kredi ve mevduat sektörü aktif olarak gelişmektedir.

Boşaltmak isteyen müşteriler içinfayda sağlayan fonlar, Vozrozhdenie Bankası mevduatlarını sunar. Faiz oranı seçilen programa ve hesabın para depolama süresine bağlı olarak farklı olacaktır. Yılda% 11'e kadar olabilir.

banka mevduat canlanma

"Anında"

Bank Vozrozhdenie'nin programa göre mevduatı"Anlık", selfservis cihazlarını veya İnternet bankasını kullanarak 24 saat açılabilir. Başlangıçta, müşterinin kendisi için uygun bir zaman seçebildiği sırada en az 3000 ruble yatırmanız gerekir: 1, 3 ay veya altı ay.

Yerleştirme döneminin sonunda,banka şubesi de gerekli değildir. Bütün tutar otomatik olarak plastik karta geri aktarılır, buna tahakkuk eden faiz uygulanacaktır. Mevduat faizleri Banka Vozrozhdeniye programı çerçevesinde "Anında" 9.5 ila% 9.95 arasında yılda bir sunuyor.

bireylerin banka revival mevduat

"Aylık ödemelerde kârlı"

Banka Vozrozhdenie'nin şart ve koşullarına göre açık mevduat"Aylık ödemeli kazanç", Rusça veya döviz cinsinden olabilir. Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka hesabına en az 3 bin ruble, 100 dolar veya avro yatırılmalıdır. Her durumda, hesap her zaman yeniden doldurulabilir.

Altında Vozrozhdenie banka mevduat bu altında bireylerProgram 3, 6 ay, 1, 1,5 veya 2 yıl sürmektedir. Gelir, ruble cinsinden% 9.5-10.6, dolar cinsinden% 1.4-3 ve avro cinsinden% 1,2-2,5 oranında tahsil edilmektedir. Faiz her ay ödenir ve eğer istenirse müşteri anapara tutarı ile aktifleştirilebilir.

emekliler için revival mevduat bankası

"Karlı online"

Programın altındaki mevduatlara benzeraylık ödeme "Banka" Vozrozhdenie "" Karlı online "koşulları altında sadece özel bir internet bankası kullanılarak açılır. Rus para biriminde, oran% 11, yabancı bir -% 3'tür. Müşterinin seçiminde bir banka hesabına para yatırmanın süresi de 3 ila 24 ay arasında olabilir. Kar ödemesi her ay gerçekleşir. Yatırımcı, faizi transfer etmek için herhangi bir hesap belirleyebilir veya karı artırmak için aktifleştirmelerini seçebilir.

mevduat oranları banka canlanma

"Rahat" ve "Rahat Çevrimiçi"

İki çok benzer program "Rahat" veKısmi geri çekilme ihtiyacı olanlar için "Comfort Online" sunulmaktadır. Banka Vozrozhdenie'nin bu mevduatları açılma şekilleri ve ruble cinsinden maksimum faiz oranı bakımından farklılık göstermektedir. “Rahat”, kredi kurumunun ofisinde resmiyet kazanır ve yeni yatırımcılar için ruble cinsinden% 10.6, dolar cinsinden% 3.25 ve Euro cinsinden% 2,75 gelir. Çevrimiçi bir banka yardımıyla "Comfort Online" açılır. Bunun üzerine, Rus para birimi cinsinden% 11 ve yabancı para cinsinden aynı oranlarda ödeme yapmak mümkündür. Yerleştirme süresinin aşağıdaki seçenekler arasından seçimine izin verilir: 6 ay, 1, 1,5, 2 veya 3 yıl.

Çoklu para

Keskin hasarlardan korkan müşterilerDöviz kurundaki değiĢikliklerden dolayı oranların değiĢtirilmesi veya ilave gelir elde etmek istemesi durumunda, Banka Vozrozhdenie ‟nin mevduatları Çok-Paralı program kapsamında mevcuttur. Sözleşmeye girme anında, hesaplar dolar, ruble ve avro cinsinden derhal açılır. Bunlar arasında, bir para biriminden diğerine para kaybetmeksizin herhangi bir sayıda para transfer edebilirsiniz. Paranın depolanma süresi 6 ay, 1 veya 1,5 yıl olabilir. Ruble, oran yılda% 8.1-8.4 olacak ve dolar ve Euro -% 0,5-1,2 olacak.

Özel koşullar

Emekliler için Vozrozhdenie Banka Mevduatıartan faiz sağlayan özel şartlar sunmaktadır. Örneğin, "Aylık ödemeli kazançlı" bir depozito açarak ve sözleşmenin bitiminde emekli maaşı ibraz ederek, ruble cinsinden yıllık% 10,9'a varabilirsiniz.

Katılımcılar için daha yüksek oranlar da mevcutturMaaş projeleri ve bütçe işletmelerinin çalışanları. Bu durumda, Vozrozhdenie Bankası'nın, sadece tüm işletmeler için değil, bireysel müşteriler için de bir banka kartı kullanarak ücretlerin alınmasını sağladığını belirtmesi dikkat çekicidir.

revival mevduat faiz oranı bankası

Özel müşteriler için tasarlanmış diğer ürünler

İş koşullarının evrensel niteliğiBir kredi kurumunun bireylere sunduğu çok sayıda hizmet. Bunlar arasında sadece mevduatlar değil, krediler, uzaktan servisler, kasalar, banka kartları ve diğer ürünler de bulunmaktadır.

Banka tarafından sunulan bazı ürünler"Revival", Rus pazarında, örneğin "Bireysel maaş projesi" gibi birkaç benzerine sahiptir. Bu hizmet Vozrozhdenie Bank'ta işverenden ödeme almanızı sağlar. Paranızın uygun yönetimi ile birlikte, müşteri ayrıca ek faydalar da alır:

 • Tüketici kredileri için indirimli fiyatlar ve düşük bir paket paketi.
 • Çoğu mevduatın kaydı için iyileştirilmiş koşullar. Banka fiyatları "Vozrozhdenie" daha yüksek fiyatlar sunacak.
 • Mevduatların açılması da dahil olmak üzere finans yönetiminin uzaktan yönetimi.

Bireylerin "Vozrozhdenie" bankasına koyduğu para Rusya'nın mevzuatına göre sigortalıdır.

Uzun hikaye, büyük boy, iyiçeşitlendirilmiş varlık ve yükümlülükler, Vozrozhdenie Bank hakkında güvenilir bir finansal kurum olarak konuşmamızı sağlar. Uzaktan bakım ve ofislerin geniş coğrafyasının rahatlığı bir kredi kurumu ile çalışma rahatlığını sağlar. Bu nedenle, Banka Vozrozhdenie çoğu müşteri için modern finans kurumlarından iyi bir seçimdir.

Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 2019

Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 2019

Related news

 • Taze Antep Fıstığı Evde Nasıl Kavrulur
 • Mısır tavuk kıçını. Tedavi ve ana işaretler
 • Penguen için dalgıç kıyafeti diktiler
 • Oturma odasındaki yeşil perdeler (fotoğraf)
 • General Tso’s Tempeh

 • Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 17

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı


  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 95

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 43

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 73

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 86

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 38

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 65

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 76

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 92

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 92

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 2

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 94

  Banka Vozrozhdenienin bireyler için yatırılan mevduatı 51